GAYPRIDE
23.6.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Teplotní mapa Evropy

Sdílejte článek:

LUBOMÍR VYLÍČIL

vylicilMaďarský parlament přijal v minulém týdnu nový zákon proti pedofilii. Jeho součástí je i ustanovení, že osobám mladším 18ti let nesmí být předkládán a zobrazován žádný obsah, který by podporoval změnu pohlaví, nebo homosexualitu. Progresivisté celé Evropy spustili vzápětí takový řev, že se informace o onom „kontroverzním” zákonu zcela určitě donesla i k vám.

Takový zločin! Nějaký Maďar se opovážil nešetrně dotknout bohorovných! Rozkacení politici starých a úctyhodných zemí EU okamžitě vyrazili do útoku. Hned na nejbližším, tedy včerejším zasedání Evropské rady, dali průchod spravedlivému hněvu a podrobili provinilou zemi zdrcující kritice. Příslušnou rezoluci narychlo sesmolili ministři za země Beneluxu – Belgii, Nizozemsko a Lucembursko. Režiséři schůze předpokládali, že bude přijata drtivou většinou a následně omlácena o Orbánovu hlavu.

V oné rezoluci se přitom nacházejí docela pozoruhodné formulace. Třeba že ten zpropadený maďarský zákon: „… rovněž porušuje svobodu projevu tím, že omezuje svobodu zastávat názory a přijímat a šířit informace bez zásahu veřejné moci, jak je zakotveno v Listině základních práv Evropské unie.” Což nastoluje zajímavou otázku. Bili by se bruselští „orlové práva” stejně vehementně za možnost šířit mezi školáky informace o nekompatibilitě některých kultur, škodlivosti hromadné migrace nebo o vlivu homosexuality na šíření přenosných chorob? Ale dost ironie. To nejlepší přišlo na závěr.

K velikému rozčarovaní organizátorů se totiž pod ten protimaďarský pamflet podepsalo jen 14 z 27 zemí Únie. Strážci ideologické čistoty EU zlostí tloukli do stolů a kousali koberce: „Evropská unie není v první řadě jednotný trh nebo měnová unie. Jsme společenstvím hodnot, které nás všechny vážou,” bouřil německý státní tajemník pro evropské záležitosti Michael Roth. „Věřím v Evropu, která zahrnuje rozmanitost, ne v Evropu, která ji skrývá před našimi dětmi,” tweetovala rozčarovaná šéfka spolku, Ursula Von der Leyen…

Takže, které země to nakonec podepsaly? Belgie, Nizozemsko a Lucembursko, jakožto předkladatelé. K nim se připojilo Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Irsko, Litva, Španělsko, Švédsko a Lotyšsko. Itálie váhala. Čekala až do konce schůzky, ale pak svůj podpis připojila také. Představte si to na mapě Evropy. Jako jakousi aktuální „teplotní” mapu našeho kontinentu.

Na první pohled uvidíte zajímavou korelaci. Krom pobaltských eurohujerů, kteří chtějí být vždy bruselštější než Brusel jde vesměs o státy těžce „zamigrované”. O staré evropské evropské majáky liberalismu, multikulturalismu, politické korektnosti, potlačující s větší či menší mírou brutality jakékoli protesty původních obyvatel.  Ale současně jde i o státy, které samy sebe považují za jakési samozřejmé, přirození vůdce, určující směřování celé Unie.

Ne, zvrhlost nikdy nechodí sama a jedna úchylka podporuje úchylky jiné. To, že sexuální nepřirozenost nejvíce podporují státy, které současně vědomě a plánovitě proměňují své země v neprospěch původních Evropanů, není náhoda.

Stále vám členství v tomto „společenství hodnot”, jak říká Michael Roth, připadá jako výhra?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Alexandra Sklenková 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Martin Ovsenak 200,- Kč, Jan Nedved 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Miroslav Bojanovský 300,- Kč, Jiří Fridrich 100,- Kč, Oldřich Smejkal 999,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Luděk Tesarčík 200,- Kč, Blahomír Skoupý 444,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 12 887,- Kč
Vybráno 36.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 2 058 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
16 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)