20.8.2014
Kategorie: Multikulturní soužití

Teplický hoteliér o neuvěřitelném chování arabských hostů

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 4,77 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

OD: VÁCLAV PROKEŠ 20|08|2014

Dobrý den, v jednom z výtisku Deníku jsem četl článek o chování arabských nechce se mi moc psát hostů ale dobrá v našem městě, respektive parku. Byla tam žádost o to aby se občané podělili o své zkušenosti, bohužel nemohu jinak než napsat s touto nekulturní verbeží. Tak jak se chovají tyto individua v našem městě by se nedovolili chovat nikde na světě.

 

 

Sice nerad, ale chápu, že mají slušně řečeno trochu přežité hygienické návyky, ale to co musíme bohužel snášet jako provozovatelé ubytovacích zařízení, to již nemá obdoby. Proto se připojuji s vlastní zkušeností z chování těchto ????? na mém hotelu Panorama.

 

Pomočené pokoje, postele, moč ve sklenicích na pití, v plastových lahvích, výkaly všude jen ne v míse. Nepořádek neřeším, to beru jako standart. Loni jsem dokonce musel prostřednictvím policie vykázat z hotelu arabskou skupinu, která si zaplatila 5 lůžek a v noci se jich do pokojů nastěhovalo 28 a odmítali opustit hotel.

 

Někdo možná namítne, tak je neubytovávejte. Ano již takové hosty nechceme, ale bohužel pokud je odmítneme, objednají si pokoj přez námi zasmluvněného provizního partnera, například BOOKING.COM atd. a my pak nemáme možnost takového hosta odmítnout. Nehledě na to, že již vidím ty palcové titulky, co jsem to za rasistu. Nejsem rasista, ale ubytovávat takto nepřizpůsobyvé hosty, je opravdu za hranicí únosnosti.

 

Vedení našeho města by mělo neprodleně uvést v platnost vyhlášku, jak se v našem městě hosté mohou chovat, co je dodržování nočního klidu, zabezpečit pokutování takových lidí, kteří naše parky považují za odpadkový koš a silnice a chodníky za pláně na kterých se mohou pohybovat v autech atd. stejně jako někde v rozlehlé poušti na velbloudu. Myslím, že pokud by se kdokoli z obyvatel Teplic choval jen z desetiny jako tihle bedujíni, byl by městskou policijí tvrdě za takové chování trestán. Jsme něco míň. Já doufám, že ani v době diskriminace naruby NE.

 

 

Zasílám pár fotek pro pobavení z pokoje po odchodu arabských hostů. Pokud by byl zájem můj názor a fotky otisknout, budu rád. V opačném případě fotografiemi alespoň pobavte redakci.

 

 

S pozdravem 

Vašek Prokeš 

Hotel Panorama

 

ZDROJ: Václav Prokeš (facebook)

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Karel Pelichovský 400,- Kč, Josef Loupanec 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 4 350,00 Kč
Vybráno 12.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 12 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
8 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.