10.1.2015
Kategorie: Multikulturní soužití

Teorie islámské relativity Mohameda Abbase

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 4,64 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

ANARCHYTECT 10|01|2015

V Paříži slušný. Moc slušný. Za obrázek zastřelit. Nejlíp několikrát. Je to děsný. A v Bruselu mlčí. Zaraženě a zařezaně. Když odmyslím prázdné floskule o barbarství a zármutku a bolesti a ztrátě, tak nic. Prostě se to stalo a jedeme dál. Možná jen, že bychom měli s těmi nešťastnými pobloudilci víc mluvit. Diskutovat. Snažit se je pochopit. Tak určitě.

.
Ve světle tohoto páně Okamurovo chození s prasátkem na vodítku kolem mešit, případně ostentativní pojídání kebabů těmi, co si kebab a arabskou kulturu vzít nedají, jelikož nejsou debilové, je ve stejným levelu. Tedy směšné. Dětinské. Pokřiveně úsměvné.

.
Nemá cenu se rozepisovat o tom, jak je to všechno v prdeli víc, než si kdokoliv normální dokáže představit. Spíš bych se zastavil u pana Mohameda Abbase, šéfa Muslimské unie v ČR.

.
Tento pán včera v České televizi útok v Paříži odsoudil. Což udělat musel. Neměl jinou alternativu. Když si splnil tuto občanskou povinnost, pokračoval. V kostce si pan Abbas myslí asi toto:

.
Útoky v Madridu, Londýně, New Yorku – stojí za nimi tajné služby. Konspirační teorie jsou postavené na důkazech. o kterých vědí ti, co vědět chtějí. Paříž bude to samé. Jsou to hry západních zpravodajských služeb. Vůdce Islámského státu je americký agent. Vycvičený v Izraeli. Humanitární pracovníci že byli v Sýrii zabiti? No, teď jste mě pane redaktore upřímně rozesmál.

.
Je otázka, jestli Islámský stát vůbec někoho zabil. A je otázka, jestli vůbec Islámský stát existuje. Vzpomeňme na film Vrtěti psem.

.
Dále pak je třeba si uvědomit, dle pana Abbase, jeden základní fakt. Muslimové, potažmo Islám jsou mírumilovní. Jen hrstka těch, co se pomátli dělaj neplechu. Ostatní jsou ku prospěchu každé země, kde zapustili mešitu.

2207596_mohamed-abbas

Je potřeba jediné – přebrat je. Oddělit zrno od plev. Sednout si a ruku v ruce jako infantilní Popelka dát na jednu nekonečnou hromadu smějící se halal hrášky a na druhou, téměř neviditelnou kupičku ty nepovedené, i když pro někoho charismatické uhlíky.

.
No, já mám pocit, že než to přeberem, bude po nás. Komplet.

.
Já nevím co s tím. Pokud vynechám variantu „jít do války“ tak mě nic nenapadá. Ale čekal bych, že něco napadne naše věrozvěsty. Ovšem zatím čekám marně.

.
Pan prezident Zeman řeší Pussy Riot a na další nemá kapacitu. Pan premiér Sobotka se učí anglicky, takže taky nemá čas. Pan Babiš počítá kolik mu vynesla řepka olejka a nic dalšího ho nezajímá. Brusel je na tom podobně. Akorát že ve větším.

.
Takže budoucnost pochmurná. Možná pan Halík ví kudy. Zatím nic neříká. Asi si rovná myšlenku a čeká, až emoce pominou. A pak nám řekne, že máme být tolerantní. Jelikož pravda je jen jedna. Univerzální, nezpochybnitelná pravda. Zní takto:

.
„Lidstvo to jako jeden obrovský organismus myslí se sebou dobře. A každý jedinec na této Bohem cudně políbené planetě to s druhým jedincem myslí dobře. Tak to bylo, je a bude. A pokud to nějaký zbloudilec s někým myslí špatně, tak to stejně myslí dobře. Amen.“

K tomuhle bych jen dodal, že to možná někde někdo s někým dobře myslí, ale jen do té doby, než mu zvládne namydlit schody. A o tom cudném políbení téhle nešťastné planety mám taky svý pochybnosti. Spíš bych to viděl na hodně nevybíravej boží francouzák.

.
ZDROJ: fcb anarchytect

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Karel Pelichovský 400,- Kč, Josef Loupanec 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Ondřej Vodehnal 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, František Kašpárek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 4 850,00 Kč
Vybráno 13.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
13 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.