Kaj se vlastně zebrali užitečni idjoti? Tuž ze škol. Co tež chcete po čtvrt stoleti fungovani zdevastovaneho školstvi? Polovzdělanym mamlasum, keři se v životě neučili ani dějiny vlastniho naroda poslednich sta roku, možete namluvit cokoliv. Fajně se jim vladne, bo nemaju vlastni nazor, v televizi tlemi na cokoliv, co jim reklamni agentura zvana Televiza předloži a su šťastni za reklamni přestavku, bo se možu jit v klidu vyscat.

Taci idyjoti su schopni hazat rajčata na desku se jmenama popravenych studentu a su schopni vam tvrdit, že se v roce 89 přece nepopravovalo. Takym idyjotum nevadi, že strategicke podniky včetně vodarni vlastni cizinci, keři beru zisk a idyjot plati prostřednictvim svoji obce udržbu trubek. Nevadi jim, že fungujici fabriky patři cizincum, a budu vam u krygla tankoveho Pilznera Urkvela tvrdit, že by si nikdy nedali ani africke pivo, ani pivo z plastu. Netuši, že Plzeňsky Prazdroj už neegzystuje a tankovy Pilzner Urkvel je africke pivo z plastu.

Podobně nenapadně zmizela tradyčni vyroba skla, ogurek, but, motorek, sirek nebo cukru. Kajsik zmizely “neziskove” fabriky. Zmizely stada krav, bravku, zmizlo pěstovani ovoce, zeleniny a klasickych věci jako je chmel a cukrovka. Soběstačnost v zasobovani potravinama zmizela, obyčejne maslo a mliko dovažame dotovane z ciziny. Na kvalitni zemi byly postavene sklady, montovně a hytlermarkety.

Zmizely všecky česke banky, zustaly enem pobočky nadnarodniho kapitalu. Banky, kampeličky a fondy byly cileně vytunelovane. Česky zlaty poklad byl rozkradeny. Povinnost platit faktury do štrnacti dnu a stovky jinych zakonu byly zrušene a nahražene soudnim, advokatskym a egzekutorskym morem. 

Dusledkem likvidace živnostniku a středni třidy je milijonova armada lidi bez roboty a bez šance najit robotu, zavisla na davkach ze statni pokladny. Lidi, bezvychodně zadluženi zlodějskym systemem su na dně, neschopni platit dluhy, kere si nenarobili.

Lidi su jak prasata, žeru podřadne vyrobky, bo cosik jineho se robi pro Zapad, cosik jineho pro Vychod. V hytlermarketach se kamufluje zkažene maso, salaty a děvuchy robici za minymalni mzdu su nucene prodavat aji leštěne hovno.

CESKOO

Stat je zadluženy na několik dalšich generaci a jednotlivi občanšti idyjoti tež, bo podlehli lichvařskemu svinstvu a lživym reklamam, slibujicim prodlužit se k prosperitě. Stat, na pokraji ekonomickeho bankrotu, plati na uroku za svoje špatne hospodařeni vice, než na deset svojich minysterstev.

Statni suverenyta byla vyměněna za libanonsku smlouvu, dyktat RVHP vyměněny za dyktat EU, kery rozhoduje o kdejake cypovině, od nazvu rumu a masla až po povinny seznam alergenu. Přitom neuvěřitelne haldy zprasenych zakonu a nařizeni vytvořily naprostou džungli a nemožnost dovolat se svojeho prava. Ale zato se možete dovolavat až do Haagu. To vam určitě u zkorumpovanych soudu plnych multykulturni justyce pomože.

Sebranka pseudoosobnosti a selebryt, podporovanych idyjotskym tiskem a televizu pomaha překrucovat a likvidovat povědomi o dějinach vlastniho naroda. Nepovedlo se jim navratit do země odsunute Němce, pokušaju se zahltit system dodavkama nekompatybilnich rodin z jinych kultur. Armada byla zlikvidovana a změněna na hrstku specialistu, dopravni policija buzeruje občany a zbyli ozbrojenci vyťukavaju jednym prstem protokoly po rvačkach cyganu, fans a jine zvěře pobihajici beztresně po ulicach, zatimco bezbranny občan je schovany za zamřižovanym oknem nebo balkonem svojeho kvartyra na hypoteku.

Ulice su prošpikovane kamerama, ale statni organy nereaguju na zlo. Rasove utoky na bile su už dneska přehližene, ve prospěch černych probiha denně tunelovani pomoci dotaci, socialnich davek a zvyhodňovani těch, keři nikdy nerobili.

Tuž co, muslimaku? Fakt maš pocit, že by ses chtěl přistěhovat do take zkurvene země? Do země, kera ztratila hrdost? Do země, keru zradili polityci, sudci aji policajti? Do země, kera je vytunelovana až na kost?

Tak pojď. Ty kurvy socialistycke ti to umožni. Ale nezapomeň, že tato země vydrži hodně, ale až hrnec přeteče, pak se vraždi, vyhazuje z oken a vyhaňa ze země s malym baťužkem. 

Ladislav Větvička, hlasatel Lži a Nenavisti, Ostrava