VOJTECH ROUSKA
18.8.2020
Kategorie: Společnost

Ten chlapec to s tou pomstou za vyřazeni v Superstar už fakt přehaňa…

Sdílejte článek:

LADISLAV VĚTVIČKA

VETVICKAPosledni kapitolu knižky Okolo Česko-Slovenska aneb Koronova šaškarna sem dopsal už v červencu, přesto pravě dneska v suvislosti s fašistyckym jednanim minystra zpěvu ziskava na aktualnosti.

(Psane v červencu 2020): Koronoteleviza furt masiruje lid přiběhama o celosvětove pandemyji, lid se těši, že to ma za sebu a ma pocit, že ho čeka skvěla buducnost.

 

Obavam se, že nic neni dal od pravdy. Před nama je celosvětova hospodařska kriza gigantyckych rozměru, po letnim nadechnuti očekavam novou vlnu medyjalni masaže, po kere budu všeci konečně připraveni přijmout s radosti smrtici injekci udajne vakciny proti koroně.

Jestli se mylim, nebo ni, posoudite sami jako čtenaři, bo ste ve vyhodě a tyto řadky čtete v době, kdy už vite, jak to dopadlo.

Shrňme si ale v bodech podstatne udalosti teto koronovirove šarady:

2010: Na webu Rockelfeller Foundation se objevuje prvni zminka o pandemii koronaviru
2012: Zprava Narodni zpravodajske rady USA: před rokem 2030 by se měl očekavat novy typ viru, kery zasahne cely svět
2014: V laboratoři v Severni Karolině začina vyzkum mutaci korunniho viru
2015: V USA je vyhlašene moratoryjum na provaděni těchto vyzkumu, kvuli velkemu riziku pro svět v připadě, že by kmeny unikly ven
2015: Časopis Nature zveřejňuje vědeckou praci o koronaviru, kde se piše – trajektorie šiřeni viru može byt nepředvidatelna
2016: Projekt laboratoře v Severni Carolině je přesunut do armadni laboratoře ve Wuhanu v Čině
2016: Na letišti v Detroitu FBI zadržuje činske vědce, keři vezou vzorky MERS a SARS
2017: Piotr Czumachow, rusky mikrobiolog řika, že ve Wuhanu se provadi věci ”naprosto šílené”. Dr. Fauci hovoři během svych přednašek na Georgetown University o překvapivé nemoci, kera propukne ještě během Trumpova současneho funkčniho obdobi
2018: Probiha prvni simulace budouci pandemie
5.2019: Majitele kliču se v souladu se 100 roku staryma postupama vysmivaju všem a pomoci skvěle dramaturgyje ve vystupeni Madonny přesně ukazuju, co svět čeka v roce 2020. Tak, jak spravně předpokladaju, nikdo si ničeho nevšima…
10.2019: Konference201 v New Yorku simuluje přesny scenař vyvoje epidemie koronaviru (dyskutuje se mimo jine aji o tom, jak manypulovat s medyji a jak cenzurovat přiběh ”nepřitele”)
Podzim 2020: Realizace projektu. Přestože je virus je dva razy vic nakažlivy než jine viry, zabija relatyvně zřidka, přesto dostava svět do všeobecneho medyjalniho a ekonomickeho šilenstvi.
03.2020: Bill Gates se snaži přesvědčit WHO, aby oznamil pandemii – WHO se zdraha
14.03.2020: Bill Gates sponzoruje WHO 50 miliony dolaru
15.03.2020: WHO vyhlašuje stav pandemie (tento stav umožňuje zavest leky a očkovaci latky bez bezpečnostnich testu). Jaky je tedy skutečny učel očkovani?
4.2020: Svět se zastavil na zakladě počitačove simulace jiste agentury, kera naznačuje, že zemře 100 milionu lidi. Agenti WHO prezentuju tuto simulaci každe jednotlive vladě. Na zakladě teto prezentace přijimaju všecky vlady světa, od největšich statu po nejmenši ostrovy v Karibiku podobna ekonomicka opatřeni, kera paralyzuju celosvětovu ekonomiku.
Mimochodem, počitačove modely stejne agentury prezentovane okolo roku 2000 tvrdily, že za dvacet roku už v Antarktydě nebudu žadne ledovce
4.2020: COVID-19 nahradil všechny ostatni nemoci. Manypulace s daty dosahuje neuvěřitelnych rozměru. Použite testy RT PCR se ukazuju falešne v 8 z 10 případu. Přestože testy byly pozityvni a mate přiznaky, neznamena to ještě, že mate virus.
Mnohe nemocnice dostavaju několikrat vic peněz na pacienta s covid diagnozou a bonusem navic za připojeni k ventylatoru
5.2020: Cenzura pokračuje tak, jak byla naplanovana v simulaci Konference201. Lidi mluvi jinak než vlady, hlavni medyja bagatelizuju odlišne nazory. Vědci a lekaři jsou zesměšňovani a jejich nazory utlumovany. Obyčejnym lidem su cenzurovane přispěvky a mazany jejich profily na socialnich siťach.
Po par měsicach je jasne, že virus je enem nastroj, cile su nejasne. Organyzatoři su jako obvykle o par kroku popředu. Oni vědi, jake kroky budu nasledovat, my zme odsouzeni k temu, že jejich kroky analyzujeme a se zpožděnim reagujeme na jejich aktyvity.

V červnu oznamuje Evropska Unyja, že nakupuje 400 milionu davek vakciny od společnosti AstraZeneca. Ma to ovšem haček. Společnost AstraZeneca žadnu vakcinu nema a předpoklada, že ju vyvine ke konci roka 2020. Proto vyžaduje tzv. idemnytu. To znamena, že oběť očkovani nebudu smět firmu žalovat za vedlejši učinky, nemoci, trvala postiženi a umrti zpusobena novu vakcinou proti Covid-19. Vakcina ma byt dystrybuovana do 27 zemi EU koncem tohoto roku… tedy všem.

Scenař je tedy skvěle realizovany. Po čtyřech měsicach tzv. pandemie samotny virus nezabil vic lidi než sezonni chřipka, zatimco psychoza vygenerovana kolem teto šaškarny ma a teprve bude mět neskutečnu ničivu silu.

Nadechněte se, bo po kratkem nadechnuti fčil valime z pořadneho kopca! Covid se stal skvělou zbrani. Rozsah socialniho monytoringu a cenzury nebyvale roste. Pod zaminku pandemyje fčil možu zrobit naprosto cokoliv. Test dopadl skvěle.

Tuž nasaďte si povinně hader přes pysk a vzhuru z kopca dule!!!

article_photo

 

Souhlasíte s návratem povinného plošného nošení roušek?

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč

Celkem za měsíc: 9 450,00 Kč
Vybráno 27.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 698 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 4,57 out of 5)
Loading...
34 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)