cenzor
10.1.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Temná doba státem placených bezpáteřních udavačů a pirátských lovců “dezinformační” scény

Sdílejte článek:

PATRIK JUDA

patrik-juda72492443_0Anarchistický a ekologický fanatik Jan Cemper, který se angažoval v antifašistickém hnutí školí pracovníky ministerstva vnitra jak bojovat s dezinformacemi! Vykladač té jejich jediné pravdy tvrdí, že migrační krize skončila!

Tento ekologický a anarchistický fanatik, šéfredaktor Manipulátorů.cz a v současnosti volič Pirátů, který označil pana prezidenta Václava Klause za dezinformátora, pro jeho názory na migraci a Evropskou unii, objíždí školy, dělá přednášky dětem a školí pracovníky ministerstva vnitra jak pracovat s dezinformacemi!

Ano, bohužel je to přesně tak. Skutečně již přišla nová totalita z EU od paní Jourové a toho diktátorského spolku a je svoboda slova navždy pryč, když ji hlídají tito, k jiným názorům nežli těm jejich, zcela netolerantní lidé?

“Mám strach z té ideologie, z toho světonázoru, který navazuje na nešťastný vývoj posledních let.” “Nespadl z nebe.”…. pan Václav Klaus.

“Dnes ohrožuje demokracii naopak “boj s dezinformacemi”, projekty jako Manipulátoři, Čeští elfové a Demagog, lidé jako Cemper, či Kartous a mnozí další.” ” V České republice dohlíží na Facebooku na “pravdu” Demagog, partička z větší části složená ze studentů, kteří se více či méně otevřeně hlásí k Pirátům.”…. paní Natálie Vachatová z Trikolóry.

Za mě je pan Cemper jen ubohý a nenávistný lhář, který asi věří a je za to i bohužel placený, že on jediný má patent na pravdu a na to, co si kdo smí myslet a jaké jsou ty správné hodnoty a názory. Sám ale mluví o panu prezidentovi Zemanovi a panu Okamurovi jako o nějakém primitivním odpadu, ač  se později veřejně omlouvá a že si prý jen dělal legraci. Legrace je on, kdyby nešlo o svobodu slova a hrůzný ultra liberální a zelený směr, kterým se udává EU a udávat se v této zlo unii i má. Na udávání bohužel někteří lidé slyší a nejen u nás.

Tento k jiným názorům, nežli jsou ty jeho, zcela netolerantní člověk, zařadil mezi dezinformátory i pana předsedu Trikolóry Václava Klause mladšího. Za mě není primitivním odpadem pan prezident Zeman a ani pan předseda SPD Tomio Okamura, ale tím primitivním odpadem je pro mě pan “tolerance a lovec dezinformací” Jan Cemper.

Ona opravdu pane Jane Cempere migrační krize skončila a Evropu již žádná migrační krize netrápí? Opravdu? Tak za mě je tento výrok pana Cempera, který školí děti a zaměstnance ministerstva vnitra, těžká dezinformace a naprosto obludná a účelová lež!! To snad můžete pane Cempere říkat jen na tom naneštěstí námi placeným ministerstvu diktatury pana Hamáčka, pro kterého pracujete a dle kterého Islám pozitivně ovlivnil dějiny a pro Evropu měl nezastupitelnou úlohu, jak hrdě prohlásil na Velvyslanectví Turecké republiky v Praze!

Toto je naše ministerstvo vnitra? Věřím, že po příštích volbách půjde pan Hamáček i s celou ČSSD do politického důchodu a vezme si sebou i ten prý pro Evropu pozitivní Islám. Buď pan ministr vnitra naší země nezná historii a nebo je pan ministr vnitra ČR vlastizrádce.

Jen loni požádalo o azyl v EU 704 600 osob a tento počet lze po sloučení rodin vynásobit třemi i  čtyřmi dalšími osobami! Jaké kulturní obohacení to připlouvá ke břehům Itálie, Řecka, Kypru, či Španělska vidí asi každý, kdo to vidět chce, protože pan Cemper a jemu podobní to vidět nechtějí. Ti dělají, že nic takového neexistuje! A toho, kdo to vidí a chce na to upozornit oni chtějí a  mohou vymazat a mažou.

A stejně tak tito “demokratičtí aktivisté” dělají, že neexistuje žádný islámský terorismus, ač v Německu již islámští terorristé zavádějí islámské právo pomocí žalob na stát, vedou právní spory a chtějí celkové změny zákonů! U nás dostal od našich neuvěřitelných soudů, před kterými bych nikdy nechtěl stanout migrantský a sexuální násilník původem z Lybie, který nás poctil svou návštěvou za znásilnění studentky da facto nic a bude se u nás dva roky ústavně “léčit” On si to prý nepamatuje, to své odporné znásilnění nevinné dívky. Já, ale ano a nikdy to našim soudům a soudcům neodpustím a nezapomenu.

Na německé půdě chtějí jednoduše “tito vděční, nový, mírumilovní a tolerantní příchozí” islamistický stát!! Podle snad stále ještě německých bezpečnostních údajů se islamistická scéna v Německu jednoznačně rozrůstá a jen minulý rok stoupl oproti tomu předchozímu počet islamistů v zemi o 5.5% a od roku 2015 se dokonce zdvojnásobil!! Pan Jan Cemper si kálí do těch svých aktivistických úst.

Když jsem viděl záběry z italské Kalábrie, tak jsem prostě žádnou italskou Kalábrii neviděl. Byla to drzá a primitivní agrese z Afriky, která dobila Kalábrii, za potlesku a přispění EU.

Ve Francii, kde muslimský migrant jako ve středověku uřízl hlavu panu učiteli Samuelu Patymu přímo na pařížské ulici, protože učil děti ke svobodě projevu a na rozdíl od pana Cempera i k toleranci ke všem ostatním, se dle průzkumu agentury Ifop téměř 80% Francouzů obává a míní, že radikální islamismus vyhlásil Francii válku!! Ale to se na těch dotovaných webech pana Cempera či Kartouse nikdy nedočtete, protože oni přeci hlídají, co je vhodné a co není, a toto vhodné pro ně není. Tito lidé dostávají od pražských Pirátů z magistrátu, kde rozjeli svůj mejdan, milionové dotace, aby nás učili, co si máme a musíme myslet.

Na tyto vlastizrádné projekty tito Praze vládnoucí Piráti mají, ale v Praze po dlouhých desítkách let nedostane první pražský novorozenec ani těch symbolických 15.000 korun, protože peníze prý nejsou. Ještě, aby byli vy pirátští ubožáci, když je vyhazujete z levicového okna za svůj sobecký a netolerantní světonázor. Na prvního pražáčka v roce 2021 se doslova vysrali, protože oni na nás serou na všechny.

“Lidé musí rozhodnout, jestli výhody Evropské unie převládají nad negativy, kterých je spousta, ať už je to migrace, podpora green deal, zelená, pomatená ideologie nebo genderové věci.” “Lidé se prostě musí rozhodnout, každý má různé názory, ale od toho jsou volby.”….Václav Klaus mladší.

“Progresivisté a nová levice nám chtějí vzít hodnoty a historii.”…. Dalibor Uhlíř z Trikolóry.

“Zachování české koruny místo přijetí Eura.” “Nulová tolerance nelegální migraci.” “Naše země – naše pravidla.”…. paní Tereza Hyťhová z Trikolóry.

Svůj text, ale také zakončím i svými slovy, protože ze směru, jakým se dnešní Svět a “naše” Evropská unie ubírá, je mi smutno. Korespondenční hlasování je hrůza a cesta do pekel jak je právě v tento moment vidět v USA, té kolébce demokracie. Trochu se tato demokracie levicově rozkývala. Vezměte si prosím chlapi košili a ženy šaty, jak myslím řekla paní Zuzana Zahradníková a přijďte osobně volit. ve sváteční a volební den. To je jediná demokratická cesta.

Piráty prosazované korespondenční hlasování je strašidelné a odporné zlo. To, že je dnes na obálce Cosmopolitanu opravdu velmi vyžraná černoška a že je to prý zdravé, je také špatně a je to nechutné. Pojďte vybojovat normální Svět zpátky.

Věřím v poctivé volby v naší zemi, které se odehrají na podzim a držím palce všem vlastencům a lidem, kteří mají rádi a milují svou zemi. Naši krásnou zemi.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 16 050,00 Kč
Vybráno 45.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 159 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
95 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)