rozcesti
11.9.2017
Kategorie: Doporučujeme, Politika

Teď, nebo Babiš

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ

Každý, kdo v životě vstoupil do komunistické strany tak musel udělat s vědomím, že vstupuje do politické partaje vrahů, kteří se pro svou moc neštítili těch nejhorších zvěrstev, včetně vraždění občanů, nesouhlasících s jejich řáděním, a v duchu tohoto paradigmatu měli být všichni členové KSČ po sametové revoluci pozavíráni do kriminálů za schvalování genocidy vlastního národa. Nestalo se tak a téměř třicet let poté zde musíme řešit důsledky. Jedním z nich je Andrej Babiš.

 

České republice hrozí, že premiérem se opět stane komunista s vazbami na StB, jenž po sametovce využil svých bolševických kontaktů k získání obrovské hospodářské a následně i politické moci, komunista, který se v duchu svého rudého evangelia neštítil při honbě za majetkem a mocí využívat všech nejhorších myslitelných křiváren, vydírání, nátlaků či podvodů, komunista, který samozřejmě vše obrací v tisíckráte omílanou lež a svojí propagandou se vtírá v přízeň primitivních davů. Postup již historicky známý.

V čem je naše situace ještě snad horší než jsme kdy chtěli vůbec domyslet, že mu soudruha na cestě do Strakovy akademie dělá president republiky, který “hrdě” na setkání s občany prohlašuje, že Babiše jmenuje premiérem i kdyby seděl v kriminále. Potvrzuje se tak tímto, co píšeme na Pravém prostoru již několik let. Miloš Zeman a Andrej Babiš bolševické jedno jsou. Oba vylíhlí ze stejného rudého hnízda, oba komunisté tělem i duší. 

Na jakém rozcestí tedy stojí Česká republika dnes? Určitě to není Babišovo “Teď nebo nikdy,” ve významu, že tento kejklíř moci by snad měl být nějakým spasitelem. Když jsme již promeškali po sametovce jedno “teď”, kdy jsme se měli zbavit komoušů a jejich stylu řízení společnosti, kam jsme se dnes historickou paralelou díky “nejsme jako oni” vrátili a jsme nuceni znovu prožívat postupné utahování smyčky občanům ze zákonodárné moci ovládané socialisty a neokomunisty, měli bychom si uvědomit, že ve volebních preferencích dnes dnes vede opět jen Národní fronta bolševických stran, vedených mentálními komunisty, lišícími se jen minimálně v uctívání bolševických bohů.

Bohužel stejná situace panuje i v hlavních státech “tvrdého jádra” EU. Stačí se jen podívat do Německa, kde zoufalý volič musí skousnout nabídku Merkelová – Schulz, a jejich partají, ze kterých multikulturní eurosocialismus doslova stříká na všechny strany a ještě při tom mainstreamová média označují tento volební duet jako souboj pravice a levice. Kde tam tu pravici někdo vidí je mi však záhadou. Já tam vidím jen opoziční smlouvu dvou národněfrontových stran neomarxistických papalášů.

Bohužel, globalizovaná Evropa je na konci své cesty. Vše výše popsané je jen výsledkem dlouhodobého vývoje, který gradoval po pádu sovětské komunistické říše, když převzali otěže ve společnosti pohrobci marxismu-leninismu, kteří skryti za rudým závojem byli připravováni na východě a mohutně je podporují ze západních universit vyšlí absolventi ideologie neomarxismu. Společně nám připravili jen opětovný návrat k socialismu (s lidskou tváří korporátně fašistického konzumu), okořeněný však v dnešní době ještě multikulturalismem, jakožto nástroje “elit” k následné celkové degeneraci obyvatelstva, tolik potřebné k snadnějšímu ovládání.

Stojíme tedy na rozcestí, které nám nedává vůbec žádné dobré šance. Jedna cesta vede k ponižování a otročině v nadnárodních montovnách a naprosté závislosti na socialistickém státu (Zemanova, Babišova) a nebo ještě umocněná multikulturním obohacením parazity, kteří do Evropy proudí z afrických a muslimských zemí za lepším životem s mačetami v rukou, kterými si chtějí podmanit “nevěřící” (Sobotkova, Merkelové, Schulzova). Kam se vydat, když jiné cesty není vidět?

Musíme si cestu prostě udělat sami a přestat poklonkovat a sedat na lep dnešní mocenské věrchušce. Nevolit ANO, ČSSD, KSČM, velmi zvážit volbu TOP09, KDU-ČSL či ODS. To jsou partaje prolezlé mentálními komunisty, kteří nás dostali až k dnešnímu bodu zlomu. Prokácet křoví a houštiny jejich zákonné, daňové a propagandistické džungle a nechat na naši cestu svítit slunce tradičních hodnot, ze kterých vyrostl dříve svobodný a ekonomicky silný “Západ”. Vrátit své myšlenky k otcům zakladatelům USA a znovu přijmou jejich principy řízení společnosti. Pokud tak neuděláme, bude trvat už jen několik málo desetiletí, než naše děti budou méněcennými otroky fašistických korporací a sociálního státu, či než budou dokonce otroky “mírumilovného” rozpínavého islámu, než budou jako roboti řízeni hrstkou parazitů, než jejich ponížení a zotročení bude definitivní. … Než nás naše děti proklejí.

kriz

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2020: *****

František Šmíd 700,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, MUDr. Miroslav Kameníček 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Pavel Novák 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Kupka 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Stanislav Esner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Marin Svoboda 100,- Kč, Ladislav Oudes 500,- Kč, Miloslav Gajdušek 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Sika 238,54 Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Lukáš Vašíček 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Martinek 100,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Anonym 400,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč

Celkem za měsíc: 16 071,54 Kč
Vybráno 45.91%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 80 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (43 votes, average: 4,70 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.