rozcesti
11.9.2017
Kategorie: Doporučujeme, Politika

Teď, nebo Babiš

Loading...
Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ

Každý, kdo v životě vstoupil do komunistické strany tak musel udělat s vědomím, že vstupuje do politické partaje vrahů, kteří se pro svou moc neštítili těch nejhorších zvěrstev, včetně vraždění občanů, nesouhlasících s jejich řáděním, a v duchu tohoto paradigmatu měli být všichni členové KSČ po sametové revoluci pozavíráni do kriminálů za schvalování genocidy vlastního národa. Nestalo se tak a téměř třicet let poté zde musíme řešit důsledky. Jedním z nich je Andrej Babiš.

 

České republice hrozí, že premiérem se opět stane komunista s vazbami na StB, jenž po sametovce využil svých bolševických kontaktů k získání obrovské hospodářské a následně i politické moci, komunista, který se v duchu svého rudého evangelia neštítil při honbě za majetkem a mocí využívat všech nejhorších myslitelných křiváren, vydírání, nátlaků či podvodů, komunista, který samozřejmě vše obrací v tisíckráte omílanou lež a svojí propagandou se vtírá v přízeň primitivních davů. Postup již historicky známý.

V čem je naše situace ještě snad horší než jsme kdy chtěli vůbec domyslet, že mu soudruha na cestě do Strakovy akademie dělá president republiky, který “hrdě” na setkání s občany prohlašuje, že Babiše jmenuje premiérem i kdyby seděl v kriminále. Potvrzuje se tak tímto, co píšeme na Pravém prostoru již několik let. Miloš Zeman a Andrej Babiš bolševické jedno jsou. Oba vylíhlí ze stejného rudého hnízda, oba komunisté tělem i duší. 

Na jakém rozcestí tedy stojí Česká republika dnes? Určitě to není Babišovo “Teď nebo nikdy,” ve významu, že tento kejklíř moci by snad měl být nějakým spasitelem. Když jsme již promeškali po sametovce jedno “teď”, kdy jsme se měli zbavit komoušů a jejich stylu řízení společnosti, kam jsme se dnes historickou paralelou díky “nejsme jako oni” vrátili a jsme nuceni znovu prožívat postupné utahování smyčky občanům ze zákonodárné moci ovládané socialisty a neokomunisty, měli bychom si uvědomit, že ve volebních preferencích dnes dnes vede opět jen Národní fronta bolševických stran, vedených mentálními komunisty, lišícími se jen minimálně v uctívání bolševických bohů.

Bohužel stejná situace panuje i v hlavních státech “tvrdého jádra” EU. Stačí se jen podívat do Německa, kde zoufalý volič musí skousnout nabídku Merkelová – Schulz, a jejich partají, ze kterých multikulturní eurosocialismus doslova stříká na všechny strany a ještě při tom mainstreamová média označují tento volební duet jako souboj pravice a levice. Kde tam tu pravici někdo vidí je mi však záhadou. Já tam vidím jen opoziční smlouvu dvou národněfrontových stran neomarxistických papalášů.

Bohužel, globalizovaná Evropa je na konci své cesty. Vše výše popsané je jen výsledkem dlouhodobého vývoje, který gradoval po pádu sovětské komunistické říše, když převzali otěže ve společnosti pohrobci marxismu-leninismu, kteří skryti za rudým závojem byli připravováni na východě a mohutně je podporují ze západních universit vyšlí absolventi ideologie neomarxismu. Společně nám připravili jen opětovný návrat k socialismu (s lidskou tváří korporátně fašistického konzumu), okořeněný však v dnešní době ještě multikulturalismem, jakožto nástroje “elit” k následné celkové degeneraci obyvatelstva, tolik potřebné k snadnějšímu ovládání.

Stojíme tedy na rozcestí, které nám nedává vůbec žádné dobré šance. Jedna cesta vede k ponižování a otročině v nadnárodních montovnách a naprosté závislosti na socialistickém státu (Zemanova, Babišova) a nebo ještě umocněná multikulturním obohacením parazity, kteří do Evropy proudí z afrických a muslimských zemí za lepším životem s mačetami v rukou, kterými si chtějí podmanit “nevěřící” (Sobotkova, Merkelové, Schulzova). Kam se vydat, když jiné cesty není vidět?

Musíme si cestu prostě udělat sami a přestat poklonkovat a sedat na lep dnešní mocenské věrchušce. Nevolit ANO, ČSSD, KSČM, velmi zvážit volbu TOP09, KDU-ČSL či ODS. To jsou partaje prolezlé mentálními komunisty, kteří nás dostali až k dnešnímu bodu zlomu. Prokácet křoví a houštiny jejich zákonné, daňové a propagandistické džungle a nechat na naši cestu svítit slunce tradičních hodnot, ze kterých vyrostl dříve svobodný a ekonomicky silný “Západ”. Vrátit své myšlenky k otcům zakladatelům USA a znovu přijmou jejich principy řízení společnosti. Pokud tak neuděláme, bude trvat už jen několik málo desetiletí, než naše děti budou méněcennými otroky fašistických korporací a sociálního státu, či než budou dokonce otroky “mírumilovného” rozpínavého islámu, než budou jako roboti řízeni hrstkou parazitů, než jejich ponížení a zotročení bude definitivní. … Než nás naše děti proklejí.

kriz

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Alena Fuszteiová 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Kamil Potoček 300,- Kč, Ivanka Podzimková 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Iva Floríková 300,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, ing. Josef Musil 200,- Kč, Richard Kovaříček 200,- Kč, Vlastimil Kornas 66,60 Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč


Celkem za měsíc: 12 747,60 Kč
Vybráno 36.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 42 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (43 votes, average: 4,70 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
98 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.