babis-hamacek-663x381
1.7.2018
Kategorie: Humor

Tato země není pro živý. Prezident Zeman jmenoval vládu sebevrahů

Sdílejte článek:

STRACH

První zasedání vlády

8:20
Jako první dorazil na Hrad kandidát na ministra zahraničí Miroslav Poche. Problém má už s bezpečnostními rámy. Rámy pískají a ochranka tvrdí, že jeho minulost byla detekována jako nebezpečná pro prezidenta.

8:25
Přijíždí premiér Babiš. Krátce se zdraví s ochrankou u brány. Jeho auto se poté nemůže rozjet. Zběžná prohlídka vozidla objevila bývalou ministryni Šlechtovou zavěšenou na zadním nárazníku. Nechce pustit premiérské Audi do areálu Hradu a křičí na Babiše, jestli ví, kdo je.

8:35
Předseda ČSSD Hamáček přichází pěšky. I on se zdraví s ochrankou a mistrně se vyhýbá paní Šlechtové. Poté jí doporučuje, aby se na svou existenci zeptala opodál stojící sochy TGM.

8:55
Skupinka komunistů ležérním krokem prochází bezpečnostním rámem, který kupodivu mlčí. Na dotaz velitele ochranky, zda nepřichází pozdě, odpovídají, že odsud prakticky nikdy neodešli.

8:59
Na poslední chvíli přibíhá David Rath. Dovnitř ani nechce, prý si jen počká na novou ministryni zahraničí. Dostal na ni skvělé reference, co se týká jejího názoru na kriminální kauzy politiků.

9:00
Znějí úvodní fanfáry z Pata a Mata. Hradní stráž do sálu slavnostně přináší mírně začouzené červené trenýrky a mírně začouzeného prezidenta Zemana.

9:05
Prezident osobně předává novým ministrům dekret o jmenování, dekret na půdu a každému ještě jeden Benešův dekret.

9:07
Ministryně financí překvapila prezidenta svými temně modrými šaty, takže pan prezident k její osobě přidal zdravici lidovým milicím a zeptal se jí, kterou fabriku hlídá.

9:10
Jmenování nepřítomného ministra zahraničí proběhlo metafyzicky. Zeman popřál prázdnému místu mezi ministry hodně štěstí a předal mu dekrety. Ty zůstaly viset ve vzduchu a venku před rámem se kolem Miroslava Pocheho rozlilo jasné oslňující světlo. Ochranka začala střílet.

9:15
Prezident ve svém projevu připomněl výročí justiční vraždy Milady Horákové, které připadlo právě na tento den. Přísahal, že její smrt nebyla marná. Načež už došlo k přípitkům a Zeman si připil s představiteli KSČM na podporu nové vlády.

9:20
I premiér Babiš se snaží o projev, ale jeho kuňkání zaniká v cinkotu skleniček a zpěvu internacionály. Mluvčí Ovčáček si z jeho projevu poznamenal záhadná slova – Masaryk, covfefe, práce a humidovat.

9:30
Společná fotografie nové vlády na schodech do hladomorny. Při vyvolávání fotograf objeví na negativu tajemnou rozmazanou osobu na místě ministra zahraničí. Nezřetelný strašidelný obličej sleduje prezidentovu postavu a je plný utrpení.

9:45
Kompletní vláda odjíždí na první jednání do Strakovy akademie. Nad vládním autobusem se vznáší instantní karma Miroslava Pocheho následovaná klopýtající Šlechtovou a vděčnými pohledy Hradní stráže. O něco později vyrazil za autobusem David Rath na svém mírně zdeformovaném kole.

9:55
Kousek od Strakovy akademie autobus končí u krajnice. Řidič vulgárně nadává na naftu, která netáhne a je plná zeleného svinstva. Andrej Babiš mu dává za pravdu a k sídlu vlády vyráží ministři pěšky.

10:10
Před sídlem vlády čekají na ministry první demonstranti. Hamáček se s oběma pozdravil a vyjádřil přesvědčení, že spolu budou dobře vycházet. Načež si poznačil jejich jména a poskytl první pomoc doktorovi Rathovi, který před ním spadl z kola. „To je tuto dekádu už podruhé,“ usmál se Rath.

10:30
Na prvním, víceméně formálním, zasedání vlády ministři odhlasovali důchodovou reformu, reformu zdravotnictví, přijetí eura a konfiskaci majetku církvím.

10:50
Na tiskové konferenci po skončení vlády David Rath prohlašuje, že je nevinný a že jde o spiknutí vládních špiček, které ho chtějí odstranit. Poté, co přišli ministři, mu byl odebrán mikrofon a Rath byl odstraněn.

10:55
Na otázku novinářů, zde má dnešní jmenování vlády souvis s výročím justiční vraždy Milady Horákové, Babiš tvrdí že ne. „To je preca logické. Kati paní Hořákové nemohli vědět, že tento den bude Zeman menovat moju vládu.

11:00
Premiér Babiš představil zmocněnkyni pro lidská práva Martinu Štěpánkovou. „Protože bude mít spousta volného času, budě navíc vypomáhat v parlamentním bufetu,“ vysvětlil Babiš a předal slovo ministryni spravedlnosti Taťáně Malé, která potvrdila, že premiér je v kauze Čapí hnízdo nevinný.

11:05
Jako hlavní prioritu si nová vláda vytyčila bezpečnost všech občanů země. „Nesmysl,“ oponuje v řadách novinářů David Rath. „Zase jsem spadl z kola.

11:10
Tisková konference končí. Bohužel se nedostalo na dotazy poslanců Kalouska a Stanjury, kteří se přišli také podívat. „Touto dobou u nás bývá pouť,“ zavzpomínal Kalousek. „Kolotoče, střelnice, labutě, nafukovací hrady… Měl jsem vzít dneska rodinu. Tady to mám zadarmo.

ZDROJ: strach.cz

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 13 455,00 Kč
Vybráno 38.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 135 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 3,17 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.