babis-hamacek-663x381
1.7.2018
Kategorie: Humor

Tato země není pro živý. Prezident Zeman jmenoval vládu sebevrahů

Loading...
Sdílejte článek:

STRACH

První zasedání vlády

8:20
Jako první dorazil na Hrad kandidát na ministra zahraničí Miroslav Poche. Problém má už s bezpečnostními rámy. Rámy pískají a ochranka tvrdí, že jeho minulost byla detekována jako nebezpečná pro prezidenta.

8:25
Přijíždí premiér Babiš. Krátce se zdraví s ochrankou u brány. Jeho auto se poté nemůže rozjet. Zběžná prohlídka vozidla objevila bývalou ministryni Šlechtovou zavěšenou na zadním nárazníku. Nechce pustit premiérské Audi do areálu Hradu a křičí na Babiše, jestli ví, kdo je.

8:35
Předseda ČSSD Hamáček přichází pěšky. I on se zdraví s ochrankou a mistrně se vyhýbá paní Šlechtové. Poté jí doporučuje, aby se na svou existenci zeptala opodál stojící sochy TGM.

8:55
Skupinka komunistů ležérním krokem prochází bezpečnostním rámem, který kupodivu mlčí. Na dotaz velitele ochranky, zda nepřichází pozdě, odpovídají, že odsud prakticky nikdy neodešli.

8:59
Na poslední chvíli přibíhá David Rath. Dovnitř ani nechce, prý si jen počká na novou ministryni zahraničí. Dostal na ni skvělé reference, co se týká jejího názoru na kriminální kauzy politiků.

9:00
Znějí úvodní fanfáry z Pata a Mata. Hradní stráž do sálu slavnostně přináší mírně začouzené červené trenýrky a mírně začouzeného prezidenta Zemana.

9:05
Prezident osobně předává novým ministrům dekret o jmenování, dekret na půdu a každému ještě jeden Benešův dekret.

9:07
Ministryně financí překvapila prezidenta svými temně modrými šaty, takže pan prezident k její osobě přidal zdravici lidovým milicím a zeptal se jí, kterou fabriku hlídá.

9:10
Jmenování nepřítomného ministra zahraničí proběhlo metafyzicky. Zeman popřál prázdnému místu mezi ministry hodně štěstí a předal mu dekrety. Ty zůstaly viset ve vzduchu a venku před rámem se kolem Miroslava Pocheho rozlilo jasné oslňující světlo. Ochranka začala střílet.

9:15
Prezident ve svém projevu připomněl výročí justiční vraždy Milady Horákové, které připadlo právě na tento den. Přísahal, že její smrt nebyla marná. Načež už došlo k přípitkům a Zeman si připil s představiteli KSČM na podporu nové vlády.

9:20
I premiér Babiš se snaží o projev, ale jeho kuňkání zaniká v cinkotu skleniček a zpěvu internacionály. Mluvčí Ovčáček si z jeho projevu poznamenal záhadná slova – Masaryk, covfefe, práce a humidovat.

9:30
Společná fotografie nové vlády na schodech do hladomorny. Při vyvolávání fotograf objeví na negativu tajemnou rozmazanou osobu na místě ministra zahraničí. Nezřetelný strašidelný obličej sleduje prezidentovu postavu a je plný utrpení.

9:45
Kompletní vláda odjíždí na první jednání do Strakovy akademie. Nad vládním autobusem se vznáší instantní karma Miroslava Pocheho následovaná klopýtající Šlechtovou a vděčnými pohledy Hradní stráže. O něco později vyrazil za autobusem David Rath na svém mírně zdeformovaném kole.

9:55
Kousek od Strakovy akademie autobus končí u krajnice. Řidič vulgárně nadává na naftu, která netáhne a je plná zeleného svinstva. Andrej Babiš mu dává za pravdu a k sídlu vlády vyráží ministři pěšky.

10:10
Před sídlem vlády čekají na ministry první demonstranti. Hamáček se s oběma pozdravil a vyjádřil přesvědčení, že spolu budou dobře vycházet. Načež si poznačil jejich jména a poskytl první pomoc doktorovi Rathovi, který před ním spadl z kola. „To je tuto dekádu už podruhé,“ usmál se Rath.

10:30
Na prvním, víceméně formálním, zasedání vlády ministři odhlasovali důchodovou reformu, reformu zdravotnictví, přijetí eura a konfiskaci majetku církvím.

10:50
Na tiskové konferenci po skončení vlády David Rath prohlašuje, že je nevinný a že jde o spiknutí vládních špiček, které ho chtějí odstranit. Poté, co přišli ministři, mu byl odebrán mikrofon a Rath byl odstraněn.

10:55
Na otázku novinářů, zde má dnešní jmenování vlády souvis s výročím justiční vraždy Milady Horákové, Babiš tvrdí že ne. „To je preca logické. Kati paní Hořákové nemohli vědět, že tento den bude Zeman menovat moju vládu.

11:00
Premiér Babiš představil zmocněnkyni pro lidská práva Martinu Štěpánkovou. „Protože bude mít spousta volného času, budě navíc vypomáhat v parlamentním bufetu,“ vysvětlil Babiš a předal slovo ministryni spravedlnosti Taťáně Malé, která potvrdila, že premiér je v kauze Čapí hnízdo nevinný.

11:05
Jako hlavní prioritu si nová vláda vytyčila bezpečnost všech občanů země. „Nesmysl,“ oponuje v řadách novinářů David Rath. „Zase jsem spadl z kola.

11:10
Tisková konference končí. Bohužel se nedostalo na dotazy poslanců Kalouska a Stanjury, kteří se přišli také podívat. „Touto dobou u nás bývá pouť,“ zavzpomínal Kalousek. „Kolotoče, střelnice, labutě, nafukovací hrady… Měl jsem vzít dneska rodinu. Tady to mám zadarmo.

ZDROJ: strach.cz

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Alena Fuszteiová 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Kamil Potoček 300,- Kč, Ivanka Podzimková 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Iva Floríková 300,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Petr Andres 500,- Kč


Celkem za měsíc: 10 298,00 Kč
Vybráno 29.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 96 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 3,17 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
12 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.