tantra
21.3.2018
Kategorie: Kultura a tipy

Tantrická masáž je něco, co doma nezažijete

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

Pokud požádáte svou partnerku o masáž, pravděpodobně vám prohněte zádové svaly, ovšem zapomene na ne příliš obvyklá místa, která by si také zasloužila pozornost, jako jsou vnější pohlavní orgány, třísla a podobně. Právě takovým oblastem se věnuje tantrická masáž, která kombinuje prvky klasické masáže s tantrickými technikami. V každém salonu jsou erotické masáže prováděny jiným způsobem, neboť každá masérka má své vlastní postupy.

Součástí každé tantrické masáže je uvítací rituál, po němž následuje relaxační část, kdy se příjemně uvolníte a přestanete myslet na všechny strasti. Začnete vnímat pouze své tělo a uvolnění. Vzápětí se masérka vrhne na masírování intimních partií, aby rozvedla sexuální energii do celého těla. Používá se většinou olej, ovšem není to nutné.

Masérka se věnuje každému kousku vašeho těla

Jakmile se svěříte do rukou profesionální masérky, nezůstane jediný kousek těla bez pozornosti. Dokonce některé používají paví pera, kožešiny, hedvábí či omývání žínkami namočenými v teplé vodě. Během tantra masáže zajede masérka rukama i na místa, jimž se klasické masáže nijak zvlášť nevěnují, jako jsou pánevní dno, vnější pohlavní orgány, třísla, vnitřní pohlavní orgány a prsa. Uvolní se psychika, rozproudí se emoce a začnete své tělo vnímat úplně jinak. Pocítíte vnitřní energii.

Kdo nabízí tantra masáže?

Jestliže hledáte vhodný masérský salon, doporučujeme www.secret-eroticmassage.cz, kde je diskrétnost na prvním místě. Přece jen byste nechtěli, aby vás na erotické masáži potkal kamarád vaší partnerky. Jakmile do salonu vstoupíte, s jinými klienty se nesetkáte. Podmaní si vás příjemná atmosféra a okouzlí vás nádherné masérky, které svou práci milují.

Ke každému klientovi přistupují masérky individuálně a snaží se vždy vyhovět požadavkům a touhám zákazníka.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 400,00 Kč
Vybráno 6.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.