virus3
21.10.2021
Kategorie: Společnost

Tak už to zase roste

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝVolby jsou za námi a objevují se grafy, které poukazují na skutečnost, kterou je po počátečním vcelku pro mnohé zajímavém průběhu vzestup křivky pro koalici Spolu a Pirstan, který připomíná jakýsi doping nebo podpůrný akcelerátor. Lze však těžko očekávat, že by hlasy někdo přepočítával, zvláště když si nikdo z ostatních politiků nestěžuje. Teď probíhá porcování medvěda, takže ze strany pravděpodobné nové vládní koalice je klid. O rozruch se tak starají jiní liberálové, tedy ti ze Senátu, kteří dělají vše proto, aby zbavili pravomocí současného prezidenta v nesnázích. Miloš Zeman je na tom zdravotně nepříliš dobře a nemůže se příliš bránit. To hyenám vyhovuje.

Stávající končící vláda drží až do konce svou strategii. Malinko odbočíme. Premiérka jednoho z australských územních celků byla obviněna z převzetí úplatku 63 milionů dolarů. Je vcelku jedno, jaké dolary to byly, ale každopádně jsou špinavé. Tyto peníze měla dostat za podporu vyhlášení povinnosti nechat se očkovat. Pokud se prokáže, že jde o pravdivou informaci, pak je na místě otázka, kdo a kolik peněz dostal u nás, v sousedních státech či v celé EU? Ta hromádka v Austrálii může ukazovat i to, jak velké balíky se rozdávali jinde. Ostatně o něčem podobném hovořil i běloruský prezident Lukašenko, který však nabídku odmítnul. Nicméně podle chování naší covidové generality tu přistálo těch peněz skutečně dost.

Konec volebního ruchu nám přinesl něco, co většina z přemýšlivých očekávala. Je podzim, ke kterému virózy patří. Většinou se to projevuje vyšší nemocností dětí, které se všechny pohybují ve větším kolektivu a pravděpodobnost přenosu chřipky mezi nimi je vyšší. Což platí i letos. Covid na to nemá žádný vliv. Bohužel, jak většina z nás ví, testy používané na odhalení dosud neizolovaného viru jsou jaksi nefunkční. Nerozeznají různé kmeny koronavirů a ani to, jste li nemocní či nikoliv. Jsou v podstatě na….nic. Covidomafie je přesto dál protlačuje a řídí se jimi. Po delší době se snaží je opět prosadit ve školách, přidává zábrany dýchání a chová se naprosto nelogicky i v dalších případech.

V podstatě je prokázáno, že očkování nikoho před ničím v případu covidu nechrání, spíše naopak. Ztráta přirozené imunity a další kola vpichů jsou jasným varováním. Státy s nejvyšší proočkovaností opět hlásí vysoká čísla údajně pozitivních, čímž dávají za pravdu vakcinoskeptikům. Jsou tu však další problémy. V USA jsou rušeny lety, navíc je znám případ, kdy pilot společnosti Delta Airlines zemřel přímo za letu. Byl pár dní po 2.dávce vakcíny J&J. A množí se případy vážných zdravotních indispozic dalších zaměstnanců leteckých společností. V New Yorku pro změnu i přes výše uvedené skutečnosti musí být vakcinováni všichni policisté a hasiči, a to bez výhrady, jinak přistane suspendace. To není zdaleka vše.

Podobně ohrožováni jsou vrcholoví sportovci. I na ně je vyvíjen velký nátlak, přestože už jich pár zemřelo (samozřejmě nejsou udávány pravdivé diagnózy). V nemocnicích leží na covidovém kde kdo. Vzhledem k úhradě pojišťoven za covidová lůžka tam může skončit i pacient po mrtvičce, který je tam umístěn proto, že není očkovaný a odmítá se jím stát. Tento případ jsme zaznamenali včera. Poté je tam také procentuálně až polovina z těch, kteří mají ukončenou vakcinaci. Zde je třeba si říct, že ta nemá být hotova nikdy, půlroční cykly čekají poslušné do té doby, dokud budou dýchat nebo nedojde li k zákazu používání těchto experimentálních mixů.

Dalším z nařízení schválených končící vládou je ukončení proplácení testů a zvýšení jejich frekvence a povinnosti vyžadovat je. To může být pozitivní v tom, že se někteří nebudou chodit testovat čistě ze sportu. A když náhodou zakašlou, zůstanou doma s běžnou chřipkou. Což by mohlo snížit počty ,,nemocných“. To povinnost hostinských požadovat potvrzení o bezinfekčnosti bude jiná zábava. Zdá se, že se opět začnou otvírat garážové, sklepní a dvorkové hospody. Nebude se vařit, bude se pít. Ve Francii se to řeší plnými parky lidí s kávou v ruce a poloprázdnými restauracemi. Jde o další protizákonné rozhodnutí, kterým je přehazována zodpovědnost na plebs. Přitom vyhodit zákazníky z už tak poloprázdného pohostinství je de facto nabádání k sebevraždě.

Informace o vlastním zdravotním stavu není povinností kohokoliv komukoliv předávat. Jenže kdo by se tu zabýval nějakými zákony, když má policie a hygiena takové pravomoci? Ostatně milovnice psů v posteli a bytových doplňků v podobě sexuálních pomůcek Svrčinová, tedy šéfka hygieniků, slibuje mohutné razie svého gestapa. Schyluje se také k uzavírání škol a k falešné zodpovědnost je volán kde kdo. Záměr je jasný. Opíchat vše, co se nechá. A co se nenechá, tak to přinutit. A zdá se, že ve stejném režimu pojede i nová vláda.

Plno lidí se ptá, co s tím. Vážení čtenáři, i když je to těžké a jde tu o fyzické i duševní zdraví, peníze, svobodu pohybu a myšlení, naše doporučení je vydržet, vzepřít se a nepoddat se. Ty, kdo nám nepomohou, poznáte hned. Bez respirátoru neudělají krok, pokřikují na Vás a chovají se jako blázni. Prokazují se QR kódem a jsou li povoláni k další dávce, ptají se po termínu. Jednou bude dnešní doba označena za zlomovou a stane se ukázkou toho, jak se lidé vzdali snadno všeho, co do té doby považovali za normální, morální a správné. Otázkou je, jaké budou důsledky pro aktéry. Doufejme, strůjci této situace skončí potrestáni. Nedejme se a bojujme.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 940 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (45 votes, average: 4,78 out of 5)
Loading...
89 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)