BENZINASTRELEC
22.9.2021
Kategorie: Společnost

Tak už se střílí

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝTak jsme se z televize dozvěděli, že na benzínové pumpě na západ od nás byl údajně zastřelen mladík obsluhující uvnitř provozovny zákazníkem, se kterým vedl spor o nasazení roušky. Bez ohledu na to, co se skutečně stalo, jde o smutnou událost, na jejímž konci zůstal ztracený mladý život. Viníkem však zdaleka není pouze střelec.

Schizofrenní stav, do kterého se společnost ve většině světa dostala, je neudržitelná. Stojí proti sobě přátelé, příbuzní, kolegové v práci, ale také lékaři, odborníci, právníci a politici. Díky globální masáži a mediálnímu tlaku se váhy překlápějí na stranu zneužívání lidské naivity v podobě rostoucích počtů těch, kteří podlehnuli. O to sveřepější zůstávají odpůrci vakcinace, kteří hrají o čas potřebný k prokázání fatálních následků používání experimentálních chemických preparátů. Pharma, její uplacení politici i odborníci v roli poradců a spolčení vlastníci médií dosud úspěšně tají následky vakcinace.

Částečně jim to zjednodušuje skutečnost, kterou je v podstatě bezproblémové období po návštěvě vakcinačních center u většiny zmanipulovaných občanů. Určité komplikace těsně po vpichu berou jako normální. V pořádku, cítí se nyní bezpečně a zlehčují obavy těch, kteří nejsou ochotni riskovat. Samozřejmě ignorují to, že se v jejich děle může dít něco, co se časem projeví. A také nemusí. Od toho je to experiment. Jisté je, že to dotyčné nijak zvláště nevzrušuje a teké nechrání. A že mohou být přenašeči? To je nezajímá, v televizi to popírají. Takže proč by se testovali? Testy jsou stejně nefunkční.

Pak jsou tu však tací, kterým zase tak dobře není. O těch se nemluví, ve spojení s jejich existencí se hovoří o konspiraci. Videa svědčící o dopadech vakcín na některé jedince a způsobujících doslova fatální následky majitelé sociálních sítí aktivně mažou. O úmrtích se nemluví vůbec, přestože se vcelku logicky tyto případy množí a představitel pracovníků v britském pohřebnictví hovoří o prudkém vzestupu křivky znázorňující počet zesnulých v souvislosti s vakcinací. Jisté je, že podobně na tom jsou i lidé navštěvující ordinace lékařů s různými komplikacemi, které dříve neměli a jejichž původ může být spojován právě s podpisem informovaného souhlasu a následném vpichu. A to jsme se dostali u mRNA vakcín teprve k pořadovému číslu 2 a 3. Naštěstí začínají mluvit někteří zdravotníci, vzpírají se lidé z oboru biochemie.

Velkou vlnu nevole přináší další skutečnosti. Jednou z nich je propagace vakcinace některými pediatry. Dětský lékař ochotný propůjčit se k tam obrovskému hazardu se zdravím těch nejmenších a bezbranných je organizovaný a zkorumpovaný zločinec. Politik, který ho v tom podporuje, je spolupachatelem. Naštěstí, to i přes tvrzení médií a pečlivý výběr respondentů, většině rodičů přijde očkování dětí jako nepřípustné. Takže jsou to právě rodiče, kdo se snaží pokusům na dětech zabránit. Často i ti, kteří samotní podlehnuli.

Další skupinou stavící se proti záměrům covidové mafie jsou lidé ochotní věnovat čas hledání faktů. Je to náročné, složité, naráží na záměrně vypouštěné fakenews, ale při pečlivém pátrání a porovnávání informací, při vědomí prolhanosti médií a politiků a dostatečné analýze změn jejich názorů se k oprávněnosti svého ,,rebelství“ lze dopracovat. Navíc, pokud existuje skutečně mnoho takových, kteří ani po dvou dávkách experimentálního mixu nic nepocítili, pak je možná ještě více těch, kteří překonali virózu, aniž by si jí všimnuli, či ji snad rychle běžnými léky vyléčili. To hovoříme o běžných lécích na chřipku, také tu však máme ty, které sice prokazatelně fungují v boji s covidem, ale očkovaní se jim vysmívají. Ovšem jen do doby, než je sami potřebují.

Nenávist zasetá mezi lidi může končit všelijak. Spory a křikem v obchodech či MHD, hádkami v ordinacích, neochotou ošetřit neočkované zraněné či jinak nemocné. Propaganda a šíření strachu ze stran médií a politiků téměř dva roky neberou konce a psychologický nátlak se podepisuje na lidech z obou břehů. Jedni se hystericky bojí, další v obavě o zaměstnání vyžadují dodržování naprosto zcestných a vědou nepodložených opatření, pak tu máme fanatiky hltající každé slovo moderátorů a pseudoodborníků v televizi. Někde uprostřed jsou ti, kteří sice podlehli, ale především z pohodlnosti, obavy o živobytí, kvůli dovoleným či třeba prostě na radu kamaráda. Ti nikomu neškodí, nijak dramaticky to neberou a přijdou li komplikace, budou tušit, odkud vítr vane. Ti třetí jsou v zásadě naprosto jednoznačně proti a rozhodli se bojovat za sebe, své děti, příbuzné. Přesto často díky odpadlíkům z blízkého okolí zůstávají osamoceni.

Pravdou je, že takový tlak na veřejnost tu byl naposled v dobách kolektivizace. I tehdy byli občané převáděni a správnou ideologii a s odpůrci bylo nakládáno jako se zločinci. Potká li se tedy někdo hysterický, zlomený nebo unavený ze skupin první a třetí, mohou vzniknout třecí plochy, Což se možná stalo na výše zmíněné benzínové stanici. Byl li mladík příliš důrazný ve svých požadavcích a zákazník měl za sebou ten den několik sporů se stejně aktivními jedinci, prostě už v něm bouchnuly saze. Jistě obsluhu za pultem nějak varoval, nicméně narušená psychika učinila své. Poděkujme za to všem strůjcům pandemie, jejím propagátorům a lumpům, kteří celý tento systém přivedli na svět. Že pánové Gatesi, Fauci a další zločinci? Právě ti by měli skončit za mřížemi a ne zmanipulovaný mladík po střelbě ve futrálu.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 723 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (43 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
90 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)