TLUMOCNICIAFGHA
18.8.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Tak už jedou …

Sdílejte článek:

EVA HRINDOVÁ

eva-hrindovaAch jo – Západ tvrdil a naši přisluhovači také, že v Afghánistánu se bojovalo za nás. Že díky působení západních mocností se nerozšiřoval terorismus. Jaká blbost!


Terorismu máme v Evropě a na celém světě dost i bez přispění afghánských Talibánců. Západ ve svých destruktivních aktivitách nedovede ochránit své obyvatelstvo ani před chřipkou, natožpak před terorismem. Co dělá špatně? Jak se dá země chránit před terorismem aniž by musela své mladé muže posílat do pekla středního Východu?

Je to jednoduché – stačí důsledně chránit hranice a nepouštět si do země nelegální muslimské bandy, které touží vysávat naše sociální systémy a šířit svou fanatickou víru. Proč máme živit pochybné azylanty, kteří odmítají budovat své země a raději žebrají u bohatších sousedů. Tady platí heslo – hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere…

Pomohlo by také odstřižení pitomých a naivních aktivistů od veřejného financování. Různé neziskovky jsou přisáté na rozpočtech a ke svému přežití potřebují více cizinců a více vyloučených lokalit. Potřebují se ukazovat jako “zachránci” a potřebují problémy, aby mohli plnit své rozpočty.

A pak by taky pomohlo volit politiky, kteří se nebojí pojmenovávat problémy a už vůbec se nebojí je řešit. Politiky, kteří se nebojí hloupých novinářů a dovedou veřejnost oslovit bez ohledu na mediální propagandu. Politik, který se dělá hezký před novinářkami z ČT, je nepoužitelný a jeho působení je zdrojem dalších problémů.

Ono to jde, jen chtít. Terorismus je jen viditelným indikátorem slabosti Západu!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč

Celkem za měsíc: 9 450,00 Kč
Vybráno 27.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 241 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (41 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
95 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)