vlajkaVIR
1.7.2021
Kategorie: Politika

Tak tu máme další vlnu, tentokrát s předstihem

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝPrázdniny jsou na úplném začátku a už se schází vláda, aby se dohodla na dalších restrikcích. To, co jsme očekávali až za dva měsíce, je tady. Zadání je jasné. Nejdříve prosadit 7.7.2021 zákon zvaný Apartheid, poté pokračovat v tlaku na očkování. Ve skladech leží několik milionů dávek vakcín, které chce vláda za každou cenu dostat do našich spoluobčanů. Nyní se zaměřila na mládež, takže tu máme nové žhavé informace.

V době, kdy se Velká Británie nadále odmítá plně podílet na covidhysterii a Singapur se rozhodl brát covid jako normální chřipku, naše a slovenská vláda jdou přesně opačným směrem. Za vše může jakási mutace označovaná jako indická či delta, o které samotná indická vláda vydala prohlášení, že neexistuje. Slováci oživili institut karantény, stejně tak i naše vláda. Například lidé cestující k moří do Tuniska mají vcelku smůlu, k dnům tam tráveným musí připočíst dalších 10 dní, které budou muset zůstat po návratu doma. Vzhledem k tomu, že to jinak, než letecky není možné se tam dostat, budou všichni pěkně pod evidencí. Cesty na Slovensko jsou problematické už při výjezdu z České republiky, ostatně tamní covido-fašistický režim, v jehož čele stojí služebná liberálů Čaputová, exceluje po celou dobu uměle vytvořené pandemie.

Nejde o nic jiného, než přinutit k očkování mládež a děti. Už nyní se ví, že škola začne plošným testováním a školáci mají být rozděleni na poslušné naočkované a rebely z rodin, které prostě odmítají stát se pokusnými zvířaty zneužitými testováním vakcín v oficiálně experimentálním režimu. Při diskusi na TV Prima (mimochodem stačilo 10 minut a začalo se dělat špatně) na dotaz moderátorky namířený k ministrovi zdravotnictví Vojtěchovi, zda li jsou známé případy, kdy by děti roznášely covid, chvíli dotyčný zástupce vlády říkal nesmysly, aby nakonec přiznal, že žádná čísla nemá. Neustále se omílá, zda li by nebylo správné vakcinaci nařídit. Je to první kolečko z pověstné štangle salámu. Oni to na nás prostě zkusí. Takže prozatím víme, že děti budou rozlišované na naočkované bez náhubku a neposlušné testované a s náhubkem. Lze konstatovat, že nikomu nepřejeme nic ošklivého, ale až se bude výuka zdržovat nahazováním životních funkcí mláďat, jejichž rodiče je nabídli farmaceutům k pokusu, co s nimi udělá mRNA mix, bude to pro ostatní děti vcelku dost strašidelné.

Neustále jsme přesvědčováni o tom, jak je pro nás vakcinace výhodná a nakolik jsme po jejím implantování pro společnost užiteční. Přesvědčují nás spoty v televizi, vkládají doporučení k statusům na sociálních sítích, k zodpovědnosti nás vybízí známé a populární tváře. Politici z téměř všech stran nám kážou vpich, přičemž jen minimum z nich návštěvu covidcentra absolvovalo. Prymula s Babišem, dva nejméně hodnověrní propagátoři očkování, najíždí na další vlnu. Copak si lidé neuvědomují všechny ty průšvihy, které tato dvojice za poslední dobu napáchala? Jisté je, že tato vláda musí skončit, smutné to, že není dost kvalitní materiál, který by ji nejen nahradil, ale zároveň byl zárukou progresu. Respektive on by tu byl, jenže zcela nepochopitelně nemá podporu dostatku voličů.

Oproti extrémně drahé propagandě vedené politiky, médii a majiteli sociálních sítí existuje jakási opozice, která před vakcínami a testy varuje, přináší důkazy o prolhanosti strůjců ,,pandemie“. Většinou jde o psané texty a videozáznamy, které jsou rychle blokovány a mazány. Přesto se šíří mezi lidi a paradoxně se staly protiváhou vůči tendenčním snahám covidové mafie. Rozdíl v nákladech vydaných protichůdnými stranami je obrovský, z čehož vyplývá, že jedno potřebuje značnou reklamu, zatímco druhé se šíří samo. Přitom obavy z jednání vlády a farmaceutického průmyslu jsou naprosto oprávněné. Nebo snad politikům věříte? Že nekradou, nedělají nic špatného, bojují za Vaše dobro a Váš prospěch je pro ně prioritní? Ukažte na ně, řekněte jména a dozvíte se, jste li hloupí, naivní, nebo jen nedostatečně bystří.

A média? Co se z nich dozvídáte takového, abyste si byli jisti, že nejde o manipulaci s fakty, informace prodané za dostatečný bakšiš či nějakým sponzorem podstrčené? Můžete věřit někomu z ČT, Novy a Primy, když tušíte zákulisí a praktiky v těchto na naše poměry kolosech? Nikoliv. Ale jak jim pak můžete důvěřovat v čistotě jejich jednání v otázce covidu? Jsou to ona, kdo přináší předtočené reportáže, jejichž moderátoři dávají své otázky tak, aby umožnili ještě jednodušeji zfanatizovat či obalamutit diváky. A co hosté v roli ,,odborníků“? Stále stejné tváře a žádní kvalitní oponenti. Ne, že by nebyli, jen ty nikdo nepozve. Pusťte si zprávy v rádiích a dozvíte se jen to, co napíše Seznam či vysílá některá ze stanic. Nic víc.

Po včerejšku víme, že covid neskončí a od září se pojede nanovo. Volby vůbec nic nezmění, protože v nich soupeří naprosto stejná parta, která nám otravuje život i nyní, pouze se možná budou hýbat škatulata. Lidé podléhající finančním a materiálním pobídkám, nátlaku ze strany EU, lobbistů, nadnárodních společností a farmaceutických koncernů. Upřímně řečeno, světlo na konci tunelu stále více bledne.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 244,- Kč
Vybráno 34.98%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 932 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (41 votes, average: 4,80 out of 5)
Loading...
107 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)