VIRROUSKA
13.4.2020
Kategorie: Společnost

Tak to covidalarmisté rádi neuvidí

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

Přestože je sváteční den, který patří pozornosti věnované ženskému pozadí a ukázce toho, že muž pořád světu vládne, tedy aspoň po dobu pomlázky, musíme se i dnes malinko zabývat tím zpropadeným virem. Právě on nám totiž už mnohé vzal a rozhodně se ještě vše nezastavilo. Naopak byl spuštěn proces, který bude mít nedozírné důsledky. Možná má starší generace štěstí, že to krásné mohla prožít a při blížících se změnách, které budou mít na všechny tvrdý dopad, má na co vzpomínat.

Šílenství, které vytvořila z pohledu počtu lidstva relativně malinká skupinka, postihlo téměř celou zeměkouli. Pohled na nynější situaci se může u každého z nás radikálně změnit. Záleží na tom, k jakým zdrojům a jak přistupujete. Pokud hltáte všechna zpravodajství přinášená nám orouškovanými moderátory sčítajícími údajné mrtvé a nakažené, pak je vcelku logické, že se obáváte o zdraví své i svých blízkých. Bylo by zvláštní, kdyby Vaše chování vypadalo jinak, než být vzorným uživatelem ochranných pomůcek a dezinfekčních přípravků. Přestože jde o skutečné odporné povinnosti nařízené vládou, je třeba ocenit Vaši disciplínu. Jistě poté také souhlasíte s dalšími záležitostmi, jakou je Chytrá karanténa, sledování Vašeho pohybu, platba kartami a další omezení. Rozhodně bojujete za pokračování v zavírání škol, sportovišť a akceptujete přicházející ekonomické dopady. Je třeba konstatovat, že jste vzornými občany, pro které je chování rebelů naprosto nepřípustné. Možná nepatříte vyloženě mezi ty, kteří by ostatní okřikovali, pokud si snad všimnete, že nemají roušky, určitě na ně nevoláte policii, ale dodržujete striktně nařízení. Jen díky tomu přeci patříme mezi nejúspěšnější bojovníky s koronavirem.

Jenže vše má svůj vývoj a existuje stále více indicií, že může jít o kolosální podvod. Alarmisté stojící na straně zákazů, a je třeba konstatovat, že je mezi nimi řada osobností, kterých si na inadhledu skutečně vážíme pro jejich politický nadhled, sveřepě obhajují postoj vlády. Té vlády, která samotná již tápe v tom, co je správné a co nikoliv. Její velmi tvrdý a včasný zásah překvapil i činovníky Evropské komise, a i jim nějakou dobu trvalo, než pochopili, jak velký profit by EU mohla z nastalé situace vytěžit. Ve chvíli, kdy i čísla uvádějí, že tzv. epidemie má možná vrchol za sebou, chtějí pokračovat v utahování šroubů a jejich demagogie se dostává do starých kolejí. Dokonce se v médiích již objevilo ujištění, že koronavirová situace je pobídkou ke změnám ve prospěch Zeleného údělu, na kterých se údajně dohodlo 12 členských zemí. Ne, nás mezi nimi nehledejte. Nejsou tam ani další země Visegrádské čtyřky, chybí Pobaltí, ale jsou tam nečekaně Německo, Francie, Švédsko, Belgie, Holandsko, dokonce i Itálie, Portugalsko, Dánsko… I proto došlo na kritiku či vyhrožování představitelům států, kteří se bez ohledu na EU snažili řešit situaci ve svých zemích. Bohužel i oni zdá se podlehli extrémnímu tlaku okolností.

Koronovirová epidemie se stala fenoménem. Vzduchem létají čísla, která vzbuzují strach a respekt, zároveň jsme svědky exhibice médií. Až takové, že jsou fakta falšována, předkládány nám záběry ve skutečnosti buď podstatně starší nebo spojované s jinými událostmi, než kterých se týkají. Také statistiky jsou postupně upravovány. Je vcelku pravděpodobné, že Covid-19 má v sobě mnoho lidí z nás. Jestli poslední měsíc nebo déle, to bychom spekulovali, nicméně jde o příbuzného virů, kterých v sobě máme miliony. Nejlepší ochranou před nimi je přirozená imunita. Tu můžeme podpořit správnou životosprávou, dostatkem vitamínů. Zkuste však nyní sehnat někoho, kdo by Vám aplikoval nitrožilní podání vitamínu C. Za prvé ho většina z nás nesežene, a když už ho máte, nikdo Vám ho prostě nepíchne. To i přesto, že je to momentálně to nejlepší, co pro své zdraví můžete udělat a mnohonásobně dostatek vitamínů předčí i tolik zkrášlující nefunkční roušky. Udělali jsme pokus a oslovili nejméně dvacet lékařů. Nikdo z nich v nynější době nebyl ochotný tento zákrok udělat. Upozorňujeme, že potřebné sady včetně vitamínu máme k dispozici, jde o samotnou aplikaci.

Nechceme nikoho k ničemu přemlouvat. Samotný inadhled dlouho podporoval přísná rozhodnutí vlády. Zapomeňme na pláč opozice, která své chování nezakládá na faktech, ale na nenávisti vůči vládě. Samotná chodí v rouškách a třese se o své koryto, a poté možná až o zdraví. Ale jak je uvedeno výše, vše má svůj vývoj a zdá se, že jde skutečně o chřipkové onemocnění s trochu jiným průběhem, nikoliv však tak dramatickým, jak je nám předkládáno. Mnozí pořád křičí, že chtějí znát zdroje. Samotní vychází z toho, co nám předkládají jindy tak prolhaná média a politici. My tedy jeden zdroj přikládáme. Není první a ani poslední, který hovoří o zinscenovaném podvodu. Těch odkazů by se tu mohlo objevit desítky, navíc jde o videa, na nichž hovoří skuteční lidé a kapacity ve svých oborech.

Nyní však lze konstatovat, že hra s čísly a fakty patří k taktikám mocných ovládajících davy. Zcela upřímně. Covid-19 je přímým viníkem úmrtí v minimálním počtu uváděným ve statistikách. Neliší se nijak dramaticky od sesterské chřipky, kterou běžně projde většina z nás, a i ona usmrtí za rok desetitisíce lidí. Jenže jen minimum z nás se spolehlo na její vakcinaci, bylo třeba najít větší hrozbu, aby kšeft běžel. Takže byla vytvořena. Lidé ve strachu přistupují na řešení, kterým by se jindy bránili za každou cenu. A to je ten důvod, proč tu koronavirus je. Nakonec odkaz na video, které doporučujeme shlédnout. Nikam na koledu nejdete, tak máte chvilku času. Stojí to za to. Třeba nakonec pochopíte.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 100,00 Kč
Vybráno 17.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 510 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 3,72 out of 5)
Loading...
132 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)