fire-3366327_960_720
19.7.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Tak Slovaci pry su ručajuci analfabeti u vatry…

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,94 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

LADISLAV VĚTVIČKA

“Mentálne z veľkej časti stále žijeme v ére, v ktorej sa ručanie analfabetov pri vatre považuje za diskusiu.” To je přesna citace sluničkařa. 

 

Nevim, jak se jim řika u vas na Slovači, ale u nas to su slunkaři. To su lidi, keři nas poučuju, jak byzme měli spravně žit, abyzme vyhovovali jejich vnimani světa. 

Stydi se za všechno, co je slovenske (nebo česke), miluju všecko černe, hněde, žlute, rude (hlavně panebože ne bile, bo bili su za všecko zodpovědni) a nalepkuju ty, keři zastavaju rasistycke nazory (to znamena jakekoliv jine, než maju oni) ruznyma divnyma nalepkama. Třeba rasista, nacista, hlinkovec a tak podobně.

Analfabet u vatry, to je fajna nalepka, taku sem u nas ještě neslyšel. Bude to asi tym, že u nas na Ostravsku nemame vatry. Sice nevim, co je to “ručanie”, ale to je asi tym, že jsem analfabet u vatry.

Jiny chytrak zas napsal: “Aj chorvátske mužstvo pritom malo vo svojich radoch hráčov, ktorí sa v Chorvátsku nenarodili. Na súpiske nájdete dvoch Bosniakov, jedného rodeného Rakúšana a dvoch rodených Švajčiarov.”

Rad bysem temu chytrakovi připomněl, že v Bosně žiju enem dva narody, Srbi a Chorvati (ten Tituv vymysl o Bosňakach je enem politycka konstrukce). Bosňak neni nic jineho, než Chorvat nebo Srb vyznavajici islam.

Takže fotbalista narozeny chorvatske mamě a chorvatskemu tatovi je zas enem Chorvat. Može to byt Chorvat žijici v Rakusku nebo Švycarsku, ale furt to je Chorvat. 

Ani z mojeho děcka, kere sem počal s moravskou děvuchou z Ostravy, se nestane Maročan enem proto, že zme ho počali nebo porodili v Kasablance.

A tak je třeba konstatovat, že reprezentace Francie složena z černych synku je neokolonializmus. Protože krast africkym zemim jejich nejlepši hrače a robit z nich Francuze neni nic jineho, než neokolonializmus. 

Autor: Ladislav Větvička, ručajuci analfabet u vatry.

PS: Podle francuzkych pomatencu byl chorvatsky tym přiliš bily: “...chorvatsky tym je dramaticky uniformní, bez barvy, bez příchuti…

VETVICKA

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur), Jan Bezděk 2000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč

Celkem za měsíc: 8 076,08 Kč
Vybráno 23.07%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
5 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.