milionchd
19.11.2019
Kategorie: Společnost

Tak si nám opět zademonstrovali milionoví chvilkaři

Sdílejte článek:

VIDLÁK

Tak si nám opět zademonstrovali milionoví chvilkaři. Zase jich bylo docela dost, zase se vymezili proti Babišovi a Zemanovi a společně politovali Českou republiku, protože nám tu podle nich jaksi nevzkvétá demokracie. Co nevzkvétá – je přímo ohrožena. Je ohrožena samozřejmě Babišem a Zemanem. Tím prvním proto, že sice už není obviněný, ale je to c elé nějaké divné, kromě toho má střet zájmů, má média a tím pádem ohrožuje demokracii.

Zeman samozřejmě ohrožuje demokracii nerespektováním ústavy a především svojí nevymáchanou hubou (No není to krása, že klidně mohu napsat, že má prezident nevymáchanou hubu a nejít za to na dvacet let do báně?). A taky ohrožuje demokraci, protože vyznamenává svoje kamarády místo odpůrců, má sloní paměť a nechce jmenovat ministry, kteří ho kdysi poslali do prdele.

Nikdo samozřejmě ani slovem nepoznamenal, že se sešla třistatisícová demonstrace (údajně) a nikdo do ní demokraticky nestřílel a i ten Babiš řekl, že si mohou klidně demonstrovat, protože máme svobodu.

Já bych si dovolil Vidlácky upozornit na něco jiného.

V posledních sto letech šly vybojované svobody do háje zpravidla za bujarého potlesku a radosti mas. Když Reichstag odhlasoval Hitlerovi mimořádné pravomoci a udělal z něj skutečného Vůdce, tak venku na ulici měli Němci ohromnou radost. Když pak vznikly Norimberské zákony, opět z toho bylo mimořádné nadšení viditelné všude po celém Německu. Když Hitler vyhlašoval válku Polsku a sliboval odvedu Británii za bombardování, opět se tleskalo, jásalo, lidi upadali do transu a měli pocit že jsou ten vítězný národ a začíná jim doopravdy tisíciletá říše. .

Když se Gottwald vrátil z Hradu, nemluvil k politibyru několika kamarádů. Mluvil k davu a dav jásal. A když seděl u Beneše, tak mu čtyři miliony dělníků pomohly hodinovou generální stávkou, aby se mu lépe jednalo. Když pak komunisti vyhlásili svůj boj proti imperialismu, tak dav složený z různých Kohoutů, Chramostových a jim podobných tleskal, jásal, udával a donášel.

Davy jásaly a s chutí se přidávaly k honu na Čapka, s chutí podepisovaly požadavek smrti pro Horákovou, Hrušínští a Svěrákové zcela radostně a dobrovolně podepsali antichartu a neměli ani kousek výčitek. To přišlo až potom, když už to nebylo nebezpečné.

Ten stejný Hrušínský dneska doufá, že na Hrad vtrhne komando a … to samozřejmě nedomýšlí, protože je to idiot první kategorie, ale jak moc je mu proti mysli, aby tam starce rovnou zastřelili? Stejně se volá o zabásnutí Babiše, nejlépe bez soudu, protože když to dáte do ruky demokratickým orgánům, tak považte oni ho pustí, zajisté proto, že jsou zaplacení a podmáznutí. Davu chvilkařů by se tohle nemohlo stát.

Babiš si nikdy nebude moci dovolit přijít do parlamentu a začít tam dělat zákony na podporu svého vůdcovství. On nemůže pomalu ani vyměnit ministra, protože Benešová také musí vypadnout. Zeman také může dělat to co dělá jen proto, že v parlamentu sedí rozhádaná banda, která není ničeho schopná a Babiš je jen jednooký mezi slepými. Nikdo si netroufl ani odstřihnout Českou televizi neschválením výročních zpráv. Jen pár jednotlivců se ozvalo, ale nic víc.

Pokud půjde naše svoboda do háje, tak jedině obráceně… až chvilkaři zvítězí a ve vládě zasednou jejich lidi. Pak budou za nadšeného potlesku zakazovat alternativní média, sestavovat seznamy zakkázané literatury, zakázaných autorů a zakazaného fejsbůku. Koncepty už mají nachystané.  Třista tisíc lidí bude pro, budou nadšeně udávat a souhlasit, až budou komanda zatýkat. Dokonce se kruh může krásně uzavřít. Kohout udával jako mladý a bude i jako starý, Hrušínský byl hajzl za Anticharty a bude jím opět. Třeba si Svěrák stihne ještě na stará kolena někomu zničit život, aby odešel ze světa se zásluhami.

Ne přeháním… žádní chvilkaři nebudou. Pokud budou demonstrovat kreativněji – to znamená dělat po Bangovsku větší bordel a zůstanou za nimi rozbité výlohy a zapálené popelnice, tak z nich nic nezbude. Babiš nebude muset dělat vůbec nic, hlavně tam neposílat policajty, ať si občané Prahy užijí trochy toho rabování.

Možná se našemu demobloku podaří nový prezident… který se usadí na Hradě a zjistí, že nic nemůže, protože parlament všechno přehlasuje a bude se divit, jak to Zeman dělal… a nejspíš bude dělat to samé a tím se nám kruh zase uzavře, ukáže se že všichni prezidenti dělají stejné věci a bude po chvilkařských argumentech.

Jinak to zůstane stejné… zbytek republiky si o tajtrlících bude myslet svoje a většina dnešních demonstrantů bude mít brzy starosti s hypotékou, bydlením, potomky a budou stejní maloměšťáci jako ostatní. A ke svému voličství nového Zemana se dopracují o deset let dřív.  Mezitím se ještě budou dívat, jak jejich původní idoly dělají kravinu za kravinou – viď Hřibe. Nebo ještě párkrát si zaskandují že chtějí Mirka (Kalouska) na Hrad, jako v neděli na Albertově a budou se divit, proč zbytek národa ostentativně volí naopak. Jeden Kalousek zničí demobloku měsíc usilovné práce na propagandě i demonstracích.

Halík včera řekl, že problém je ve zmanipulovaných voličích… No pokud bude mít demoblok takovéhle představitele, tak se nemusíme obávat. I když se to nezdá, většina lidí přemýšlí. Dokonce i ti na Letné přemýšlí a časem na ledacos přijdou…

Nakonec se pár demonstrantů usadí na dobře placené židli, udělají si z demokracie živnost a ostatní budou za pár let rádi, když budou mít svého nového  Babiše.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Anonym poštou 222,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Petr Čermák 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ludmila Kárská 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Vítězslav Nováček 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč

Celkem za měsíc: 19 771,00 Kč
Vybráno 56.48%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 985 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...
politicon.cz
101 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.