BLATNYBABIS
25.1.2021
Kategorie: Společnost

Tak které další údaje jsou vylhané?

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝMinistr zdravotnictví Blatný přiznal, že na covid-19 umřelo skutečně mnohem méně lidí, než bylo uváděno ve statistikách. Což údajně způsobilo i přidávání do celkového součtu takto zařazených úmrtí, i když došlo k smrti z jiné příčiny, ale dotyčný byl testy označen jako infikovaný. Takže ani obtisk přední kapoty na stromu a následné fatální vypuštění duše z těla účastníka dopravní nehody nestačily k tomu, aby dotyčný byl vyjmut ze soupisu zemřelých na covid. A teď pozor. Pokud byl uznán jako zesnulý coviďák a zároveň započítán do statistiky obětí dopravních nehod, rázem se tak navýšil počet zemřelých v uplynulém období, protože jeden člověk zemřel 2x.

Na hru s čísly jsme v minulosti upozorňovali několikrát. Uměle tvořené seznamy a počty měly vzbuzovat děs a hysterii, které by napomohly následné manipulaci se stádem. Vzhledem k tomu, že jde o globální postup, kterého se však momentálně drží především Izrael, Evropa, Austrálie a část Spojených států, je velmi pravděpodobné, že jde o systémově vytvořený návod na použití virové pandemie. I o tom mluvíme již rok a bylo by tedy zajímavé vidět, co se v uvedeném manuálu ještě plánuje. Ekonomika je na dně, velká část středné třídy na kolenou, politická garnitura se sjednotila ve svých názorech a táhne v tomto směru za jeden provaz, a když už se někdo postaví, u nás například poslanec Volný, je velmi rychle umlčen a vyloučen z klubu vyvolených.

Otázkou zůstává, kde v té době byli další poslanci, kteří odsuzují rouškování. Když mohli projevit otevřeně názor, třeba i uprostřed konfliktu, zůstali zalezlí ve svých škamnách? Podobně dopadnou i vzbouřenci z řad restauratérů, které stát ožebračil, a teď jim odmítne vyplatit kompenzace jen proto, že projevili nahlas svůj názor. Přijdou je pozatýkat policisté, tedy státní zaměstnanci, kteří v době covidové nepřišli ani o korunu ze své výplaty. Naopak jejich kolegové z kanceláří užívají dokonce výhod tzv. Home Oficce. Samozřejmě za plný plat. Takže očekávat jakýkoliv soucit a toleranci nelze očekávat. Podobně na tom jsou poslanci, kteří si pravidelně odsouhlasují své navyšování platu, vzhledem ke koronaviru, který sami schvalují, jich chodí do ,,práce“ polovina, ale pobírají plnou výši peněz včetně odměn a diet. Ani oni nemají důvod na stávající situaci nic měnit. Opět se to týká v různých obdobách více států, manuál je manuál.

Nespokojenost prostých občanů roste, takže je třeba utahovat šrouby, zpřísňovat opatření tak, aby vznikly nástroje na důrazné zastrašení obyvatelstva. Blatný by nechal rád schválit nový zákon týkající se nouzového stavu, jehož nekonečné prodlužování slouží především k udržení poslušnosti lidí. Je příliš mnoho těch, kteří už se naučili obcházet vládní nařízení. Švejkovství zakořeněné v našem národu prostě dokáže mnohé, nicméně ekonomiku nezachrání. Co však bude důsledkem pandemie, je přechod řady podnikatelů zpět do šedé zóny. Konečně jim totiž došlo, že s poctivostí dojdou tak akorát na okraj propasti. Jestliže by podnikání vedené v souladu se všemi zákony mělo mít nyní výhodu ve vstřícném přístupu bank a státní ch úřadů včetně finanční podpory od vlády, opak je pravdou.

Lépe jsou na tom ti, kteří místo plného odvodu daní tvořili své vlastní finanční zásoby, mají nyní z čeho čerpat. Banky se distancují od covidové situace a podnikatelům vstříc nejdou, a pokud ano, za velmi riskantních podmínek pro žadatele překlenovacích úvěrů. Vládní kompenzace jsou výsměchem, navíc jim tam stejně shořel server a práce účetních jednotlivých žadatelů o kompenzace přišla vniveč. A přidejme represi ze strany finančních úřadů, které razantně trestají neuhrazené dph a jiné daně, to i přesto, že došlo k navýšení minimálních mezd a tím i odvodů za zaměstnance. Což je v této době doslova zločin. Plno podnikatelů tak už nemá kde brát, propouští zaměstnance a vrací se k práci prováděné na černo. Kdo je za to chce odsuzovat, vůbec nechápe dramatičnost vzniklé situace.

Vláda hraje s čísly nepěknou hru. A to ať počítá cokoliv. Oblíbené Babišovy grafy jsou tak prostými omalovánkami a ničím více vypovídajícím. Samozřejmostí je přebírání údajů médii. Zarputilí šiřitelé hysterie sedící před televizními kamerami pracují v těsném sepjetí s těmi, na jejichž podvody by měli upozorňovat. Řekneme si to otevřeně. Žijeme ve lži, vycházíme z ní a bohužel se jí přizpůsobujeme. A to je největší zločin nynější doby.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč

Celkem za měsíc: 11 594,- Kč
Vybráno 33.12%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 096 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (38 votes, average: 4,87 out of 5)
Loading...
108 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)