vakcina-na-covid-19-
22.1.2021
Kategorie: Společnost

Tak k čemu jsou ty vakcíny?

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝIzrael dávaný všem za příklad zažívá údajně nejhorší stav v průběhu ,,pandemie“ covidu. To i přesto, že je světovým lídrem v proočkovanosti národa. Otázkou tedy zůstává, k čemu je tedy očkování, když nezabrání nakažení, roznášení, těžšímu průběhu, a dokonce může způsobit vážné komplikace a v určitých případech i smrt.

Kolem vakcín se dějí zajímavé události. V Indii vyhořela továrna, ve které se připravuje tolik očekávaná látka od Astry-Zenecy, která je založená na jiném principu než ta, jakou nás zásobují Moderna a Pfizer. Obě tyto firmy však mají problém s dodávkami do Evropy. Možná je to lepší, protože tak nedojde k tolika komplikacím po jejich aplikaci. Německo a Maďarsko uvažují i o nákupu ruských vakcín, o kterých zpočátku hovořili všichni tak hanlivě. Arabské země pro změnu pořizují vakcínu v Číně.

My jedeme tvrdou linii. Vláda s médii dohromady nadále soustavně pracují na vytváření strachu. Dle TV Nova v prosinci došlo k 14ti procentní nárůstu počtu úmrtí, což zasáhlo nejvíce seniory v pečovatelských ústavech. Kdo si dal tu práci sledovat přístup k seniorům, nemůže se divit. V uplynulém roce se z většiny vitálních stařečků a stařenek stali nechodící lidé bez možnosti zachovávat dosavadní sociální kontakty například se svými příbuznými či mezi sebou. Ve chvíli, kdy těmto lidem vezmete možnost pohybu a aktivit, upoutáte je do izolace na lůžko, v podstatě jim ustřihnete dobíjející kabel vedoucí od zásuvky. A netýká se to pouze lidí v domovech pro seniory, ale i důchodců žijících doma, ovšem covidem upoutaných k obrazovkám plným hysterických moderátorů. Na každého nesmysly omílané stále dokola působí jinak, ale přiznejme si, že ve stáří nám ubývají nejen síly, ale také odolnost vůči manipulaci a lži.

Je také se třeba ptát, jak dlouho si vláda myslí, že bude stávající izolace snesitelná. Jistě, na stejné bázi funguje celá Evropa, přičemž nejšílenější jsou Němci a Slováci. Mnoho lidí už dále takto nemůže žít a týká se to jak psychického stavu, tak i financí. Nejde však jen o to. Tato doba zlikviduje několik ročníků žáků, studentů, sportovců a mladých, kteří by měli začít pracovat. Nemají kde. Ta všeobecná devastace všeho je prostě šílená. Snad už nikdo nepochybuje o tom, že jde o prvoplánovanou krizi, jejíž tvůrci jsou nejen bez potrestání, ale zároveň na ní ještě bohatnou. Jedná se o vrcholnou formu hyenismu, která v minulosti neměla obdoby. Opravdu je možné, aby hrstka politiků, novinářů a politickými přísliby zkorumpovaných ,,odborníků“ vládla nám všem a dokázala tak jednoduše zlikvidovat plno let naší práce? Asi ano.

Lze konstatovat, že pokud se okamžitě nevzepřeme, nebude žádný Velký reset třeba. Bohatí skupují nemovitosti, zavedené firmy, hotely. Na něco dostávají slevu, o jiném ví, že ceny půjdou nahoru. A ostatní se postupně stávají chudými. Jde o záměr, který se díky covidu nebývale podařil. Koronavirová krize bude pokračovat. Čekají nás mutace, upravené vakcíny, roušky budou nahrazeny respirátory, a nakonec se nebude smět vůbec nikam. Plno lidí si na to už zvyká, časem se přidají další. A až se elity dohodnou a malinko rozvolní, najde se dost hlupáků, kteří si budou chrochtat, jak je dobře. Ale už nikdy nebude tak, jak bylo do nedávna. A můžeme si za to svou neochotou bojovat sami.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč

Celkem za měsíc: 3 955,00 Kč
Vybráno 11.30%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 024 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
politicon.cz
58 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.