injekceockovani
23.4.2020
Kategorie: Společnost

Tak jak je to s tím očkováním?

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝDnes nám začíná konečně sčítání lidí, kteří prošli nakažením Covodem-19. Na několika místech se můžete zúčastnit odběru vzorků a čekat trpělivě, jak na to jste Vy i národ. Přestože jde částečně o plošné počítání lidí, kteří se setkali či naopak minuli s virem, výsledek se očekává relativně nízký. Odhad pana Prymuly je do 1%. To by nebylo zrovna příznivé, daleko lepší by byl co nejvyšší počet, protože by to znamenalo, že setkání s koronavirem výše uvedeného typu plno lidí ani nezaznamenalo. Tím by se ukázalo, že až tak nebezpečný při napadení těla není. Naopak extra nízké číslo by naznačilo, že jeho přenosnost je méně dramatická, než se dosud uvádělo. Otázkou zůstává, co je lepší.

Kolem epidemie už toho bylo napsáno tolik, že je skoro otravné číst další články a psát je jakbysmet. Nicméně pár zajímavostí tu je. Tak dlouho jsme byli ujišťováni, že vir je přírodního charakteru, až to bylo podezřelé. Dokonce i americkému prezidentovi. Donald Trump má sice specifický přístup k mnoha věcem, nicméně je to možná tím, že často používá selský rozum a v podobných dimenzích se vyjadřuje. Takže jsme se nedávno dozvěděli, že vznik koronaviru je i dle něj prací laboratoří. Sice se snaží odklonit pozornost od těch amerických, nicméně za Covidem-19 vidí on sám 3.7 milionů amerických dolarů jdoucích na podporu jeho vývoje do Wu-chanu. Jiná verze však hovoří o kontaminaci odpadních vod virem přímo na americké vojenské základně, na níž se nachází největší laboratoře zabývající se vývojem bojových chemických látek. Pravdou je, že loni byly Spojené státy místem s nárustem onemocnění plic, která byla přiřazována tu elektronickým cigaretám (nikde jinde se na ně neumíralo), jindy běžným chřipkám. A o tom, že do Wu-chanu přinesl vir americký voják, stejně tak i do Itálie, jsme už četli také. Některá média to označují za fake news, ale sám americký prezident nahrává myšlenkám o tom, že za Covid-19 netopýr opravdu nemůže.

Významnou roli v situaci kolem epidemie hraje i Bill Gates. Tento multimiliardář působí na první pohled jako filantrop a lidumil. Ono vůbec označení filantrop patří k těm spíše hanlivým, když si vzpomeneme, že podobně se mluví o George Sörösovi. Přitom jde o jednoho z největších grázlů, který se pohybuje posledních cca 90 let po této planetě. Bill Gates nejdříve zamořil náš svět často kolabujícím Windowsem. Dokázal jím změnit svět, ptát s však můžeme, zda li k lepšímu či nikoliv. Každopádně existuje plno lidí žijících v poklidu bez počítačů a plno jiných, pro které je comp prostě nutným zlem. Vizionář Gates je však pořád lepší varianta než filantrop Gates. O tom by mohli hovořit v Indii, kde nadace manželů Gatesových testovala vakcíny, díky kterým umíraly děti a docházelo k nevratným poškozením zdraví těch, co přežily. Gates se totiž od počítačů přesunul k očkování národů.

Očkování proti nemocem má své opodstatnění tam, kde se díky němu podařilo eliminovat choroby po tisíciletí kosící lidstvo. Gates však chce ,,pomáhat‘‘ lidstvu i tam, kde by si lidské tělo časem mohlo poradit samo. Obrovský byznys s vakcínami by mohl zachránit farmaceutický průmysl, který jinak vyrábí mnoho neúčinných medikamentů a staví na doplňcích stravy, jejichž účinnost je proti čistě přírodním zdrojům často dost pofidérní. Povinné očkování pro celou planetu by bylo zdrojem příjmů pro celé odvětví a především pro toho, kdo by stál v čele celé akce. Gates proto zvyšuje svůj vliv na světovou zdravotnickou organizaci WHO. Tedy na tu, která nejdříve tvrdila, že roušky nosit nemáte, to asi aby se vir v poklidu šířil, vzápětí tvrdila, že je tedy používat máte, to když už bylo jasné, že americký prezident ukončí financování WHO. Ono je to vcelku jedno, stejně už prošla částečnou privatizací a lidé jako Gates si z ní udělali hlásnou troubu svých světonávrhů.

Bylo otázkou času, kdy vznikne vakcína proti Covidu-19. A zdá se, že Gates ji má. Běžně trvá vývoj podobného preparátu roky, takže je možné, že Gatesem podporované laboratoře s předstihem tušily, s čím se budou muset potýkat. Došlo totiž k dohodě mezi Gatesem a německou kancléřkou Merkelovou o zavedení očkování proti koronaviru v zemi našich západních sousedů, a to velmi brzkému. Vzpomeňme si, že to není tak dávno, co Bill Gates tvrdil, že bude třeba zřídit elektronické pasy, v nichž bude zanesena informace o očkování a bez něhož Vás nepustí do letadla. On to tedy jen netvrdil, ale přímo požadoval. Připomeňme si také jeho slova o tom, že snížit stav lidstva jde pomocí vakcinace. To znamená, bude li někde povinná, stačí poté spojit snahu o zastavení růstu populace a předstírání boje s nějakou nemocí, a máme tady povinnou antikoncepci pro všechny obyvatele daného území. Vezmeme li jako příklad Německo, pak by při proslulé německé důslednosti mohli být naočkováni všichni původní Němci, ale čistě náhodou by se nepodařilo proočkovat většinu migrantů. Důsledek je jasný. Pohybujeme se v teoretické úrovni myšlení spekulantů, nebo jde o realitu? A kde Gates vzal tak rychle vakcínu a proč se dohodl zrovna s Merkelovou. Ta vše samozřejmě podá tak, že svým přátelstvím s Gatesem přispěla k záchraně národa, protože Německo bude první, a Němci jí zase padnou k roztřeseným nohám. Byť vzápětí vymřou.

Nervozita kolem očkování dětí u nás je známá. Pravdou je, že když jdete s dítětem na povinnou vakcinaci, s napětím očekáváte, jaké dítě ponese následky. Stále častěji se totiž stává, že přijdou a někdy jsou fatální. I proto řada rodičů riskuje problémy a očkování se vyhýbá. Najít pravdu, co je správné a co nikoliv, je velmi složité. Jisté je, že malé děti procházející stále složitějším očkováním komplikace mívají. Na druhou stranu se díky odmítání povinného očkování některé nemoci znovu objevují. Pravděpodobně by tedy byl na místě návrat ke způsobu očkování, které tu probíhalo kdysi, tedy bez hexavakcín a dalších sdružených do jedné, ale dělat to klasicky na jednotlivé nemoci dle lokální potřeby. Bohužel se příliš nedá věřit ani lékařům pro jejich závislost na penězích jdoucích z farmaceutických koncernů. A pokud snad něco prosazuje někdo, jako Bill Gates, je třeba o to více zbystřit, sesbírat informace o předešlých jeho ,,úspěších‘‘ a teprve potom zvažovat, zda li riskovat vlastní zdraví a podobně i u svých nejbližších, potažmo dětí. Je třeba si uvědomit, že testování na lidech, kteří k tomu nedali svolení, by mělo být v první řadě trestné. Velmi vzdáleně lze Gatese přirovnat k doktorovi Mengelemu. A ani označení filantrop tím nic nemění.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Stanislava Urbancová 300,- Kč, Jana Nováková 500,- Kč, Jan Dočekal 500,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč

Celkem za měsíc: 15 115,- Kč
Vybráno 43.18%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 457 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
22 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)