NEROUSKA
18.4.2021
Kategorie: Společnost

Tak jak je to s těmi rouškami? Chrání nebo škodí?

Sdílejte článek:

PEPA

Je pravda, že respirátor nebo rouška zmírňuje přenos virů. Ale má to ale. Od boha jsme byli navrženi s viry žít a každodenním stykem s nimi si svůj imunitní systém takto trvale trénovat. Roušky nebrání kontaktu jen se sars-virem-č.2, ale i kontaktu se všemi ostatními viry a bacily. Roušky pak trvale tomuto tréninku brání. Není trénink, nejsou výsledky. Naše těla oslabují.

Stejně jako oslabují pokud na kdejakou rýmičku nasadíte antibiotika. Pokud se z rýmičky (třeba způsobené streptokokem) stane sakra krutou angínou a vyležet ji v klidu, je již vskutku neúnosné, pak antibiotika ano. Pokud se jakákoli nemoc dá vyležet, vždy je to lepší, než aby ten problém, který by mělo tělo vyřešit samo, řešili nějaké pilulky. Ve finále by se pak totiž tělo bez pilulek nedokázalo vypořádat naprosto s žádným jinak neškodným patogenem. Patogeny neškodnými pro každého zdravého, soustavně na boj s nimi trénovaného jedince.

Pokud by kontakt s tím sarsem-covid-2 způsobil u každého druhého nemoc covid-19 těžkých až fatálních následků, pak roušky přirozeně ano a též veškerá ta současná pakárna. Tak to ale není. Paradoxně pak roušky celoplošně zhoršují imunitní systém celé populace. A to i na boj s tím sars-netopír-laskoun-virem, kterého možná upekli někde v laborce! Pokud na někom ten vir sedí (tak říkají testy) a přitom mu nic není a je čiperný jak rybička, co to asi znamená?!? Že takový jedinec je na tom imunitně naprosto OK a ten laskouno-netopejr-vir nemá nejmenší šanci mu jakkoli ublížit. Takový jedinec má toho vira na svých sliznicích spolu s dalšími tisíci jiných patogenů, a to je asi tak všechno. Tam ty patogeny přežívají některé minuty, některé den dva a pak chcípnou. Do těla je imunitní systém nepustí ani náhodou a jen si na nich trénuje své sekery a nože!

Čím déle budeme ty podělaný roušky nosit, tím více budeme zranitelní a na kde co budeme muset mít nějaký ten prášek. To snad chceme? My normální lidi určitě ne. Komu to ale může být k užitku? Těžká otázka že? Ano zde jsme jistě někde na pokraji konspirace. Spíše bych řekl souhra náhod na kterých se dá vydělat případně ještě něco navíc. Primárně jde o to, že chlapci okolo Babiše dovezli kontejnery respirátorů a testů a vláda zajistila svými nesmyslnými nařízeními a buzerací celého národa jejich odbyt!!! To že tím jejich businesem, který zacálují vyplašení lidé, nebo zdravotní pojišťovny (ty pak nebudou mít na nákup potřebného) je jim úplně u pr**le.

Jaký záměry má Gates a spol? To fakt netuším. Možná je vizionář a filantrop, možná gauner o tři štoky výše než příštipkář Babiš a jeho komado kámošů. Na Gatesovo „pracovních“ poradách nikdo z nás nebyl. Obě možnosti jsou možné. Jde jen o kvantifikaci pravděpodobnostních bodů. To je asi tak vše, k čemu se může nezávislý pozorovatel dopídit. Vzhledem k tomu, kolik tzv. konspiračních teorií hlásaných vloni v tuto dobu různými alternativami se nakonec do puntíku vyplnilo, spíše mi ty pravděpodobnostní body vychází, že je gauner nežli filantrop. Tečka.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 700,00 Kč
Vybráno 33.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 294 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...
7 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)