frontex-17-dead-more-than-5-000-saved
10.9.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Tak dlouho se jezdí s Frontexem pro migranty …

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

BOHUMIL MATĚJOVSKÝ

Takže vysoký komisař OSN pro lidská práva Zajíd d. R. Husajn nedávno počastoval našeho prezidenta a další státníky, kteří mají tu odvahu postavit se na obranu vlastního národa, příměry jako terorista a podobně. Ano, ten komisař ze Saúdské Arábie (správně je z Jordánska, pozn.red.), kde se porušují lidská práva dnes a denně, padají tam tresty smrti za provozování účtu na twitteru a připomenout mohu třeba i proces ze začátku tohoto roku, kdy byl saúdským soudem odsouzen A.Fayadha za šíření ateismu k 2 tisíci ran bičem a 10 letům vězení.

To je ovšem jen kapička justičních zvěrstev v tamním trestním islámském zákoníku. A kdepak je náš hodně vysoký komisař, když v Turecku jsou v těchto dnech propouštěny tisíce zločinců, aby v celách uvolnili místo pro Erdoganovu opozici. Takže tento pokrytecký komisař lidumil se statečně obuje do českého prezidenta, do Orbána a podobně, ale fašizující brutální praktiky v jeho vlastní rodné zemi ho nechávají lhostejným.

Evropané začínají být v pasti. Nejvyšší činitelé, kteří mají rozhodovací moc a ozbrojené složky pod sebou, se o bezpečnost svého vlastního lidu nezajímají. Takže teď se do nás opřel všehomír Husajn. Jakoby Evropě nestačila pohroma v podobě německé kancléřky, která začala kariéru v bolševickém období východního Německa, a která po již Evropou překonaném období fašismu a následně bolševismu pracuje na zlegalizování další, třetí totality v podobě islámu. Protože islám, praktikovaný pod souborem tvrdých represí za jeho nedodržování, totalitou je. Alespoň v očích Evropanů, kteří nepovažují ženu za: pouze polovičního člověka. Ale to všechno už víme.

V komentářích na Novinkách lze ještě dohledat nedávný příspěvek jednoho komentátora, kde v souvislosti s výpadem tohoto komisaře vůči našemu prezidentovi dává jako příměr toto přísloví: Nenadávej na zrcadlo, když máš křivou hubu. Tím čistým, pravdu ukazujícím zrcadlem, má být komisař Husajn a tím, kdo má křivou hubu, náš prezident a další politici, kteří se vymezují proti stěhování islámských národů do Evropy. Tak já to pořekadlo trochu poopravím: má-li být komisař Husajn nějakým zrcadlem, které cosi ukazuje, pak jedině tím z petřínského zrcadlového bludiště. Ano, tím, které neukazuje pravdu, které lže a mystifikuje a kdy právě ono falešné zrcadlo pravdu pokřivuje a samo v sobě stváří onu křivou hubu.

Kdy už všem těm čím dál osamocenějším vítačům dojde, že lidé v Evropě nejsou radikálové, nejsou proti uprchlíkům jako takovým, ale jsou proti totalitní a nebezpečné ideologii, kterou tito migranti v drtivé většině přinášejí do Evropy sebou a tady je jim, navzdory evropskému právu, vrchností tolerována. 

Azyl se dá poskytnout jen v určité míře, ne však celým národům.

Například jen tyto čtyři země, z nichž utíká nejvíce lidí, a to převážně mužů: Sýrie, Somálsko, Irák a Afghánistán mají dohromady 100 milionů obyvatel. I kdyby se do Evropy dostalo jen 10% z nich, bude to lavina, kterou Evropa neustojí. A to nepočítám další migrující země, jako Bangladéš a Alžírsko. Tyto samotné dvě země mají dohromady dalších 200 milionů obyvatel!

Příval nekončí. Hranice nejsou hlídány. Evropa se otevřela světu. Úplně celému. Až přijde čas, kdy migrantů tady bude dostatek na to, aby si ji převzali.

Takže zakončím ještě odlehčenou parafrází jednoho přísloví: Tak dlouho se jezdí s Frontexem pro migranty, až to v Evropě bouchne.

Anebo také: Moje svoboda končí tam, kde začíná svoboda toho druhého. Proto chce islám ovládnout celý svět, aby si s těmi hranicemi svobody nemusel už jednou pro vždy lámat hlavu.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vít Fortelka 2019,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Jan Slaba 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 5 519,00 Kč
Vybráno 15.76%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
37 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.