lekarvir
18.5.2020
Kategorie: Společnost

Tak Dánové jdou příkladem, ovšem špatným…

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝV hledáčku předchůdců dnešních biochemiků se tak objevily mor, neštovice, černý kašel a pár dalších nemocí. Některé se podařilo vymýtit úplně, s jinými pomocí vakcín bojujeme dosud, nicméně se daří je držet na uzdě i v době, kdy letecká, námořní a automobilová doprava umožňuje s rychlostí zvuku přenášet viry, bacily a zárodky nemocí po celé planetě. Po mnoha stovkách let, u některých výše uvedených možná tisících, se tak i díky těmto postupům navýšil počet obyvatel Země na více jak 7mld. Což už se může zdát možná příliš, nicméně neexistuje na světě člověk, který by měl právo s tímto něco jen tak dělat. Kdo věří v jakéhokoliv boha, může si myslet, že právě ten si s počtem lidí poradí. My ostatní tušíme, že pokud to nedokáže příroda sama, dojde na katastrofu v podobě válek, hladomorů a podobných událostí.

Bohužel existuje ještě třetí skupina. To jsou ti, kteří si myslí, že právě oni se stali bohy a jsou odpovědní za četnost světové populace. Zneužívají svého postavení, bohatství a z nich vyplývajících možností. Hledání cesty, jak prosadit své představy, jsou pro ně neustávající. Snaha ovlivnit počet obyvatel planety se přesměrovala do laboratoří. Jestliže ještě před pár léty jsme se obávali především jaderných zbraní a fanatismu generálů, momentální rizika jsou trochu jinde. Biochemici jsou schopní ovlivnit mnohé. A také se snaží. Takže tu máme nyní chemtrails, o kterém se nedávno tvrdilo, že jde o konspiraci. Jenže už uniklo tolik fotografií, na kterých byla upravená letadla k expedici různých roztoků do ovzduší, že o tom nelze pochybovat. Dokonce už bylo možné zahlédnout německou kancléřku při prohlídce podobně upraveného rozprašovače aerosolů plného jedů.

Další možností snížit počty obyvatelstva je změnit genetiku lidstva. K tomu slouží velmi dobře modifikované potraviny. Jejich příprava probíhá dlouhodobě už ve Spojených státech, a především v poslední době se připravuje i jejich prodej v Evropě. Přidáme li chemikálie obsažené v hnojivech, která postupně otravují krajinu téměř po celém světě, je tento způsob přípravy změn v počtu obyvatel evidentně v plném běhu. Kvalita potravin výrazně klesá, ceny solidních pokrmů, kterých je stále méně, razantně stoupají a na jejich místo nastupují modifikované produkty ze společných potravinářských a chemických provozů.

Světové laboratoře jsou obrovským nebezpečím. Covid-19 ukázal, jak snadné je nechat onemocnět velkou část planety. Přestože šlo teprve o lehký nástřel, a navíc byla použita média k zvýšení hysterie mezi lidmi i politiky, je evidentní, že až ze zkumavek vyjde na veřejnost nějaký skutečně drsný vir, nebude proti němu obrany. Tedy pokud nebude s předstihem předpřipravena účinná vakcína, aby byla vzápětí nabídnuta světu, samozřejmě ale zas dostatečnou úplatu. Tím jsme se dostali k vakcinaci, která se může stát povinnou a zároveň vyžadovanou všude tam, kam se budete chtít podívat. Dánové jsou prvním národem, který si odsouhlasil ze zákona povinné údajné předcházení koronavirové nákaze. Přestože jde o velmi kontroverzní vir, jehož existence je sice nesporná, nicméně jeho dopad diskutabilní, už je tady první povinnost podstoupit tento zákrok. Může za to mediální smršť, vylhané statistiky, falešné záběry z neexistujících plných sálů nemocnic na celém světě. Důsledkem jsou obrovské ekonomické dopady, které způsobily, a ještě způsobí, nevídané sociální a finanční problémy mnohým, zatímco na covidu pár lidí už nyní nechutně bohatých ještě navýšilo jmění. Dánská vláda tak jde na ruku těm, kteří chtějí vládnout světu. Je to jen otázkou času, kdy se přidají další zkorumpovaní politici, že Angelo?

Elity mají v záloze nadále i války. U nich je pro ně ten problém, že nedokážou ovlivnit, kam až mohou generálové zajít. Lokální možná ještě ,,ukočírují‘‘, ale světový konflikt by mohl přejít v totální zkázu lidstva, a ta by se mohla dotknout i jich. To riziko se snaží eliminovat. Co nás tedy čeká? Místní válka spíše pouličního rázu se připravuje propagovanou migrací na Evropu? Nekvalitní modifikovaná strava a návrat k pěstování vlastních produktů? Po stránce očkování bude zvyšován tlak na povinného jeho podstoupení a nezbude nic jiného než hledat způsob, jak ho obejít. Falšují se osobní doklady, jistě se zvládne vytvořit falza i očkovacích průkazů či se to bude o řešit jinak. Dojde li na čipování, jistě se objeví možnost, jak tyto instrumenty vyřadit z provozu.

Je tu však ale ještě jedna možnost. Co co nejdříve zatočit s těmi, kteří podlehli vábení peněz a sesadit je z pomyslných trůnů? Pustit se do práce a v každých volbách jim ubrat na síle? Pořád ještě existuje mnoho schopných lidí, kteří s výše uvedeným nechtějí mít nic společného. Necháváme se zavléct do cizí hry, v níž jsme pouhými pěšáky předurčenými k obětování. Opravdu to tak necháme?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Anonym 333,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Věra Holá 200,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Zdeňka Horníčková 200,- Kč, Miroslav Andreska 500,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč

Celkem za měsíc: 19 349,00 Kč
Vybráno 55.28%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 503 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 4,65 out of 5)
Loading...
6 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)