FIALABABIS
21.10.2021
Kategorie: Politika

Tak co lidi, pořád si necháte kydat na hlavu?

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Začínám se docela dobře bavit a musím přiznat naprostou Babišovic vychytralost. Musí sedět v kanceláři 24 hodin a vymýšlet co všechno uskuteční, aby Fialovi pořádně znepříjemnil vstup na vládní stolici.

No není to geniální? Všechno co Fiala slíbil, že neudělá, tak to nám vláda schválila a bude se velmi dobře bavit nad tím, jak z toho nastávající vládce vybruslí. Tahle opatření se mu totiž budou nesmírně líbit, ale voličům slíbil naprostý opak. Tak co s tím? Budeme mu šumafuk? Nebo udělá co slíbil? Vlastně je to jedno, protože si tento pán ukousl větší sousto než může rozkousat.

Další čím ho stačil Babiš pořádně naštvat je odpuštění daně na energie. Zase věc kterou on odmítá, ale musím přiznat, že to odmítal vždycky. Jenže není jednoduché vzít lidem to, co se jim pár dní předtím dalo. Lidé žijící z minimální mzdy, důchodci, matky samoživitelky ho budou naprosto milovat až jim sebere i to málo co jim Babiš dal.

Na přídavky nad rámec povinnosti můžou důchodci zapomenout a rychle přemýšlet čím a jak zatopí. Nastává doba strkání do kamen všeho, co se kde najde a bude hořet. Bezva ekologie, ale kdo se bude starým lidem divit. Hlavně, že nás Zelený úděl ničí finančně a co teď s ním bude? Bude holt v pr…. Tak se bavím a čekám, kdy se lidi naštvou a omlátí jim ten zku.vený život o hlavu.

Všechno se obrátí proti vládě která si teď sedne na trůn a nebude to hezký pohled. Už vidím jak vysvětlují lidem drahotu u elektřiny které máme tolik že ji vyvážíme. Jak nám chtějí vysvětlit, že si nemůžeme koupit plyn z Ruska, ale musíme od Friců. Jak nám vysvětlí, že na nás lékaři kašlou a postavili se povýšeně na nějaký piedestal. Jen doufám, že se dožiji okamžitě, kdy to obyčejní lidé dají sežrat politikům, bankéřům a další sebrance které nám tančí po hlavách a každé den nás klidně škrtí a vysává jako stádo upírů.

Pokud chtějí pro lidi dobře, musí zapomenout na EU a její nařízení a začít jednat za nás a pro nás.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 540 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (43 votes, average: 4,70 out of 5)
Loading...
57 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)