skolatrida
6.4.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Tak by návrat vypadat neměl!

Sdílejte článek:

VOJTĚCH MACHÁLEK

Dnem 12. dubna 2021 by měl teoreticky začít návrat dětí do škol. Oznámil to ministr pro likvidaci školství Plaga. To co z něj vypadlo, to co předložil jako plán, či nástin harmonogramu návratu, se ani omylem nepodobá ničemu normálnímu. Dokonce by bylo na místě se jej zeptat, který rok měl vlastně na mysli. To co předložil, nemůže v žádném zodpovědném rodiči vzbudit nějakou spokojenost, či dokonce radost. Tento tzv. plán, je jen snůška vyhrožování, ultimát, příkazů a samozřejmě nechybí ani totální zákazy. Když si nenecháš pravidelně ničit sliznice, tak do školy máš zakázáno chodit.

To ten člověk neví, že dítě v prvé řadě patří rodičům a ne jemu, že když rodiče vypravují ráno svého milovaného potomka do školy, tak na něm nepoznají nějakou slabost, či chorobu? Že budou jako první mít starost a snahu, aby se jim jejich dítě co nejdříve uzdravilo? To tady chce opravdu natrvalo zavést neustálý systém, kterým každé dítě, každý student bude obden dokazovat, že je zdráv a pak teprve potom získá právo se vzdělávat?

Z  jeho plánu také vyplývá, že to co nazývá návratem, je karikatura skutečného a normálního návratu. Třídy rozdělené na poloviny a rotační systém pošle každou z těch půlek každý druhý týden zase domů. Přeloženo do češtiny, tak děti sem tam budou i ve škole.

Dá se říct, že to co předkládá, je v podstatě předzvěst toho, jakou bude mí školství budoucí podobu. Vychovávat děti tak, aby byly zvyklé poslouchat již od svých mladých let současné mocipány. Aby jim, jako dospělým přišla každá šílenost, omezující svobodu jedince, jako normální.

Navíc do tohoto zmatku vnáší kdejaký údajně nezávislý vědec, přitom dobře státem honorovaný, svůj názor, který je v rozporu s tím, co říká třeba Plaga. Ihned se ozval  šéf Mesesu Smejkal, že den 12. 4. 2021 nebude platit možná až pro 30 okresů. Nevím, kolik že máme vlastně okresů, když byly dávno zrušeny, ale 30 okresů je víc než dost. Podobné názory zaznívají od údajně „odborné iniciativy Sníh”. Myslím, že výstižnější by byl název „odporná iniciativa Sníh”. Kdysi jsme měli jen Flégra, teď je tu Flégrů jak když nasere. A každý chce být co nejvíce vidět. Ve Španělsku teď přišli jejich Flégři s nápadem že opalování na pláži a koupání v moři jen s respirátorem!!  Chybí jen doplnění o nošení respirátorů při ponorech, aby ta hovadina byla dokonalá. Je jen otázkou času, kdy i naši borci přijdou s nějakou českou variantou na naše rybníky.

Blatný zase vyhrožoval, že pokud se lidé utrhnou ze řetězů, tak budeme mít problém. Je to možné, pokud tím myslel sebe a své kolegy.  V historických materiálech najdeme podrobnosti o události, která vstoupila do dějin jako „pražská defenestrace”. Hamáček zřejmě proto v předstihu a prozíravě nakoupil nová vodní děla. Na koho asi? Na ty, co se z toho řetězu odváží utrhnout. Už se to trhá Hamáčku!

Žijeme v jiné době, takže házení z okna na dlažbu je hodně drsné a nepřipadá v úvahu. Ale Vltava je hodně blízko a studená natolik, že dokáže usměrnit kdejaký ujetý mozek. A jejich víc než dost. Plaga mluví o jakémsi návratu do škol, Smejkal z  oho vyjímá 30 okresů a Blatný chce, aby to trvalo jen týden. Není nad jednotu názorů hoši. Národ velice oceňuje, že jste po celou dobu pandemie tak srozumitelní!

Když jsme u Blatného, byla doba, kdy jsem jej ocenil. Odvážně pronesl, že počet zemřelých, kterými se neustále straší je pravdivý jen z 30%procent a 70% zemřelých mělo jinou vážnou chorobu, která je zkosila. Byl pomalu ukřižován, protože pár dní před tím také řekl pravdu o tak zv. pozitivních. Sdělil, že jen my vedeme ve statistikách i bezpříznakové jako nemocné. Na rozdíl od Německa. Jeho údaj o zemřelých, má dle slov L.Duška /ÚZIS/ být k dispozici údajně kolem 10.4.2021.Žel Bohu, od té doby co dostal po zobáku, tak se poslušně zařadil . Vícekrát byla zveřejněna fotografie, kde stojí vedle sebe on a jeho šéf Babiš, pochopitelně v rouškách.Takže nakonec skončí vdějinách jen jako jeden z „Dua ušatých”.

Co však není možné zapomenout, je jeho příkaz všem nemocnicím, aby okamžitě zastavili operační plánovanou činnost. Obrovská množina lidí najednou zůstala bez lékařské pomoci. Dodnes to nikdo nespočítal, ale dá se to aspoň trochu odhadnout, nahlédnutím do zdravotnické ročenky 2018. Pochopitelně i zdalších ročenek, které jsou na internetu až do roku 1995. Jsou to rozsáhlá díla o mnoha stranách. Na str. 113 bod 3.3.2. se dovíme, že každý rok je hospitalizováno překvapivě obrovské množství lidí. Konkrétně 2.224.377, což je 14.690.941 dní na lůžku v roce 2018. Některé roky je to i více jak 2.5 milionu.

Na 10 milionové Česko nečekané. Pro mě určitě. Nikdo tam přitom nepospíchá, aby tam ležel bezdůvodně. Někdo potřebuje lehkou opravu, dalšímu jde o přežití. A v takových normálních letech jedou nemocnice naplno, ve prospěch zdraví všech bez výjimky. Také jsou za to honorovány a finančně jsou většinou v plusu. Dnes slyšíme o miliardových ztrátách, takže je jasné, že nedělají to, co by měly. A vyčíslení těchto ztrát ukáže o jaké množství  nutné lékařské péče lidé přišli a kolik z nich to zaplatí, nebo již zaplatilo životem. První věc, kterou někdo rozumný musí udělat je to, že okamžitě zruší tento nelidský příkaz.

Bez ohledu na to, že se situace prokazatelně vylepšuje, tak tu stále trvá psychický teror, stále se operuje s počty nově pozitivních, kteří jsou automaticky nemocní a údajně ohrožují  své okol i kdyby byli bezpříznakoví. Jestli jste si všimli, tak toto slovo se ztratilo z jejich slovníku. Bylo zřejmě příliš jednoznačné. Takže je nahrazeno slovem asymptomatický.

Výsledky testování z 3. 4. 2021 PCR  symptomatických 39,4%, asymptomatických 39,6%

                                                          Antig.           „                    6,9%                 „                       11,3%

Takže více než polovina pozitivních nemá žádné klinické příznaky, ale jsou stále světu inzerováni jako nemocní. Zřejmě i vnemocnicích dostávají rozum a propustili během pár dní celkem 4230 lidí slehkým či bezpříznakovým průběhem. Najednou to není 8939, ale 5709 nemocných, kteří dle medií nadále zahlcují nemocnice tak, že při 64000 lůžek vČR, údajně kapacitně praskají ve švech. Stále přetrvává trend  strašit a strašit než bude dokonáno. Než bude na lidi vypotřebováno vše, co bylo nakoupeno a z čeho má vládní garnitura osobní prospěch.

Než bude zavedeno moderní nevolnictví, které je maskováno za nesmírné dobro, konané jen a jen vnáš prospěch!  A toho dobra ve formě kontroly pohybu, neustálého testování , povinného očkování a trasování, podpořené dokonce finanční odměnou za udání, si máme dokonce vážit. My starší máme  sami za sebe  možnost všechny ty darebáky poslat do prdele.  Ale také povinnost za své děti,vnuky a pravnuky bojovat stejným způsobem.

Děti jsou naše a nikoho jiného a nedovolíme, aby jste se k nim chovali jak gestapo  k sirotkům v Lidicích !

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 678,00 Kč
Vybráno 30.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 466 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...
politicon.cz
24 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.