cigareta-kour-hospoda
21.7.2019
Kategorie: Ekonomika

Tady se nekouří? Tak to jdeme pryč!!!

Sdílejte článek:

JENCEK

Už jsem jednou psal, že Česká republika je ráj zaplivanejch paluší s automatama. Považoval jsem to za dobrou věc, že se přestane hulit, všude to bude vonět. Nikdo nebude rodině prohrávat vejplatu v budkách a tak nějak se nám bude hezčeji a zdravěji žít. EETéčko k tomu a kupředu levá zpátky ni krok. Příroda je mocná a spoustu zvířátek ulehá k tzv. zimnímu spánku či hibernaci chcete-li. Další živočišný druh, který si zvyká na zimní spánek jsou hospodští. Jasný, musel jsem si osobně vyzkoušet tyhle zimní radovánky, abych se po roce a něco, co tyhle zákony platí, dozvěděl, že jsem se opět mýlil v úsudku. Jak jsem již na Zmrdovi.cz uváděl, že EET bude ten nejmenší problém, tak v tom jediným jsem se nemýlil ani o ždibec. V překladu to znamená, že ti co vydělávali hovno, musí to hovno akorát přiznat.

Naši zákonodárci fakt spáchali dobro! Genocida naší kultury. Naší hospodské kultury. Něco, co by mělo být v tom Unesco…. cigára, jo jsou to cigára. Ach joooo, aspoň teda měli zakázat všecko, tím myslím ty zasraný náhražky v podobě Ecíček o padesáti příchutích. V neposlední řadě ten IQOS od Pana Phillipa Móressa, kterej smrdí jak vajgl z hajzlu vysušenej v tlamě velryby. Naštěstí smrad z těchto šidítek nikomu nevadí, protože není komu by vadil. On totiž nikdo v tý hospodě nesedí. Ti co přesedlali na tohle, vypadají jako když lízají piču přes sklo a zbytek chodí ven na mráz. Furt se větrá, mlátí dveřma, chrmlá, prská, heká a kejchá. S přibývajícím množstvím alkoholu v krvi se ponechává bundička na věšáku. A pak jsme nemocní, chřipečka, kašílek, rýmečky a to už vůbec nikdo v tý paluši néni. Přetažený cigárka v kalupu jsou jako jointy a hážou pěknou obrnu na jazýček jak to chtějí mít všichni v tom nečasu rychle vyhulený. Fuj. Já si koupil IQOS, chtěl jsem to zkusit. Zaregistroval jsem se jako nějakej zvrhlík, abych dostal slevu litr a karton patron k tomu. No osm krabiček ještě mám. Dvakrát jsem se tak předávkoval, že se mi málem rozskočila hlava. Hlavně už jsem to hodil do rybníku a no more….

Já se chodil do hospody vždycky bavit. Ale to už není. Nebude. Každej, kterej si chtěl dát k pivečku cigárko, se na to radši vysere a nejde nikam. Včetně mě. Genius loci se vytratil jako pára nad hrncem. A těch pár, co zůstalo má chytrej telefon v ruce. Nezačínal jeden kultovní film naší kinematografie větou – Když v báru houstne dým??? A hlavně ty mrdky, který nejvíc řvaly, že nechodí do hospody, kvůli tomu, že se tam hulí, tak nikdo z nich tam nechodí stejně. Nikdo. Já vím, že melu hovna, vím že cigára jsou svinstvo, ale proč kurva nemáme hospodu pro sebe, kde se kouří a nebo ještě lépe, necháme na majiteli ať si rozhdodne sám, jestli si tam lidi zapálí či nikoliv. Nějaká pomazaná hlava, co má štempl na rozum řekla, že kuřáci jsou sobci. Jo, to bych podepsal. Ale……do píči já jsem plnoletej, já mám občanku a žiju ve svobodný zemi. Teda aspoň doufám. Ničím si zdraví dobrovolně. A předplácím si léčbu od státu hezky v každý krabičce na spotřební dani. A jestli tu léčbu budu vůbec potřebovat, když mě mrdne a zůstanu na fleku, nevím. Zatím aspoň jedeme ParalenGripy, páč furt jak čuráci stojíme na mrazu… Jasně, jdeme příkladem pro děti, který po cestě ze školy čumí na bandu debilů před hospodou. Výbornýýýý!!! Bravo!!!!

Tak ať teda zakážou všecko čuráci vymaštění. Všecky cigára. Prodej. Všecko. Ale to nééé, přece My zkurvení vyvrhelové, vyhulí státu cca 80 miliard do plusu ročně. To jsou dva tunely Bláňa. Tady v Reichu to chtěli taky tak. Po vzoru Čechiše republik zakážeme hulit. To jo pičo, ani hovno. Dokonce i datum na to měli. Prvního sedmý 2018. Nikdo přece nic nedělá po vzoru České republiky. My vždycky počkáme, až co udělá většina. Jen jednou si Škoda auto pustila hubu na špacír, než bylo zdrávo a výsledek jsou ty hrozný přední světlomety u oktávek. No a taky ten designér šel že. Takže GottSei’Dank zvítězil zdravý rozum. Ve většině podniků v Reichu se nehulí. V restauracích nikde. Na zahrádkách v klídku jako u nás. Ale jdeš na dědině do hospody a zapálíš si s dědóškama cigáro k pivku. Hotely mají noční bary. Popelníčky, odsávání, nikdo ani necekne, nikdo si nestěžuje. Kolik z Vás evokuje vůně kávy a cigára k tomu. A Rum. Mě osobně to připomíná dětství. Jenže to už se dneska zažije pramálo kde. Když se v neděli v devět otevře hospůdka. Přijdou karbaníci, dají si svý tři kusovky, pivko před obídkem, turka s ruméčkem, všechno zalije vůně a atmosféra bez telefonů. Hele a vono je tam plno!!! Tohle prostě patří k naší kultuře. Nikdy nenapadlo matku  s dvouma děckama tam jít a rozčilovat se, že je tam nahulíno. Na to mají chráněný kavárny. A maminka, která vezmě dítě do zahulenýho prostoru a nadává jak špaček, je pro mě Mrdka….

Velice pečlivě jsem si naskládal do palice informace během zimy od mých známých, abych věděl jak se jinde po republice vypořádávají s tímto,  pro mě naprosto debilním zákonem. K mýmu překvapení se s tím hodně neserou. Cedulka na dveře – “Uzavřená společnost” a sere pes. Hulíme a čekáme jak to dopadne. Zatím tady nebyl nikdo. Jak mám říct dědovi, co mi sem chodí dvacetpět let třikrát týdně na dvě pivka a dvě viržinka, že má jít o berlích ven do mínut deseti a ještě u toho stát!!!!??? Jenže tohle nikoho nezajímá že? Hospody se budou prostě přes zimu zavírat a basta. Malí živnostníci nikdy nikoho nezajímali. Ano, bude hůř…

No a jak pak se nám s tím vypořádali naši velcí hráči na trhu, kde se točí love????  Casina??? Třeba na Hatích v Admirálku?? Po zavedení zákazu byla půl roku kuřárna v dřevěným stánku vedle budovy. Dva krmelce, dva popelníky a jedna Led lampa. Po roce střih a najednou v prvním patře prosklená kuřárna. Jen je tu takovej malej detail. V tý kuřárně je sto automatů. Na dveřích cedulka s mikro písmenkama, jako že se tam neobsluhuje apod. Jenže holky tam stejně obsluhujou, když se nikdo nedívá. A on se samozřejmě nikdo radši nedívá. Jak chceš neobsluhovat hosty, kteří drží celej ten cirkus v černejch číslech. I nekuřáci tam mastí, páč je to tam nejvíc nacpaný. Wilkommen i ČPR – Česká Pokrytecká republika…. 

Autor: 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2020: *****

František Šmíd 700,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, MUDr. Miroslav Kameníček 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Pavel Novák 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Kupka 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Stanislav Esner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Marin Svoboda 100,- Kč, Ladislav Oudes 500,- Kč, Miloslav Gajdušek 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč

Celkem za měsíc: 14 083,00 Kč
Vybráno 40.23%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 063 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 4,74 out of 5)
Loading...
politicon.cz
79 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.