demo
26.10.2021
Kategorie: Společnost

Ta zvyšující se agresivita je šílená

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝPoslední dny jsou ukázkou toho, jak politici dlouhodobě lžou. Vzhledem k tomu, že experimentální režim pseudovakcín za pár týdnů končí a není jistota, že se je podaří protlačit k schválení, dějí se věci. Nevíme, jaká je dohoda, ale výrobci zatím ani o něj nepožádali. Těžko říct, zda li by poté, jak obrovské problémy způsobují, často i fatální, vůbec mohly projít do jiného režimu než experimentálního. Když však vezmeme v potaz vše to, co jsou v Bruselu schopni vymyslet, viz elektrifikace dopravy bez elektřiny, tady už je možné vše. Takže možná jde momentálně o to ,,udat“ co nejvíce vakcín, protože zbytek by se teoreticky měl zlikvidovat.

Itálie povstala a vaří se to tam. Není to však kvůli probíhajícímu soudu s exministrem vnitra Salvinim, který odmítl nechat vystoupit bandu ilegálních přistěhovalců pašovaných lodí neziskové organizace, u kterého proti němu bude údajně svědčit i hollywoodský krasavec Richard Gere. Ten byl ,,trpící“ migranty zkontrolovat, dal si s nimi pár selfíček. Teď patří mezi vyvolené stojící proti politikovi, pro kterého je jeho rodná Itálie důležitější, než blaho extrémně nepřínosných Afričanů a jejich pašeráků z řad neziskovek přisátých na peníze daňových poplatníků. Důvodem je přístup současné vlády k lidem, kteří odmítají uvěřit lživé a extrémně přeplácené propagandě podporující vakcinaci naprosto neprověřenou látkou, o které navíc lze s úspěchem nejen pochybovat, ale lze z ní mít obrovské obavy. Zakázat přístup neočkovaným občanům do zaměstnání a ke zdrojům obživy je de facto jejich postavení mimo společnost, navíc se dotyční mohou i díky uměle vytvořenému zdražování dostat do existenčních problémů mnohem rychleji, než se viníci této situace dostanou před soud. Italské ulice a náměstí se zaplnily, což je tamní vládě úplně jedno, a dokud se to jejím členům nestane osudným, například formou inzultací, nic nezmění. Je třeba si uvědomit, kolik peněz politici za své protlačování vakcinace dostali. Opět připomeňme předsedkyni vlády jedné z částí Austrálie, která je ,,podezřelá“ z přijetí úplatku ve výši 63 milionů dolarů, i kdyby třeba jen australských. Jen demonstrovat už nestačí.

Italy následuje nový rakouský premiér a uvrhá svou zemi do covidové diktatury. Italský model by rádi následovali i ve Francii, tam je však tradice demonstrací daleko delší než v Itálii a pod Macronem se židlička trochu třese, takže k tomu přistupují trochu opatrněji. Nově se projevil náš končící Hamáček. Všichni víme, kde bydlí, za chvilku mu končí hájení a policejní ochranu nemůže mít do nekonečna. I přesto dovolil si říct, že neočkovaní jsou víceméně podlidé, kteří nebudou smět pracovat, což lze považovat za tanec na ostří žiletky. Bohužel tu jsou i další, kteří se do antivaxerů pustili s maximální ignorací svobody a demokracie. Novinář Tomáš Etzler projevil na sociálních sítích přání, aby neočkovaní rychleji umírali, exot Flégr straší, že tentokrát si covid neočkované najde, a ti budou umírat, agresivitu a nenávist vůči neočkovaným probouzí Chlíbek, Dufek, Hořejší, ale i takový Konvička. Na středu je Babišem svolaná tripartita, při které se mají vyjadřovat zaměstnavatelé k tomu, jak by se jim líbilo, kdyby mohli nebo museli neočkované vyhazovat z práce. Prymula prohlásil, že je třeba razantně přitvrdit. Toto je snaha to udělat. Je naprosto evidentní, že muž bez očkování nesmí projít. Ostatně ani žena a je otázkou, za kolik dnů vznikne stejný tlak i na děti.

Připomeňme si pár skutečných záležitostí. Covid je pravděpodobně jeden z koronavirů, podobně jako chřipka. Dosud nebyl izolován, takže vše kolem něj je prapodivné. Vznikl na zakázku. Stojí za ním největší světoví grázlové Fauci, Gates a jim podobní, přičemž velký podíl na něm mají jak Rockefellerové, tak i Rothschildové. S jeho šířením, vražedností a léčbou je spojeno velmi mnoho spekulací, podvodů ze strany statistiků, politiků a zdravotnického personálu. Jestliže existují ,,odborníci“, kteří vytváří strach z tohoto onemocnění, pak na opačném břehu stojí často mnohem větší odborné kapacity, které před vakcínami proti covidu varují. Navíc existuje tak veliké množství důkazů či aspoň náznaků týkajících se covidového podvodu, že odmítnutí podstoupení očkování je logické. Dále je třeba si připomenout, že za následky vakcinace nenese nikdo zodpovědnost. Výrobce, stát a ani aplikující personál. Už jenom toto je jasný důvod, proč se vpichu vyhnout. V neposlední řadě připomínáme, že výsledkem očkování je jistota, že ti, co ho podstoupili, mohou nadále onemocnět, vir přenášet a také umřít. I takoví lidé, kteří prosazují Green Deal bez zdrojů elektřiny by měli logicky uznat, že nejde o ochranu zdraví. Bohužel jsou už natolik mimo realitu, že neuznají nic. Peníze nesmrdí, ty vládnou světu. A tady jich létá skutečně hodně.

Jestliže Italové demonstrují ve velkém množství, kdy začneme my? Kdy půjdeme do ulic? Kdy se vzepřeme elitám, které jsme my sami vytvořili? Je nás mnohem více než jich. Máme domovy, děti, měli jsme určitou svobodu. Měli bychom mít tedy zodpovědnost. Jenže místo toho si v posledních dnech plno lidí stoupnulo do fronty na vpich. Nejdou bojovat za normální svět, ohnuli páteř a podřídili se arogantní moci. Vzdali to. Bojí se. Nevěří si. Jsme tak svědky smutné degradace společnosti. Místo útoku na utlačovatele lidé zalezli do ulity. Kdo se nyní postaví? Právníci? Lékařské kapacity? Rodiče, kteří by za své děti zemřeli? Nevzdávejme to. Boj je od toho, aby se bojoval. Přestaňme už jen remcat a pojďme do toho.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, Pavel Sejrek 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Bc. Michal Hajdučko 300,- Kč, Martin Kubíček 2000,- Kč, Gabriela Kolomazníková 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 000,00 Kč
Vybráno 42.97%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 274 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (43 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
70 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)