4.4.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Ta pravá půjčka přes internet přesně pro vás

Sdílejte článek:

(PR) 04|04|2015

Hledáte ideální půjčku, která by přesně vyhovovala vašim potřebám? Potom dále nehledejte, jelikož vám přinášíme několik tipů, se kterými budete zaručeně spokojeni. A to pokud hledáte rychlost, jednoduchost, ale stejně tak i celkovou výhodnost daného úvěrového produktu. Přesně to nabídnou půjčky ihned na účet. Ty jsou sice na našem trhu teprve pár let, ale díky svému konceptu si již dokázaly získat desetitisíce klientů. A mezi ně samozřejmě můžete patřit i vy sami. Stačí si jenom vybrat konkrétního poskytovatele, kterých je dnes na několik desítek.

Široká škála nabízených částek

S jednotlivými poskytovateli zcela určitě souvisí také to, kolik vlastně mohou nabídnout peněz. Klasikou zůstává poměrně oblíbené rozmezí 500 – 10 000 korun českých. To ale neznamená, že by nebylo možné vzít si i více, jelikož jsou poskytovatelé, kteří se blíží ve svých maximech i částkám okolo 20 000 korun českých. Důležité je také zmínit to, jak je to se samotnou splatností. V tomto ohledu musíme podotknout, že se tento typ půjčky splácí jednorázově. Standardní termín splatnosti je sice v rozmezí 1 – 30 kalendářních dní, ale není problém ho prodloužit. U některých poskytovatelé u několikrát, čistě dle našich potřeb a požadavků.

Happy-Manager

Bez složitého dokládání informací

O tom, že můžete půjčku získat jednoduše, svědčí i podmínky, které se k tomuto typu úvěru přímo vážou. Zapomeňte na složité dokládání, jelikož to vás v daném segmentu určitě nečeká. Jediné, co musíte splnit, je plnoletost, nebo tuzemské státní občanství. Bát se nemusíte, pokud jste problémový klient, jelikož není nahlíženo do bankovních, ani nebankovních registrů. A jelikož je úvěr často nazýván i jako půjčka pro nezaměstnané, je v tomto směru jasné, že nemusíte dokládat jak informace o vaší práci, tak ani informace o vašem příjmu. Ideální zpráva nejenom pokud jste bez práce, ale i pokud studujete, jste v důchodu, nebo jste třeba matka na mateřské dovolené. To vše jsou skupiny osob, pro které je tento úvěr doslova jako stvořený.

Vše z pohodlí domova

Samotná půjčka logicky začíná žádostí. Ani kvůli ní není třeba kamkoliv chodit, jelikož vám stačí poslat buď prostřednictvím svého mobilu jednoduchou SMS zprávu, nebo stačí jít na web konkrétního poskytovatele a zde vyplnit krátký formulář žádosti. Tím je podána a spouští se automatický schvalovací proces. Děje se tak plně online, bez nutnosti toho kamkoliv chodit, nebo bez nutnosti toho případných osobních schůzek u vás doma. I to je faktem, díky kterému půjčka pro každého rozhodně nezklame žádného žadatele, tedy v tomto směru rozhodně nezklame ani vás samotné. A jelikož peníze přijdou přímo na váš bankovní účet, není třeba trápit se ani s tím, jak a kde si vyzvednete případné peníze.

Zde musíme podotknout, že většina poskytovatelů má několik bankovních účtů a tak peníze logicky zasílají z toho, v rámci kterého jde platba co nejkratší dobu – třeba i pár desítek vteřin. I to je důvod, jak může být na samotné rychlosti zapracováno skutečně maximálně.

Peníze lze využít na cokoliv

Mluvíme-li o samotných penězích, nesmíme zapomenout ani na to, že je možné využít je skutečně na cokoliv. V tomto ohledu nejste omezováni nutností dokládat účel, a tak je jenom na vás, za co je utratíte. Můžete si za ně cokoliv koupit, ale mnohem častější jsou situace, kdy lidé řeší případné finanční problémy. V tomto směru totiž platí, že například nečekaný výdaj nebo pozdě obdržená výplata jsou těmi nejčastějšími situacemi, kdy je dobré o půjčku požádat. A vzhledem k výše uvedeným pozitivům je jasné i to, že je často mnohem rychlejší možností, než žádat třeba u svých známých nebo přátel.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč

Celkem za měsíc: 3 955,00 Kč
Vybráno 11.30%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 37 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 2,33 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.