babissysel
8.8.2019
Kategorie: Společnost

Sysle, kokain a poezie

Sdílejte článek:

RED HOOK

Slovenský premiér České republiky na svahu kopce Milá v Českém středohoří vypustil sysla a následně na mítinku s občany sojku, což, jak řekl Džesika, se může stát každému. 


Džesika pak ještě dodal, že si není jist posloupností, bo četl podrobně Brehmovu fantasy “Ze života zvěře” a dle dostupných snímků si myslí, že sojka předběhla sysla.

Já osobně soudím, že je celkem jedno, kdo vyrazil první, a kdo až po něm. Myslím, že tady spíš jde o to, že pan premiér po této příhodě vypadá víc jako člověk.

Jinak náš pan premiér je neumdlévající a akční a my od Hooka ho obdivujeme moc. Mně se třeba líbilo jeho nedávné selfíčko s kůrovcem, i když jsem lehce tápal, kdo je kdo, bo byli oba zamyšlení.

Ale to je jedno, vypadali i tak báječně.

Taky jsme my od Hooka zaznamenali, že v současnosti se máme nejlépe od Velkého třesku. Vláda maká den co den a je to vidět.

Nejde o nějaké pocity, ale my od Hooka to máme podložené tvrdými nezpochybnitelnými statistickými daty.

To, že jako národ bohatneme lze nejlépe doložit na tom, že dramaticky vzrostl počet uživatelů kokainu, což je způsobeno pouze a jedině tím, že je mezi lidma víc peněz.

Pokud nemáš prachy, tak si nezašňupeš, bo dealeři na lízing nedávaj.

V současnosti, díky prosperitě, kterou přinesla naše pracovitá vláda, se ke kokainu bez problémů dostane i nižší střední vrtsva, což si myslím, že si zaslouží potlesk ve stoje.

Takže kecy o tom, že je hůř a hůř jsou pouze a jen ublíženecké kecy těch, co na kokain zatím nedosáhnou.

Tak.

My od Hooka už delší dobu víme o existenci pana Aloise Mačáka MBA, který je v současnosti náměstkem ministra kultury, kterého nemáme.

Víme, že pan Mačák je básník a to básník ne ledajaký. Seznámili jsem se s jeho tvorbou a musím přiznat, že od té doby jsme jiní.

Kupříkladu jeho niterný sonet o ruce šmátralce a chloupcích stojích v pozoru před vztyčenou zástavou nás přinutila zamyslet se nejen nad sebou, ale i nad celým Všehomírem, následně čehož jsme se pak na výčepu u Hooka zrychtovali jak molodci.

Fakt silné verše. Sám se věnuji poezii, tedy dokáži ocenit kvalitu a jistý snad až kosmopolitní přesah páně Mačákovy tvorby.

Moje andaluzské verše – namátkou třeba sonet „Na magnetické rezonanci vyzval jsem svou milou k tanci“ či „Dřív jsi byl můj laser, teď si ale (tři tečky)“ – působí i přes vycizelovanou stavbu vedle páně Mačákových děl jako nedomrlé verše kohosi nesvéprávného.

Jsem rád, opravdu jsem rád, že nejen na ministerstvu kultury, ale i na všech dalších ministerstvech, jsou odborníci na slovo vzatí, nejlepší synové a dcery našeho národa a pan Mačák je toho dokladem.

Ty krávo. Slzím jak želva.

Jo.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli znám nějakou básničku. Jsem jim řekl, že jich znám spoustu. A že pokud budou hodní, večer jim ve verších povím, jak to dopadlo s mravenečkem, co si zlámal bérec, bo byl děsnej chomout.

Se těšej.

Dnes bude pod mrakem. Teplota tak akorát. Dnes bude docela fajn.

To je zatím vše.

Autor: Red Hook

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2019: *****

Zdenka Brancuská 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Vrchovský 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Josef Loupanec 500,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč

Celkem za měsíc: 8 372,00 Kč
Vybráno 23.92%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 865 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (10 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
4 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.