babissysel
8.8.2019
Kategorie: Společnost

Sysle, kokain a poezie

Sdílejte článek:

RED HOOK

Slovenský premiér České republiky na svahu kopce Milá v Českém středohoří vypustil sysla a následně na mítinku s občany sojku, což, jak řekl Džesika, se může stát každému. 


Džesika pak ještě dodal, že si není jist posloupností, bo četl podrobně Brehmovu fantasy “Ze života zvěře” a dle dostupných snímků si myslí, že sojka předběhla sysla.

Já osobně soudím, že je celkem jedno, kdo vyrazil první, a kdo až po něm. Myslím, že tady spíš jde o to, že pan premiér po této příhodě vypadá víc jako člověk.

Jinak náš pan premiér je neumdlévající a akční a my od Hooka ho obdivujeme moc. Mně se třeba líbilo jeho nedávné selfíčko s kůrovcem, i když jsem lehce tápal, kdo je kdo, bo byli oba zamyšlení.

Ale to je jedno, vypadali i tak báječně.

Taky jsme my od Hooka zaznamenali, že v současnosti se máme nejlépe od Velkého třesku. Vláda maká den co den a je to vidět.

Nejde o nějaké pocity, ale my od Hooka to máme podložené tvrdými nezpochybnitelnými statistickými daty.

To, že jako národ bohatneme lze nejlépe doložit na tom, že dramaticky vzrostl počet uživatelů kokainu, což je způsobeno pouze a jedině tím, že je mezi lidma víc peněz.

Pokud nemáš prachy, tak si nezašňupeš, bo dealeři na lízing nedávaj.

V současnosti, díky prosperitě, kterou přinesla naše pracovitá vláda, se ke kokainu bez problémů dostane i nižší střední vrtsva, což si myslím, že si zaslouží potlesk ve stoje.

Takže kecy o tom, že je hůř a hůř jsou pouze a jen ublíženecké kecy těch, co na kokain zatím nedosáhnou.

Tak.

My od Hooka už delší dobu víme o existenci pana Aloise Mačáka MBA, který je v současnosti náměstkem ministra kultury, kterého nemáme.

Víme, že pan Mačák je básník a to básník ne ledajaký. Seznámili jsem se s jeho tvorbou a musím přiznat, že od té doby jsme jiní.

Kupříkladu jeho niterný sonet o ruce šmátralce a chloupcích stojích v pozoru před vztyčenou zástavou nás přinutila zamyslet se nejen nad sebou, ale i nad celým Všehomírem, následně čehož jsme se pak na výčepu u Hooka zrychtovali jak molodci.

Fakt silné verše. Sám se věnuji poezii, tedy dokáži ocenit kvalitu a jistý snad až kosmopolitní přesah páně Mačákovy tvorby.

Moje andaluzské verše – namátkou třeba sonet „Na magnetické rezonanci vyzval jsem svou milou k tanci“ či „Dřív jsi byl můj laser, teď si ale (tři tečky)“ – působí i přes vycizelovanou stavbu vedle páně Mačákových děl jako nedomrlé verše kohosi nesvéprávného.

Jsem rád, opravdu jsem rád, že nejen na ministerstvu kultury, ale i na všech dalších ministerstvech, jsou odborníci na slovo vzatí, nejlepší synové a dcery našeho národa a pan Mačák je toho dokladem.

Ty krávo. Slzím jak želva.

Jo.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli znám nějakou básničku. Jsem jim řekl, že jich znám spoustu. A že pokud budou hodní, večer jim ve verších povím, jak to dopadlo s mravenečkem, co si zlámal bérec, bo byl děsnej chomout.

Se těšej.

Dnes bude pod mrakem. Teplota tak akorát. Dnes bude docela fajn.

To je zatím vše.

Autor: Red Hook

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Doc. RNDr. Richard Čapek 5000,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Zdeňka Brancuská 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Josef Chlebovy 300,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Svatoš s.r.o. 1000,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč

Celkem za měsíc: 17 111,00 Kč
Vybráno 48.88%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 931 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (10 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
politicon.cz
4 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.