24.9.2015
Kategorie: Multikulturní soužití

Syrský uprchlík s rodinou: Chceme žít jen v Německu, ne jinde v EU, jinak se vrátíme domů

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 4,97 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

RED/JAKE BURMAN 24|09|2015

Rodina imigrantů ze Sýrie požaduje, aby se mohla usadit pouze a jen v Německu a odmítla žádat o azyl v kterékoli jiné evropské zemi.

Housam Kbieh, který cestoval do Evropy se svou ženou a dvěma syny, pohrozil, že se vrátí do Sýrie, jestliže se jeho rodina nebude moci usadit v nejmocnějším členském státu EU, který nabízí velkorysý systém sociálních dávek a politiku otevřených dveří. Kbieh a jeho rodina jsou nyní ubytováni ve starém vojenském táboře na severu Mnichova, který byl transformován na přistěhovalecké centrum.

Otec dvou dětí řekl v rozhovoru pro média, že by se vrátili do Sýrie, pokud jim nebude udělen azyl v Německu. “Vrátím se do své země, buď Německo, nebo nic!” řekl doslova Housam Kbieh. Uprchlík dále pravil, že byli sice nuceni uprchnout z Damašku, ale naprosto odmítl být umístěn kdekoli jinde v EU. 

Kbeih,  jehož syn potřebuje odbornou lékařskou péči, tvrdil, že “pokud se zeptáte někoho” z imigrantů v táboře, všichni budou souhlasit. Prohlašoval, že všichni ostatní v táboře mají stejný postoj, a proto je znepokojují plány Německa na omezení počtu přistěhovalců a jejich následné rozdělení po Evropské unii.

syr

Velmi zajímavá informace, nemyslíte? Buď Německo a jeho sociální zabezpečení s vysokým “kapesným” nebo nic! Dokonce takové nic, že se raději vrátí do svého domácího “válečného pekla” v Sýrii, než aby žili o “žebrácké holi” v chudých zemích jako je třeba Česko. Toto si dovoluje onen “zbídačený uprchlík” s rodinou ultimativně požadovat zcela veřejně s tím, že stejný názor mají i ostatní běženci.
.
.
Co víc ještě potřebují vědět pokrytečtí a zbabělí europolitici o hadovi, kterého nám přikazují si hřát na prsou. Co víc potřebují o reálné situaci znát multikulturní sluníčkáři, obviňující všechny, jenž popisují tento skutečný stav věcí, z rasismu, xenofobie, fašismu a nedostatku lásky a pochopení. Ti lidé nás prostě přicházejí kolonizovat, brát si naše majetky, ti lidé nás přicházejí postupně zotročit. A mocenská věrchuška EU se zmatenými “rozdavači dobra” jim v tom ještě vydatně pomáhá. Kdy to skončí?
.
ZDROJ
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 400,00 Kč
Vybráno 6.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
26 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.