24.9.2015
Kategorie: Multikulturní soužití

Syrský uprchlík s rodinou: Chceme žít jen v Německu, ne jinde v EU, jinak se vrátíme domů

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 4,97 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

RED/JAKE BURMAN 24|09|2015

Rodina imigrantů ze Sýrie požaduje, aby se mohla usadit pouze a jen v Německu a odmítla žádat o azyl v kterékoli jiné evropské zemi.

Housam Kbieh, který cestoval do Evropy se svou ženou a dvěma syny, pohrozil, že se vrátí do Sýrie, jestliže se jeho rodina nebude moci usadit v nejmocnějším členském státu EU, který nabízí velkorysý systém sociálních dávek a politiku otevřených dveří. Kbieh a jeho rodina jsou nyní ubytováni ve starém vojenském táboře na severu Mnichova, který byl transformován na přistěhovalecké centrum.

Otec dvou dětí řekl v rozhovoru pro média, že by se vrátili do Sýrie, pokud jim nebude udělen azyl v Německu. “Vrátím se do své země, buď Německo, nebo nic!” řekl doslova Housam Kbieh. Uprchlík dále pravil, že byli sice nuceni uprchnout z Damašku, ale naprosto odmítl být umístěn kdekoli jinde v EU. 

Kbeih,  jehož syn potřebuje odbornou lékařskou péči, tvrdil, že “pokud se zeptáte někoho” z imigrantů v táboře, všichni budou souhlasit. Prohlašoval, že všichni ostatní v táboře mají stejný postoj, a proto je znepokojují plány Německa na omezení počtu přistěhovalců a jejich následné rozdělení po Evropské unii.

syr

Velmi zajímavá informace, nemyslíte? Buď Německo a jeho sociální zabezpečení s vysokým “kapesným” nebo nic! Dokonce takové nic, že se raději vrátí do svého domácího “válečného pekla” v Sýrii, než aby žili o “žebrácké holi” v chudých zemích jako je třeba Česko. Toto si dovoluje onen “zbídačený uprchlík” s rodinou ultimativně požadovat zcela veřejně s tím, že stejný názor mají i ostatní běženci.
.
.
Co víc ještě potřebují vědět pokrytečtí a zbabělí europolitici o hadovi, kterého nám přikazují si hřát na prsou. Co víc potřebují o reálné situaci znát multikulturní sluníčkáři, obviňující všechny, jenž popisují tento skutečný stav věcí, z rasismu, xenofobie, fašismu a nedostatku lásky a pochopení. Ti lidé nás prostě přicházejí kolonizovat, brát si naše majetky, ti lidé nás přicházejí postupně zotročit. A mocenská věrchuška EU se zmatenými “rozdavači dobra” jim v tom ještě vydatně pomáhá. Kdy to skončí?
.
ZDROJ
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Karel Pelichovský 400,- Kč, Josef Loupanec 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Ondřej Vodehnal 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč

Celkem za měsíc: 4 750,00 Kč
Vybráno 13.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 23 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
26 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.