svycar
16.6.2021
Kategorie: Společnost

Švýcaři v referendu odmítli jeden z hlavních bodů Agendy 2030, který je hlavní součástí Velkého resetu

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Agenda 2030 má celkem 17 bodů, z nichž mnohé spolu velmi úzce souvisí. Těmi, které například právě v Evropě způsobí do roku 2030 velmi razantní změny nejen stylu života, ale také celkové demografie, jsou plány na zavedení uhlíkové neutrality a výměna obyvatel, která již 6 let probíhá  a v posledním roce nabírá na obrátkách.

 

Ve Švýcarsku se hlasovalo k prvnímu zmíněnému – uhlíkové neutralitě, která velmi úzce souvisí s tzv. “zeleným údělem”.  K této nejdůležitější části Agendy 2030 se zavázala EU a potažmo i všechny vlády EU, které jsou jen poslušnými lokaji globalistů. Tuto zelenou agendu pak přijal ihned po svém nástupu i Biden, takže USA nyní směřuje stejnou cestou jako EU.

Švýcaři tedy odmítli agendu, která se prolíná hned několika body samotné Agendy 2030, která je osnovou tzv. “Velkého resetu”. Co vlastně OSN, potažmo WEF v rámci této Švýcarskem odmítnuté agendy plánuje  a k čemu se zavázaly i všechny země EU?

Pod rouškou ochrany klimatu by měla být přijata tvrdá opatření k dosažení nerealistických “pařížských klimatických cílů” do roku 2030. To by ve srovnání s rokem 1990 snížilo skleníkové plyny na polovinu. Za tímto účelem chtěl švýcarský Parlament zavést tvrdá pravidla, která by znamenala dodatečné náklady pro majitele nemovitostí a aut na fosilní paliva. Kromě toho by měly být k dispozici finanční pobídky pro občany, kteří se budou chovat “šetrně ke klimatu”. V návrhu byl systém, který připomíná různé čínské sociální úvěry (státní odměna za požadované chování a trest za nežádoucí chování), zaměřený pouze na tzv. “udržitelnost”.

Vše výše uvedené už “odklepla” EU a jednotlivé státy EU postupně zavádějí různé poplatky i omezení přesně v daném duchu. Časem se počítá i s klimatickými lockdowny, přechodem na elektromobilitu a samozřejmě i různými poplatky v souvislosti s vlastnictvím nemovitostí.. Plány zřejmě začne záhy po volbách velmi rychle realizovat Německo,  neboť jsou přesně v souladu s plány kandidátky na zelenou kancléřku Annaleny Baerbockové, která pochází přímo z “kádrových rezerv” architekta Velkého resetu Klause Schwaba.¨Ovšem soukmenovci Zelených nejen v EP jsou i naši Piráti, pak lze zcela jasně odvodit, že tyto šílenosti budou i jejich programem.

Od krajní levice až po politický střed všechny švýcarské strany lobbovaly za tento na balíček ve jménu “dobré věci”. Pouze konzervativní Švýcarská lidová strana (SVP) se postavila na stranu občanů. Tvrdila, že Švýcaři by sami nesli veškeré dodatečné náklady. Zejména Švýcaři ve venkovských oblastech, především pak v hornatém vnitrozemí země, by tím utrpěli zdaleka nejvíc. Jsou závislí na autě a nechtějí žádné zvýšení daní za své domy.

Kritika zahrnovala také propojení podpory ze strany hospodářství s klimatickou vstřícností společností a záměr dotovat pouze klimaticky neutrální zemědělce. Nakonec se zničujícímu balíčku Švýcarsko jen těsně vyhnulo, díky 51 procentům Švýcarů, kteří proti těmto šílenostem hlasovali.

K uvedenému jen podotýkám, že právě odmítnutí tak důležité a nebezpečné agendy je zářný příklad toho, jak je pro Švýcarsko výhodné, že  není v EU a  občané si mohou rozhodovat v referendech. I když je pravda, že ne vždy vyjdou referenda tak, aby šla proti politice EU, jako v tomto případě…

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Alexandra Sklenková 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Martin Ovsenak 200,- Kč, Jan Nedved 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Miroslav Bojanovský 300,- Kč, Jiří Fridrich 100,- Kč, Oldřich Smejkal 999,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Luděk Tesarčík 200,- Kč, Blahomír Skoupý 444,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 12 887,- Kč
Vybráno 36.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 2 341 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
15 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)