13663-4mini-email
19.12.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Svobodný blog

Sdílejte článek:

(PR) 19|12|2015

Dnešní svět je plný názorů, nicméně média jako televize, rádia a noviny jsou média, která zprostředkují pouze informace, jenž zprostředkovávat chtějí. Snaží se populaci představovat takové názory, které jsou podle nich užitečné, nicméně mnohdy skryté jádro se dozvíte až při hlubším hledání. Druhou možností, jak získat kompletní informace je komunikace mezi vámi samotnými bez skrytých informací, prostě a jednoduše – tak jak věci skutečně jsou.

A právě pro tuto příležitost, kdy se nebojíte vyjádřit svůj svobodný názor a chcete jej sdílet s ostatními, je ideální svobodné blogování. Blog bez cenzury zajistí, aby vaše myšlenky a názory byly zveřejňovány tak, jak jsou a nikdo nebude řešit, jestli se to společnosti líbí nebo ne. Cílem blogu je svobodné vyjádření, informování ostatních o skutečných příbězch – dát prostor všem, kteří se chtějí podílet na naší společnosti i z jiné stránky než té mediální.

13665-fb-logo-blog-85x85

Na stránkách www.svobodnyblog.cz lze vyjádřit názory a příběhy z různých kategorií. Máte zájem projevit zajímavé postřehy o cestování, ekonomice nebo vědě? Už vám nic nebrání. Také v oblasti sportu nebo politiky můžete šířit své názory svobodně a bez obavy cenzury. Samozřejmě můžete sdělit postupy, návody a rady, jak dosáhnout požadovaného cíle, kde najít dodatečné informace nebo jen oznámit, jak se vám líbila daná událost. Vaše vyjádření není ničím omezeno.

13664-male-logoSvobodný blog je rozdělen do několika kategorií, ze kterých si můžete vybrat tu, která vás zajímá. Jedná se o kategorie blízké populaci, kde určitě každý najde sám sebe. Například zde naleznete kategorii cestování, věda, politika, sport, kultura aj.

A jaké jsou výhody svobodného blogu? Důležitá je registrace, která je zdarma. Díky tomu můžete své názory vyjadřovat bez registračních poplatků. Další výhodou je blogování bez cenzury. Jakýkoli názor, je váš názor, svobodný názor, proto se nebojte jej představit i ostatním, kteří mají zájem o mnohdy důvěryhodnější popisy než z médií. Bojíte se, že za váš názor budete postihování? Nikoliv. Právě ve svobodném blogu je prostor pro vás takové, jací jste. A hlavně, nejsme mainstream.

Svobodný blog

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 2 750,00 Kč
Vybráno 7.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 167 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.