ledky
12.7.2016
Kategorie: Kultura a tipy

Sviťte efektivně, ale šetrně

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

(PR) 13|07|2016

Jestliže hledáte různé způsoby, jak můžete ušetřit peníze, potom by Vám nemělo být lhostejné, jakými žárovkami doma svítíte. Správně zvolenými žárovkami můžete velmi ovlivnit to, jaká částka bude na Vašem vyúčtování za elektřinu. Mnoho lidí si uvědomuje, že tím zatím nejlepším světlem, je LED světlo. A zřejmě nejprodávanějším typem tohoto osvětlení, je LED GU10.

Jestliže jste se již v minulosti po LED žárovkách dívali, možná jste se rozhodli nakonec pro jiné světlo, kvůli vysoké pořizovací ceně. Možná jste ale ještě nevěděli o všech výhodách, které LED GU10 a další LED osvětlení má. Pokud byste je věděli, potom byste zjistili, že počáteční investice se Vám několikanásobně vrátí. O jaké výhody tedy jde?

  • Úspora energie oproti klasické žárovce sahá až k 90 procentům
  • Životnost neovlivňuje ani časté rozsvícení a zhasínání a je dlouhá až 25 000 hodin – vzniká pouze minimální množství odpadu
  • Díky vysoké odolnosti proti nárazům a otřesům nehrozí tak snadné prasknutí žárovky
  • Nízká povrchová teplota – žádné nebezpečí požáru, či popálení
  • Nevydává infračervené, ani UV záření
  • Okamžitě po zapnutí se rozsvítí do plného výkonu
  • Neobsahuje rtuť ani jiné jedovaté látky – žádná speciální likvidace

Pokud jste se pro koupi LED GU10 rozhodli, potom Vás jistě zajímá, kde ji koupit opravdu výhodně. Proto pro Vás máme eshop Lightpark, kde naleznete různé zdroje LED osvětlení ve velmi široké nabídce a za opravdu příznivou cenu. Nejen žárovky GU10, ale také LED reflektory, LED panely a mnoho dalších druhů tohoto efektivního a málo náročného světla.

Kam se LED hodí?

Led osvětlení můžete použít opravdu kdekoliv. Díky okamžitému plnému rozsvícení a tomu, že na životnost nemá vliv ani časté rozsvícení a zhasínání, se skvěle hodí i pro krátkodobé a časté svícení na WC, předsíni, či komoře.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Karel Pelichovský 400,- Kč, Josef Loupanec 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Ondřej Vodehnal 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč

Celkem za měsíc: 4 750,00 Kč
Vybráno 13.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 1 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.