idiot
22.6.2021
Kategorie: Společnost

Světu definitivně hrabe

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝBraňme normální svět. To je předvolební heslo Trikolóry a kdyby nic jiného, tak nás může přinutit k zamyšlení nad tím, v jakém prostředí žijeme. Politici ruku v ruce s miliardáři ovládajícími bankovní sektor a podporující globalizaci světa vytváří prostor, ve kterém už nás nic nepřekvapí. Jenže ono se vždy něco najde.

Jste li zvyklí cestovat, jistě si uvědomujete, že svět je sice krásný a rozmanitý, nicméně plno míst znáte díky televizním pořadům, filmům a fotkám v médiích. Takže přijedete na úžasné místo a najednou si řeknete, že ho znáte. Většinou je nakonec zajímavější seznámení s obyčejnými lidmi v zapadlé vesničce někde v horách než světoznámá atrakce zaznamenávaná často fotografy, novináři a filmaři. V této sféře Vás tedy zase tak moc věcí nepřekvapí. O to více šokovat mou lidé. Svým chováním, nápady, schopností vnímat či zapomínat.

Lidstvo samo sebe považuje za výjimečné a postavené na vrcholu imaginární pyramidy. To i přesto, že řada živočichů má vlastnosti, které by nás lidi dokázaly posunout mnohem dále. Pracovitost a organizovanost mravenců, kvalita zraku jestřába, čich žraloka či komára, to vše je společně s instinkty důležitým faktorem vedoucím k přežití v drsném světě. A řídí se to přírodními zákony, kterým se lidé začali vymykat. Zdá se, že se náš druh začal nudit a rozhodl se sebedestrukcí dovést na pokraj sebezničení. Dělá k tomu kroky, které staví rozum do vedlejší úlohy. Světu vládnou blázni.

Blíží se Letní olympijské hry, které bývaly vždy spolu s fotbalovým mistrovstvím světa a ragbyovým šampionátem nejsledovanější sportovní událostí. V historii se v době jejich pořádání zastavily války, přerušily boje a upínala se k nim pozornost veřejnosti. Bohužel v moderní době se staly i tyto hry součástí politikaření. V období studené války docházelo k sabotování účasti některých států, později bylo Rusko pro údajný doping vyloučeno úplně a nyní, aby se ukázalo, jak se svět zbláznil definitivně, jede na vzpěračskou soutěž žen, což už sama o sobě její existence je nepříliš logická, chlap, který byl ve své kategorii úspěšný. Jenže si po pár letech života mezi dospělými řekl, že by mohl být ještě výraznější jako žena, přešel na transgender a fakt byl připuštěn do souboje s normálními ženami. Je to stejné, jako kdyby proti sobě v soutěži nakladačů stál trpaslík bobcat a obrovský stroj s objemem lžíce rovnajícím se korbě tatry. Kdo by vyhrál, to je vcelku jasné.

Ostatně gender je vůbec ukázkou zkaženosti lidstva. V podstatě vše kolem něj jde proti přírodě a připomíná to stav před nějakou apokalypsou. Připravuje se další pochod úchylnosti Pride Prague, na který politické vedení Prahy přispělo částkou 600 000 korun a povolením pořádání v době, kdy se rozpadají pražské komunikace a počet kol automobilů denně poničených výmoly se přibližuje množství homosexuálů a dalších odrůd lidí vystavujících svou odlišnost v provokativním průvodu, navíc často za účasti nechápajících a ovlivňovaných dětí. Mimochodem, nyní, kdy se diskutuje o povolení manželství v rámci této skupiny a možných adopcích, je třeba vyvrátit jeden z mýtů. Často slyšíme, že homosexuální pár se dokáže dobře postarat o převzaté děti, a přitom je správně vychovat. Vynecháme li pravděpodobnost toho, že dítě načuchne prostředím, ve kterém vyrůstá a pravděpodobně nebude mít normální pohled na heterosexuální život, je třeba také říct, že děti si v podstatě zvyknou na jakoukoliv rodinu. Tedy i kdyby ji tvořili šimpanzové, které by dítě mělo rádo. Děti se totiž dokážou upnout na jakéhokoliv dospělého, tedy i na agresivní a zlé rodiče. Takže argumentovat tím, že jim bude dobře i u homosexuálů, je tak trochu zneužívání této dětské vlastnosti. Klasická rodina, tedy táta, máma a dítě je přeci jenom základem ke zdravému vývoji.

Normální svět dostal mimo jiné i covidovou ránu. Vir vytvořený v laboratoři a rozšířený mezi lidi, navíc se zveličovanými vlastnostmi a mediálními mutacemi úplně převrátil naše životy a změnil vše, co změnit mohl. V návaznosti na něj je naplánováno nám otrávit životy ještě více, potřít přirozené lidské vlastnosti a postupně změnit nejen DNA a naše uvažování, ale také z občanů nižší a střední třídy vytvořit poslušné roboty neschopné přemýšlet a předurčené se podvolovat. Celý systém EU naznačuje, že je připravena další fáze diktatury, ke které nás mají u nás dovést anarchističtí Piráti. Tedy mladá generace, která nepoznala, co to život pod bičem a ve strachu z toho, co říkáme a myslíme si. Jejich avantgarda je pouhým návratem ke svazáctví a jiné obdobě budovatelského nadšení, které však skončilo krachem. Pokud se k Pirátům hlásí starší jedinci, je to proto, že se jim asi po tom svazáctví zastýskalo. Každopádně se řítíme do pěkného průšvihu a normální svět se stává utopií.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Alexandra Sklenková 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Martin Ovsenak 200,- Kč, Jan Nedved 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Miroslav Bojanovský 300,- Kč, Jiří Fridrich 100,- Kč, Oldřich Smejkal 999,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Luděk Tesarčík 200,- Kč, Blahomír Skoupý 444,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 12 887,- Kč
Vybráno 36.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 2 371 times, 5 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...
37 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)