psycho1
22.10.2020
Kategorie: Společnost

Svět vedou šílenci

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝZdá se, že lidská populace dosáhla bodu, kdy začíná z vrcholu padat dolů. Znuděné elity vymýšlí, jak ovládnout plebs, za který považují vše mimo svých lidí v horních pěti stech skutečně mocných. A jdou si za svým cílem vcelku nezakrytě.

Covid 19 se stal nástrojem, který má prověřit, kam až lze zajít. Vlády jednotlivých států snad dostaly manuál, který se mění pro různé oblasti jen nepatrně. A pokud se mu někdo nepodřídí, má být odstraněn. Jak jinak vnímat skutečnost, že v Bělorusku, kde se nijak zvlášť koronavirem nezabývali, místní občané dosud nevymřeli, a to ani přes neustále organizované a ze Západu financované demonstrace namířené proti režimu prezidenta Lukašenka? Žádné roušky a dvoumetrové rozestupy. U nás je nejen dodržován, ale plán je překračován. Byl odejit předcházející ministr zdravotnictví, který možná už nechtěl plnit příkazy, případně si uvědomoval možný dosah toho, co vláda dělá. Místo něho byl do boje nasazen voják, velitel, po staru řečeno guma, sice se starým škraloupem, ale také s hroší kůží. Trochu se tu nabízí paralela s nedávno zatčeným Romanem Berbrem, šedou eminencí fotbalového dění. Také grázl s mizernou minulostí, dobrými kontakty, vždy nataženou dlaní. A hned začal úřadovat.

Navýšení počtu testování a mediální šílenství vybízející občany k dobrovolnému nástupu do fronty čekající na prošťouch dutin testovací tyčinkou se staly novou normou občanství. Výsledky testů jsou velmi nepřesné nejen díky jejich nespolehlivosti, ale záměrem je navyšovat reálná čísla a vytvořit dojem, že situace je tragická. Také plnění nemocničních lůžek bezpříznakovými a údajně infikovanými nepacienty má vytvářet pocit vážného stavu. Ten má následně umožnit restrikce života a vypořádání se s každým, kdo se odmítne podřídit. To ukázalo Staroměstské náměstí. Je to zároveň v souladu s tím, jak pracují média a provozovatelé sociálních sítí. Š9lenec Flégr by šel ještě dále. Nechal by kontrolovat mobilní telefony, platby, znemožnil by kontakty uvnitř rodin a domácností, to vše po poradách s křišťálovou koulí a vlastním kocourem. Přesto mu řada i jinak inteligentních lidí tleská. Přestože jeho výpočty se dokonce i od vylhané reality výrazně liší, tito jedinci jakoby měli radost, že se zmsnipulované statistiky statistiky sice se zpožděním, ale přeci blíží jeho ,,výpočtům”.

Odpor lidu je navíc tříštěn, čehož důkazem je momentální rozpor mezi fanatickými nositeli roušek a příznivci zakroucených křivek, kterým na protibřehu odporují lidé nedůvěřující vylhaným statistikám, také upozorňující na řadu nesrovnalostí a přinášením přímých důkazů o manipulaci s covidem samotným, a to často kapacitami v oboru. I proto jsou u nás momentálně akce vedené proti kdesi skrytému Babišovi, který má nyní prioritně problém zahladit stopy po otrávení Bečvy jeho firmou, Prymulovi snažícímu se občany nikoliv chránit, ale spíše ožebračit, Hamáčkovi velícímu poslušné Policii ČR a Zemanovi, který vyloženě rozzuřil podnikatelskou sféru výroky tančícími na hraně debility, zatím připravovány relativně amatérsky a s menší účastí. Jsou spontánní a bez reálné možnosti něco změnit. Nouzový stav umožňuje nespokojené rozprášit, potrestat a ještě mediálně zesměšnit.

Plukovník ve výslužbě si Českou republiku plete s buzerákem, což byl plac na každém vojenském útvaru, na které se řadili při nástupech vojáci a byli veliteli často buzerováni. Odtud ten název. Ještě neplatí schválená pravidla a on už znovu utahuje šrouby. Sám si mastí kapsu, do čehož mu chtějí odborníci z lékařského prostředí hodit vidle neochotou schválit velkoplošné testování novými testy, za které Prymula s Babišem dostali úlitbu v podobě 50% ze zisku plynoucího z nákupu těchto přípravků pro celou ČR. Ale zbytek státu především v oblasti soukromé podnikatelské sféry, padá ústy do bláta. Novým počinem tak má být uzamčení ekonomiky, obdoba stanného práva a odeslání dětí na školy v přírodě. To už hraničí se srovnáním s počátkem válečného stavu. Zavření obchodů, restaurací, sportovních aktivit a zastavení volnočasového dění působí už nyní na psychiku lidí přímo devastačně. Znemožnění kontaktů mezi mladší generací a seniory v rodinách dopadá na starší spoluobčany velmi špatně a mnohým bere chuť bojovat se stářím. Z chodících se stali ležící a z ležících zesnulí. To jsou nejvýraznější oběti covidu, aniž by se s ním osobně setkaly.

Hrnek trpělivosti přetéká, bohužel řada slepých a vystrašených to s klidem přehlíží. Mezitím se přestalo mluvit o migraci, potichu se připravují i u nás místa přizpůsobená pro přijímání muslimů a Afričanů. Také se v zákulisí usilovně pracuje na ekologických magořinách, covidmánie prostě překryje vše. Otázkou tedy zůstává, co vše se bude muset stát, než si lidé uvědomí, co se skutečně děje, o co jde. Kdy se postaví vládám v jednom šiku a nepřijde li okamžik znamenající pro největší strůjce této situace tragický konec, který potkává diktátory. Zatím v ČR Babiš sbírá hlasy a Prymulu plno hlupáků vzývá jako Mesiáše. K procitnutí je zatím daleko. Ale už nyní jsme zadlužili naše děti a vnuky. Kam to necháme zajít?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 17 966,00 Kč
Vybráno 51.33%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 376 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 4,31 out of 5)
Loading...
62 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)