3054035-slide-s-6-strategies-to-transform-a-job-you-hate-into-one-you-love-skillset
20.1.2017
Kategorie: Historie

Svět se mění, k hrůze levicových aktivistů a rádoby liberálů

Sdílejte článek:

MARTIN KAVKA

Dnes se stane prezidentem Spojených států člověk, proti kterému byla vedena nenávistná kampaň ne nepodobná tomu, co se dělo při kandidatuře Ronalda Reagana. Zanedlouho oznámí Británie svůj odchod z Evropské unie.

Ve Švédsku posilují Švédští demokraté, v Nizozemí vede strana Gerta Wilderse, v Rakousku jsou dnes nejsilnější stranou Svobodní a v Německu posiluje AfD. Nemluvě o Francii, kde Marine Le Pen, přes veškerou nepřízeň médii, má v současné době nejsilnější pozici z prezidentských kandidátů a i kdyby nevyhrála, tak kandidát tradiční pravice Fillon není daleko názorově od Národní fronty s výjimkou sociálních otázek. S nadsázkou jde říci, že jsme svědky jedné z přelomových událostí, které mění svět.

Politika a z ní vycházející „všeobepínající ideologie“, která začala v šedesátých letech minulého století, se vyčerpala. Multikulturalismus, feminismus, lidská práva bez omezení, gender a z toho různé odvozeniny. Málokdo si uvědomuje, že současná politika výše zmíněného, má svůj počátek v šedesátých letech v hnutí Hippies a nátlakových akcí levicových aktivistů nezřídka financovaných ze zemí komunistického bloku, který v tom vyděl příležitost jak rozložit západní demokracii. Paradoxem je, že toho rozpadu se nedožila žádná komunistická země s výjimkou KLDR, Kuby a Číny.

Do počátku šedesátých let by bylo v západní Evropě nemyslitelné, aby si náboženské, etnické, kulturní, sexuální a další menšiny diktovaly a domáhaly se extra zákonů a opatření, které by je zvýhodnily a to mnohdy na úkor většiny. „Pozitivní diskriminace, práva menšin prosazovaná, přestože tato práva zasahují do práv většiny. Snaha o přizpůsobení se většiny menšině, minimálně na veřejnosti, což vede k pokrytectví, kdy na veřejnosti říkám „Miluji“ a v soukromí „Nesnáším“, rovnost kultur, což je ve skutečnosti nesmysl, protože kultury si mohou být rovny maximálně v subjektivní rovině, ale nikoli v objektivní. Unifikace…., tak by se dala nazvat ta doba, jenže unifikace, kde nebylo místo pro naší západní kulturu, kde chybělo místo pro vše co je spjaté s křesťanstvím a od Hare Krišna jsme se dostali k téměř nedotknutelnému islámu, nedotknutelnému homosexuálnímu životnímu stylu, k unisex záchodům a eutanazii jen proto, že někoho nebaví žít. Dokonce i básničky, že z holčiček se stanou maminky, jsou sexistické a podporují „stereotypy“.

A najednou nositelé těchto idejí jsou překvapení, že lidé je odmítají a to zcela demokraticky ve volbách v referendech. Podobně je překvapen i papež František, že v Katolické církvi existuje katolická nauka a Tradice, které mají nejvíce zastánců mezi mladými lidmi, zatímco papež zůstal někde mezi Druhým vatikánským koncilem, hnutím Hippies a Obamou.

Přitom jde, dle mého, o naprosto přirozenou věc. Lidé se hlásí zpět o svoje práva, nechtějí být jen konzumenti politiky, ale chtějí politiku měnit. Ne nátlakovými akcemi, ale ve volbách a v referendech. Nátlakové akce měnily politiku dost dlouho, teď nadešel čas, aby politici začali respektovat hlas lidu ve volbách a ne na nátlakových akcích aktivistů, kterým se nelíbí to, či ono, ale vůbec jim nezáleží na hlasu většiny, jako na tom hlasu většiny nezáleželo ani politikům, kterým více než na voličích záleželo na tom, aby nevypadali špatně v médiích a v hodnocení neziskových organizací, z kterých se rekrutovali aktivisté snažící se změnit směr politiky ve svůj prospěch a žijící z peněz daňových poplatníků.

Tak co, dáte si Fofolu?

martin-kavka19803062_0
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Šmrha 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč

Celkem za měsíc: 9 306,00 Kč
Vybráno 26.58%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 24 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,59 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
18 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.