3054035-slide-s-6-strategies-to-transform-a-job-you-hate-into-one-you-love-skillset
20.1.2017
Kategorie: Historie

Svět se mění, k hrůze levicových aktivistů a rádoby liberálů

Sdílejte článek:

MARTIN KAVKA

Dnes se stane prezidentem Spojených států člověk, proti kterému byla vedena nenávistná kampaň ne nepodobná tomu, co se dělo při kandidatuře Ronalda Reagana. Zanedlouho oznámí Británie svůj odchod z Evropské unie.

Ve Švédsku posilují Švédští demokraté, v Nizozemí vede strana Gerta Wilderse, v Rakousku jsou dnes nejsilnější stranou Svobodní a v Německu posiluje AfD. Nemluvě o Francii, kde Marine Le Pen, přes veškerou nepřízeň médii, má v současné době nejsilnější pozici z prezidentských kandidátů a i kdyby nevyhrála, tak kandidát tradiční pravice Fillon není daleko názorově od Národní fronty s výjimkou sociálních otázek. S nadsázkou jde říci, že jsme svědky jedné z přelomových událostí, které mění svět.

Politika a z ní vycházející „všeobepínající ideologie“, která začala v šedesátých letech minulého století, se vyčerpala. Multikulturalismus, feminismus, lidská práva bez omezení, gender a z toho různé odvozeniny. Málokdo si uvědomuje, že současná politika výše zmíněného, má svůj počátek v šedesátých letech v hnutí Hippies a nátlakových akcí levicových aktivistů nezřídka financovaných ze zemí komunistického bloku, který v tom vyděl příležitost jak rozložit západní demokracii. Paradoxem je, že toho rozpadu se nedožila žádná komunistická země s výjimkou KLDR, Kuby a Číny.

Do počátku šedesátých let by bylo v západní Evropě nemyslitelné, aby si náboženské, etnické, kulturní, sexuální a další menšiny diktovaly a domáhaly se extra zákonů a opatření, které by je zvýhodnily a to mnohdy na úkor většiny. „Pozitivní diskriminace, práva menšin prosazovaná, přestože tato práva zasahují do práv většiny. Snaha o přizpůsobení se většiny menšině, minimálně na veřejnosti, což vede k pokrytectví, kdy na veřejnosti říkám „Miluji“ a v soukromí „Nesnáším“, rovnost kultur, což je ve skutečnosti nesmysl, protože kultury si mohou být rovny maximálně v subjektivní rovině, ale nikoli v objektivní. Unifikace…., tak by se dala nazvat ta doba, jenže unifikace, kde nebylo místo pro naší západní kulturu, kde chybělo místo pro vše co je spjaté s křesťanstvím a od Hare Krišna jsme se dostali k téměř nedotknutelnému islámu, nedotknutelnému homosexuálnímu životnímu stylu, k unisex záchodům a eutanazii jen proto, že někoho nebaví žít. Dokonce i básničky, že z holčiček se stanou maminky, jsou sexistické a podporují „stereotypy“.

A najednou nositelé těchto idejí jsou překvapení, že lidé je odmítají a to zcela demokraticky ve volbách v referendech. Podobně je překvapen i papež František, že v Katolické církvi existuje katolická nauka a Tradice, které mají nejvíce zastánců mezi mladými lidmi, zatímco papež zůstal někde mezi Druhým vatikánským koncilem, hnutím Hippies a Obamou.

Přitom jde, dle mého, o naprosto přirozenou věc. Lidé se hlásí zpět o svoje práva, nechtějí být jen konzumenti politiky, ale chtějí politiku měnit. Ne nátlakovými akcemi, ale ve volbách a v referendech. Nátlakové akce měnily politiku dost dlouho, teď nadešel čas, aby politici začali respektovat hlas lidu ve volbách a ne na nátlakových akcích aktivistů, kterým se nelíbí to, či ono, ale vůbec jim nezáleží na hlasu většiny, jako na tom hlasu většiny nezáleželo ani politikům, kterým více než na voličích záleželo na tom, aby nevypadali špatně v médiích a v hodnocení neziskových organizací, z kterých se rekrutovali aktivisté snažící se změnit směr politiky ve svůj prospěch a žijící z peněz daňových poplatníků.

Tak co, dáte si Fofolu?

martin-kavka19803062_0
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 678,00 Kč
Vybráno 30.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 76 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,59 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.