deti
27.12.2020
Kategorie: Společnost

Svěříme naše děti pedofilům a zpolitizovanému školství?

Sdílejte článek:

MICHAL MALÝ

michalmalyJe vám snad jedno, jak nás ti, co rozhodují a ovládají tuto planetu pomocí mediokracie a prostřednictvím zákazů, nařízení, norem, ekologického, genderového, feministického, BLM, GDPR, či LGTB nebo multikulturního terorismu formují a ovládají?

Myslíte si snad, že Romea sežene práci i těm, co nikdy pracovat nechtěli a že pak přestanou devastovat byty a házet odpadky z oken? Myslíte si, že pokud budou sportovci, policisté či Národní garda klečet, nebo, že když budou “bílí” líbat nohy “černým”, že poklesne až 90% podíl černochů na vraždách v některých městech USA a jinde?

Volby v USA ovlivní celý svět. Pokud vyhraje levičák a milovník malých dětí Biden, možná se zlegalizuje pedofilie, migrace bude mít zelenou a ekologický terorismus bude priorita. Brusel posílí a bude nás mnohem snáze ovládat. Budeme podřízeni Bruselu mnohem více, mnohem více budeme ovládání „nástupkyní“ Hitlera Merkelovou, mnohem více budeme platit z našich daní a budeme ovládáni. Hitlerův plán „společné“ Evropy bude realizován.

Myslíte si, že reklamy v Evropě, plné černochů, pozitivně ovlivní to, jak Evropané vnímají migranty? Myslíte si, že povinné kvóty počtu žen ve vedení firem či státu zajistí ženám stejné platy a stejnou kvalitu práce? Myslíte si, že pochody „Pride“, propagující BDSM praktiky přispějí ke zlepšení postoje většinové společnosti ke gay komunitě.

„Homosexualisté“ se dožadují práva na adopci dětí. Takové právo neexistuje. Ptá se někdo tech dětí? Jejich práva neexistují? Výpovědi deprimovaných dospělých, „vychovaných“ homosexuálními páry se ignorují? Právo dítěte je upozaděno před požadavky těch, co „bojují“ o svá práva?

Myslíte si, že elektroauta a normy emisí a imisní vyřeší ekologii a životní prostředí? Myslíte si, že módní přehlídky, propagující na mužích ženské šaty dají těm, kterým se to líbí, možnost tak chodit na veřejnosti a jejich ženy a děti to budou brát jako normální? Myslíte si, že snahy a legitimizaci pedofilie ochrání naše děti a ty budou potom v bezpečí?

A co zoofilie a nekrofilie? A co přijde pak? Myslíte si, že Covid je nešťastná náhoda, nebo prostředek k tomu, aby se položila ekonomika, lidé zkrachovali a pak obdrželi “pomoc” v podobě almužny na přežití za podmínky, že se nechají načipovat, oočkovat a pak budou slepě poslušní? Dnes nařídili roušky, zítra denní rozbor vlastního lejna, zda si nežijeme nad poměry?

„Svět klečí“ před zdrogovaným kriminálníkem Floydem, grázlem, pochovaném ve zlaté rakvi. Klečí sportovci, někteří lidé, v čele s papežem líbají nohy. To, že se v Africe rasisticky likvidují bílí farmáři je světu jedno. To, že se pro výrobu baterií do „ekologických“ elektroaut zneužívá dětská práce, je světu jedno. To, kolik je na světě týráno žen a dětí je jedno, protože to „vyřeší“ kvóty a předpisy.

Žhářství a rabování je legální, protože lidé, co kradou televize mají „hlad“. Myslíte si, že to, co se děje je přirozený vývoj, nebo je to řízené? Já si myslím, že to vše, co popisuji, nač se ptám, je řízené, organizované, že cílem je likvidace osobních svobod člověka, likvidace evropské kultury, která je na planetě nejvyspělejší. Jde o fašizaci světa, ovládnutí lidstva, vytvoření naší závislosti.

Kvóty, multikulturní, LGTB, či genderové reklamy a nařízení podstatu problému nevyřeší, protože jejich cílem je problém vyhrotit, docílit toho, aby věci přerostly v násilný rasismus, občanskou, a nakonec celosvětovou válku. Protože pouze války mažou dluhy a pak startují investice, ekonomiku a umožňují ovládání lidstva.

Právo, svoboda, spravedlnost přestaly existovat. Na jedné straně je legalizace Kosova, etnických čistek a vraždění civilistů vojsky NATO v pořádku, na straně druhé je Krym či Katalánsko špatně. Zásahy policie v Rusku či Bělorusku jsou brutální. Srovnatelné zásahy policie v Katalánsku, či Francii jsou v „pořádku“ pro “udržení demokracie”. Volby v Bělorusku byly podvod, v USA jsou v pořádku. Facebook a media rozhodují o tom, co je pravda.

Tak se vás ptám, jak to vidíte vy? Pletu se, nebo mám pravdu? Pokud si myslíte, že nemám, nejedete náhodou na té “správné” vlně díky svému šílenému snu, že se máte dobře a nic vám nehrozí? Nebo tu pravdu mám, a pak se ptám, zda je šance to, co se děje, zastavit a změnit vývoj a jeho cíl. Pokud si myslíte že pravdu mám, pak upozorňují na to, že nás musí být hodně a že pokud se vývoji postavíme, poneseme osobní oběti. My a naše rodiny.

Přestaneme být lhostejní, jde o naše děti a vnoučata. Naše lhostejnost je může poslat do otroctví, do fašismu, do závislosti, ze kterých se jako naočkovaní, očipovaní, monitorovaní a ovládaní nebudou mít šanci se vymanit. My rozhodujeme o životě našich dětí a vnoučat a bereme jim šanci ubránit se tomu, co je čeká.

Nemáme právo rozhodovat o jejich životě. Prosím, postavme se tomu, co se děje. První cestou jsou volby. Jinak nám nezbude, než ulice a občanská neposlušnost. Postavme se za naše děti, ještě je čas. Rodina je základ státu, ale my necháváme výchovu na zpolitizovaném školství a dětem namísto vlastní péče a výchovy koupíme z pohodlnosti tablet.

Prosím, pojďme to změnit, ochraňme budoucnost našich potomků. Ještě je naděje, ještě je čas, ale není ho mnoho.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 9 828,00 Kč
Vybráno 28.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 853 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (39 votes, average: 4,79 out of 5)
Loading...
politicon.cz
37 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.