morozov udavac
15.2.2021
Kategorie: Společnost

Svéráz národního bonzu

Sdílejte článek:

D-FENS

Říká se, že nejrůznější krize fungují jako společenský katalyzátor, který dá vyniknout různým procesům, které až doposud probíhaly ve společnosti skryty. Každá krize tak přináší možnost nechat se fascinovat příběhy neobyčejné morální pevnosti, ale také utrpět vomitus z vzájemného udávání autoritám, ke kterému národ český jaksi podvědomě tíhne.

Jinak řečeno, kurvy se projeví jako kurvy.

Ministryně financí Schillerová oděna v koženou bundu a s řetězem kolem krku připomínala spíše člena klanu Kočkových, který jde vybírat výpalné od provozovatelů atrakcí na Matějské pouti. Nicméně ministryně státního dluhu usedla na zadní sedadlo služebního vozidla a jala se sdílet na asociálních sítích, že se vydala na kontrolu cen respirátorů. Bohužel si při svém mikromanažerském tripu nezapnula bezpečnostní pás, což českým bonzákům neuniklo. To, co následovalo, připomínalo kauzu moderátora Aleše Hámy, který neunikl bdělým zrakům udavačských diváků při natáčení pořadu, ve kterém za jízdy v autě zpovídal různé osoby, přičemž telefonoval a také jel bez pásů. I on byl zatížen společenskou odpovědností, trestu se podvolil a zaplatil pokutu, ačkoli by se bez problému obhájil.

„Na základě oznámení občanů i sdělovacích prostředků se touto záležitostí zabýváme pro možné podezření ze spáchání přestupku ze strany chráněné osoby. Přestupek lze řešit stejně jako u osob neužívajících policejní ochranu, tj. domluvou, příkazem na místě nebo oznámením příslušnému správnímu orgánu,“ sdělila Novinkám mluvčí policejního prezidia Kateřina Rendlová.

Kdyby byla Alena drsná alespoň z poloviny tak, jako byli drsní její úředníci při zaklekávání firem a likvidaci podnikatelských záměrů skrze zajišťovací příkazy, tak by s úřady vyběhla a hotovo. Video ze sociálních sítí není procesně způsobilý důkaz, dokažte, že sedadlo bylo bezpečnostním pásem vybaveno, dokažte, že pás nebyl zapnutý za jízdy, v neposlední řadě si naserte si do krku, do úst a do bot, v dokonalé úctě, Alena Schillerová. Bonzákům pak měla vzkázat, že se mají starat především o sebe, až s tím budou hotoví, tak o svoje blízké a až budou i s tím hotoví, tak že mají makat a cálovat daně, aby bylo z čeho vydržovat bující úřednický aparát. Jenže Alena je vázána společenskou odpovědností a tak poslala desetilitrový odpustek paranoidní protiřidičské organizaci České sdružení obětí dopravních nehod. Tato tristní organizace je jednou z ideových opor represe na českých silnicích a tak paní Alena přispěla na utažení šroubu nám všem, tedy i těm, kdo ji nabonzovali.

Ale jinak šlo samozřejmě o tamtu bezpečnost hlavně, aby se paní Alena ukáznila, příště se řádně připoutala, cestovala bezpečně, nedopadla jako soudruh Dubček a dlouho nám vydržela, protože lepší ministryni financí si vůbec nedovedeme představit.

Novinky dále ve snaze boostovat hon na čarodějnici zmínily skutečnost, že za takový delikt hrozí tři trestné body a pokuta až do výše 2500 Kč. Nicméně musím zchladit hlad čtenářů Novinek po aplikaci promyšleného systému násobných trestů po středověkém způsobu, protože bodový postih by paní Aleně hrozil jen tehdy, kdyby vozidlo řídila, což z videa neplyne.

Nicméně bonzácká komunita opomenula další skutečnosti, které z videa vyplývají a které je také potřeba nabonzovat. Schillerová na zadním sedadle služebního vozidla, kterým je sedmičkové BMW. Vozidlo signalizuje nezapnuté pásy, pokud na nich sedí nějaká osoba. Ve videu není slyšet, že by docházelo k nějaké signalizaci, nehledě na to, že taková cesta by byla pro paní ministryni značně obtěžující. Pravděpodobně se někdo dopustil spolupachatelství a signalizaci odpojil, což je rovněž zcela zavrženíhodné, protože to nasvědčuje negativnímu vztahu k dopravním předpisům. To je také třeba napráskat.

Superministr Havlíček, co rád čte liberálně progresívní manifest COVID The great reset, se nám vydal vláčkem na Lipno. Dopravil se do Černé v Pošumaví, kde se vyfotil s pejskem. Svoji výpravu nasdílel na Twitteru, aby ukázal lidu, že není žádný papaláš, vlaku se neštítí a nemá potřebu jezdit do supermarketu autem za tři mega. Bohužel se trefil do období, kdy vláda vyhrožovala veřejnosti zákazem vzdálit se více než 15 km od obydlí a zdravotnický Vasil Biľak kázal lidem, že mají zůstat doma.

Samozřejmě že Havlíčkův výlet byl z epidemiologického hlediska nepodstatný. „Lokálka“ je sice úplně normální železniční trať, kterou se jinak dopravuje poměrně dost lidí, ale teď v zimě se ve vagónech vozí především vzduch. Na nádraží v Černé v Pošumaví je na konci ledna všehovšudy jen zima a nepotkáte tam živou duši. Od Lipna se šíří zima a šedé nebe se zlověstně odráží od šedé hladiny jezera. Z toho by dostal depresi i racek chechtavý, kdyby tam přiletěl, což ovšem vzhledem k letošnímu globálnímu oteplení nehrozí. Celá lokalita je touto dobou asi stejně útulná jako nákladové nádraží v Čeljabisku. Že by se Havlíček „promořoval“, jak bylo v některých bonzáckých komentářích zmiňováno, je velice nepravděpodobné.

Situace, ve které se turista Havlíček ocitl, byla nezáviděníhodná. The great reset má svá pravidla. Sám Havliček ve svých projevech zastává a obhajuje pomatenou doktrínu „datových vědců“, že mezi mobilitou obyvatelstva a šířením viru existuje korelace, tedy čím více mobility, tím více infekce. Havlíček se tak svým výletem do jižních Čech přes půl republiky zařadil k šiřitelům toho hrozného viru a vrahem příbuzných z definice, zvláště pokud měl s sebou mobil od T-Mobilu, který bez zábran práská lokalizační data státu.

Občan, místo aby se postavil zparchantělé vládě ovládané obskurními teoriemi různých vládních Kulveitů, vědecké iniciativy Shnij a dalších zoufalců, podlehl dotríně „když nemůžu já, tak oni ať nemohou taky“ a začal Havlíčka tvrdě práskat napříč mediální scénou. Havlíček sice nemusel poslat odpustek nějaké prosystémové neziskovce, ale určitě také už nepojede nikam, takže bude mít dost času ten Great Reset dočíst.

Vládní činitelé měli začít přemýšlet o tom, že se ten jejich program výchovy občanů k bonzáctví nějak vymyká kontrole. Začalo se kácet v jejich lese a pes začal požírat psa. Možná je na čase zařadit zpětný chod a pro začátek zrušit takové ty neadresné bonzácké akce jako je Účtenkovka a Speedmarathon. Ty slouží k tomu, aby se občan naučil spolupracovat se státními orgány. Zjevně se to už naučil a dělá to víc než dobře, jen trochu odlišně, než se od něj čekalo.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 678,00 Kč
Vybráno 30.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 486 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
politicon.cz
7 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.