cheerleaderki
21.1.2016
Kategorie: Společnost

Švédští házenkáři zkritizovali vystoupení polských roztleskávaček jako sexistické

Sdílejte článek:

MARIUSZ MALINOWSKI 21|01|2016

Švédové blbnou jedna radost a vypadá, že nic jim už nemůže pomoci. Neomarxismus jim sežral zbytky zdravého rozumu, tedy alespoň kapitánovi týmu házenkářů Tobiasi Karlssonovi. Posuďte sami …

Švédští házenkáři zkritizovali vystoupení polských roztleskávaček, které tančí během přestávek na Mistrovství Evropy 2016 v Polsku. Tvrdí, že vystoupení takovou formu zábavy je sexistickým pojetím ženy a ukázkou zaostalosti.

“Který teď máme rok? Je tolik fantastických věcí, které lze dělat během přestávek zápasů. Ale tohle? Dejte pokoj …” řekl kapitán švédské reprezentace Tobias Karlsson. Švédští komentátoři v televizních studiích pak vzkazují mužům pozorujícím vystoupení roztleskávaček: “Vylezte z jeskyní !!!”.

Kapitána Karlssona iritovalo také to, že EHF mu nedovolila hrát s duhovou páskou na ruce, která měla vyjadřovat jeho solidaritu s lidmi LGBT, kteří prý nemají v Polsku taková práva jako ve Švédsku.

Polské roztleskávačky mu odpovídají:

“Opravdu nevidíme rozdíl mezi tím, jak jsme my odhalené a jak se například odhalují ženy trénující např. krasobruslení, společenský tanec, plážový volejbal či plavání. Jsou to také sportovkyně, takové jako my, ale nikdo jim nic nevyčítá.

Zaskočilo nás co řekl švédský kapitán, který říká, že vystoupení roztleskávaček jsou sexistická. Necítíme se tak! A nikdy jsme se tak necítily. Roztleskávání je součást sportu, je to i pokračování sportovní kariéry, v naší skupině jsou olympioničky, mistryně světa ve fitness, mistryně Polska.”

ZDROJ: Mariusz Malinowski

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč

Celkem za měsíc: 1 000,00 Kč
Vybráno 2.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 92 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.