SVED
22.10.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Švédský politik vyzval k nasazení armády do no-go zón

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

FILIP VÁVRA

Dvacet členů švédské politické Umírněné strany (strana získala v posledních volbách 23,2 procent) vládě navrhlo, aby do nejnebezpečnějších oblastí v zemi, tzv. no-go zón, nasadila armádu, která by bojovala s násilím gangů.

Politik této strany Mikael Cederbratt učinil návrh tento týden: “Situace ve vyloučených oblastech se zhoršila. Gangy převzaly kontrolu a policie musela ustoupit. V těchto místech již švédské právo neplatí.”

Cederbratta podpořilo 19 dalších členů strany, kteří podepsali návrh, aby byly švédské ozbrojené síly nasazeny do imigrantských předměstí Stockholmu jako jsou Hallunda-Norsborg, Tensta, Rinkeby, a Husby Botkyrka.

“Je absolutně nezbytné něco dělat, protože tyto gangy jsou jako nádory rakoviny v naší zemi a je to urgentní. Jsem absolutně přesvědčen, že my, švédský národ, musíme kriminálním gangům vyhlásit válku,” řekl Cederbratt. 

“Je zodpovědností státu, především policie, udržet zákon. Ale policie dnes nemá dostatečné počty, aby veřejný pořádek udržela,” dodal.

V některých oblastech Švédska, a policie jich naposledy napočítala přes 60, jsou policisté i záchranáři brutálně napadáni. V Rinkeby se policie snažila postavit novou policejní stanici, ale nenašla žádnou firmu, která by měla odvahu v oblasti stavět.

Cederbratt proto navrhuje, že by armáda mohla převzít v těchto oblastech funkci policie. Vždy v doprovodu alespoň jednoho policisty.

“Vojenská policie by byla perfektní. Také máme vojáky se zkušeností z misí OSN, kteří podobnou práci v nebezpečných oblastech již dělali. Pokud dostanou potřebný trénink, mohou pod dohledem policie odvést dobrý kus práce.”

Tento týden byla také vyhozena do vzduchu policejní stanice v Helsingborgu.

Autor: Filip Vávra

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur), Jan Bezděk 2000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč

Celkem za měsíc: 8 076,08 Kč
Vybráno 23.07%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
21 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.