Švédský ministr chce “vzdělávat” dospělé muže přistěhovalce ve třídách se sedmiletými švédskými dětmi

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

SPEISA 16|10|2015

Švédský ministr školství, a politik za Stranu zelených ve Švédsku, Gustav Fridolin, předložil návrh na umístění tzv. “dětí z uprchlických rodin” s žáky základních škol. Jediný problém je, že asi 75 procent z těch imigrantů, kteří tvrdí, že jsou děti, jsou ve skutečnosti starší než 18 let.

Gustav Fridolin slíbil vyřešit problémy ve švédském školství za 100 dnů, pokud dostane důvěru voličů. Kvalita škol se však nijak nezvýšila, ačkoliv v souladu s ministerským trendem děti z mateřských škol dělaly poctivě rukama srdíčka.

img561e908d1ed58

Nyní přichází ministr s nejnovějším nápadem: Uvedení dospělých přistěhovalců mužů do tříd sedmi a osmiletých švédských dětí na základní škole. Jde hlavně o mnoho tisíc mladých mužů, kteří přišli do Švédska ze Somálska a Afghánistánu, mylně označovaných jako ” děti uprchlíků bez doprovodu.” Problém je, že tito mají často velmi nízké nebo vůbec žádné vzdělání. Málokdo umí přečíst hodiny a jen málokdo z nich ví, jak žít v moderním bytě. Často se teprve v “uvítacím” kurzu dozví, jak se chovat v přítomnosti žen, aniž by aplikovali muslimská pravidla.

Známým faktem ale je, že politici a mainstreamová média odmítají říci na rovinu zřejmé: Že mnozí z těchto mladých mužů jsou často značně starší, než jak řekli úředním orgánům. Když Gustav Fridolin ve svém návrhu sice hovoří o 14-ti letých, ale tito jsou ve skutečnosti starší než osmnáct let. Jsou to však také často lidé se závažnými poruchami chování, s problémy s násilím a kriminalitou a někdy i válečným traumatem. Mnozí z těch, které chce nyní umístit do školních tříd s malými švédskými chlapci a dívkami, zatím žijí, v důsledku výše uvedených problémů, ve speciálních dětských domovech pro problémové a trestně stíhané mladistvé.

Ministerstvo školství chce do škol umístit tyto lidi i přesto, že ví o již tak obrovském vypětí přepracovaných učitelů a riziku pro švédské děti, u kterých se pohlavně vyspělí imigranti mohou chovat velmi nepředvídatelně. Ač úroveň vzdělání mezi švédskou 2.  třídou ZŠ a somálským dospělým mužem bude asi srovnatelná, věkové rozdíly jsou velmi velké. A to nesmíme zapomenout na obrovské kulturní rozdíly.

Podle alternativních švédských médií je tento návrh jen poslední v dlouhé řadě hloupých, Fridolina a Stranu zelených představující v roli politických zoufalců.

ZDROJ: speisa.com

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Karel Pelichovský 400,- Kč, Josef Loupanec 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 4 350,00 Kč
Vybráno 12.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
15 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.