svedmini
6.3.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Švédsku hrozí muslimský terorismus a vláda raději mlčí. Ministryně navíc manipuluje s fakty

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

SMK

Švédská vládní organizace Swedish Civil Contingencies Agency (Myndigheten för samhällsskydd och beredskap – MSB) spadající pod ministerstvo obrany v pátek zveřejnila zprávu, podle které tamní, citováno: „politicky korektní kultura tolerance,“ přispěla k tomu, že Muslimské bratrstvo buduje ve Švédsku paralelní společnost. Zároveň prý bratrstvo infiltrovalo důležité organizace a politické strany.

V dokumentu se mimo jiné uvádí, že se politické elity zaměřily na podporu doktríny multikulturalismu a mlčení, čímž pomohly a usnadnily práci antidemokratickým organizacím. Zpráva podle serveru The Local naznačuje, že Muslimské bratrstvo tajně vede islamisty a snaží se o vybudování paralelní společnosti ve Švédsku pomocí infiltrace organizací a politických stran.

Materiál také poukazuje, že se určité aktivity snaží skrze neziskový sektor zvýšit počet muslimů v zemi. Zpráva také kritizuje zavedenou strukturu hodnot politické elity země, která klade vysoký důraz na přijetí a toleranci občanů, jenž se v jistém smyslu liší od hlavního proudu.

V reakci na tuto zprávu obratem zareagovala skupina 22 akademiků a expertů, kteří zpochybnili metodiku výzkumu této zprávy. Akademici z mnoha předních švédských univerzit říkají, že je „téměř konspirační” tvrdit, že kritika islamismu je ve Švédsku obtížná. Uvádí také, že tvrzení, že bratrstvo se snaží vybudovat paralelní společnost, bylo vyvráceno již v minulých výzkumech.

Proti nim však hovoří například aktuální kauza politicky nekorektního policisty Petera Springareho, který, navzdory vyšetřování své osoby, zveřejňuje identitu pachatelů trestných činů a v souvislosti s povinností mlčení hovoří o přímých výhrůžkách pozastavení růstu mezd, trestních oznámení a podobných trestů za zveřejnění takovýchto informací a projevů názorů, které by kritizovaly multikulturalismus.

O hodnověrnosti názorů různých proimigrantských skupin ve Švédsku však také hovoří nejnovější lapsus ministryně pro integraci. Ylva Johanssonová byla donucena k obratu, když v BBC zpochybňovala nárůst znásilnění ve Švédsku. Podle Breitbartu pro BBC nejprve tvrdila, že znásilnění nemá souvislost v migrační vlně a počet znásilnění v zemi vytrvale klesá.

Ze lhaní, mimo jiné, obvinila i Nigela Farageho, který označil Malmö za hlavní město znásilnění Evropy. “Úroveň znásilnění ve Švédsku ve skutečnosti tak vysoká není, on neví, o čem mluví,” řekla. Poslední statistiky jdou však proti ní. Zaznamenáno bylo dlouhodobé stoupání počtu sexuálních deliktů a konkrétně skokový nárůst o 13% v roce 2016 oproti předchozímu roku.

Následně minulý víkend své výroky z roku 2015 upravila. “Své výroky jsem čerpala z informacích, ze kterých vyplýval klesající počet znásilnění v roce 2015,” uvedla. “Byla má chyba stavět svůj výrok na základě statistiky za jeden rok,” pokračovala v sebekritice.

Mezi lety 2014 a 2015 skutečně došlo ke snížení počtu sexuálních deliktů o 12%, hned o rok později však pokračoval nárůst o zmíněných 13%. Za posledních deset let se počet ohlášených deliktů zvýšil o více než 50% ze 4 208 z roku 2006 na loňských 6 560.

Ministryně však zdůraznila, že zločinnost prý nelze svádět na migrační vlnu. “Jsme zemí migrantů již dvacet let. Za tu dobu klesl počet trestných činů,” řekla. I její tvrzení však vyvrací policista Peter Springare, jenž zveřejňuje národnost pachatelů trestných činů, které sám vyšetřuje. 

ZDROJ: stop-multikulti.cz

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur), Jan Bezděk 2000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 100,- Kč

Celkem za měsíc: 8 176,08 Kč
Vybráno 23.27%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
14 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.