SVED
10.7.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Švédsko zažívá „menší válku“

Loading...
Sdílejte článek:

MIKE/P.J.WATSON

Švédský autor Björn Ranelid varuje, že míra kriminality a násilí, které dříve sedativní země teď zažívá, se rovná „menší válce“.

Ranelid poukazuje na požáry automobilů, které byly dříve ve Švédsku neznámé, ale nyní se staly samozřejmostí po celé zemi spolu s výbuchy a střelbou.

Autor uvedl, že nelze shazovat vinu na „frustraci“ mladých lidí, protože jeho generace to měla stejně tak těžké, ale neobrátila se na kriminalitu.

„Žili jsme v malých a zastaralých bytech a mnoho rodin bylo chudých, ale žádný z mých stovek známých, přátel a kamarádů nezapaloval auta, neokrádal staré lidi nebo nenosil zbraně,“ napsal.

Podle Ranelida, země zoufale potřebuje „duchovní revoluci“ etiky, morálky a výchovy dětí.

„Je to malá válka, která postihuje všechny lidi, kteří žijí ve Švédsku. Nabídka vysvětlení je tím u konce,“ řekl Ranelid.

Jak jsme již dříve zdůraznili, útoky granátem a smrtelná střelba ve Švédsku – kdysi něco co bylo prezentováno, jako konspirační teorie ze strany médií – nyní podle nové zprávy představují „stav národní nouze“.

Případy smrtelné střelby ve Švédsku také vzrostly na desetinásobek během jedné generace a situace je zhoršovaná zastrašováním svědků a „kodexem ticha v sociálně a ekonomicky slabých oblastech, kde žijí přistěhovalci“ , říká Neuding.

Zvýšili se i jiné případy zločinu – loupeže, násilí proti dětem a sexuálnímu násilí, přičemž třetina mladých žen tvrdí, že se v noci necítí bezpečně.

To vše se stalo, kdy je u moci „feministická vláda“, která otevřela hranice masovému přistěhovalectví, jako nikdy předtím.

Rozsáhlý a velkorysý systém sociálního zabezpečení také neodradil migranty od toho, aby se obrátili na zločin, zatímco mírné tresty také podněcovaly kriminální chování.

Mezitím, šéf švédské bezpečnostní služby (Säpo) Anders Thornberg řekl Švédům, že si mají začít zvykat na současné podmínky.

Když už mluvíme o současné vlně střelby a násilné trestné činnosti po celé zemi, Thornberg varoval: „To může pokračovat dalších pět až deset let.“

Zdroj: Paul Joseph Watson

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2019: *****

Jiří Kubát 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,11 Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Eva Pilařová 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, ing. Jiří Nevrkla 300,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč

Celkem za měsíc: 9 390,11 Kč
Vybráno 26.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 447 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
9 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.