cip
1.12.2018
Kategorie: Společnost

Švédsko začalo čipovat své lidi

Sdílejte článek:

PROP

Švédské korporace začali čipovat své zaměstnance. Ti, se tím dokonce chlubí na sociálních sítích.

Pomalu přichází doba, kdy se na první pohled šílené prvky ze sci-fi filmů stanou běžnou součástí každodenního života. Někteří lidé jsou spokojeni a potěšeni z příchodu nových, často kontroverzních, technologií, jiní však mají reálné obavy. Švédsko nedávno začalo čipovat své obyvatele.

 

Umíte si to představit? Lidé si dobrovolně nechávají implantovat čipy do ruky – mezi ukazováčkem a palcem . Tento mikročip může nahradit plastové karty, identifikátory a všechny druhy klíčů, které jsme zvyklí nosit s sebou a běžně používat …

Malý přístroj má následující vlastnosti: minimální velikost (asi jako zrnko rýže), nepodporuje systém GPS (není možné sledovat polohu osoby), čip pracuje pouze ve vzdálenosti několika centimetrů od čtečky nebo terminálu, takže pro případné útočníky je velmi nepříjemné ukrást informace.

Čip je nastaven tak, že dokáže ukládat nahrané informace, ale samotný čip nedokáže tyto informace přečíst.

Cena zařízení včetně implantace je přibližně je 180 USD, avšak některé velké společnosti poskytují tuto proceduru svým zaměstnancům zdarma.

Jim SatNet z portálu  PrepForThat.com  je však toho názoru, že  je jen těžké si představit, že firemní mikročipování ve Švédsku zůstane dobrovolné.

Podniky pravděpodobně zatím nechají mikročipy zaměstnanců dobrovolné, to znamená, že většina zaměstnanců bude čipovaných. Protokoly, přístupové body a benefity společnosti budou podle něj zaměřeny na čipování zaměstnanců. Společnosti nakonec zavedou normu, aby všichni zaměstnanci byli očipovaní .

A to bude velký skok pro lidstvo. Společnost, která masově bude využívat implementované mikročipy, je mnohem vyšší hrozbou jako náš současný stav zotročení smartphony. 

Vyrábět čipy je podle něj schopných jen málo velkých společností, které nakonec umožní socialistickým vládám snadno monitorovat občany. “Univerzální výrobci čipů pravděpodobně zapříčiní změnu v povinnosti čipování občanů a nakonec to bude bezproblémová a běžná událost pro každého.”

Lidé snadno prodávají své osobní soukromí výměnou za jakési pohodlí. Není těžké rozeznat, že zdravotní záznamy a většina vládních dokumentů budou přesunuty do paměti čipu. Vzhledem k tomu, že výrobců čipů je málo, hackeři nebo vládní úředníci, mohou získají přístup k uloženým datům čipů. Není úplně těžké si to představit …

Čipování se, zdá se, naplňuje předpovědi k posledním časům v Bibli: 

Z knihy Revelation 13: “Všem malým i velkým, bohatým i chudým, svobodným i otrokům nechá dát znamení na pravou ruku nebo na čelo, takže nikdo nebude moci kupovat ani prodávat, pokud nebude mít to znamení – jméno šelmy nebo číslo jejího jména . Zde je potřebná moudrost. Kdo tomu rozumí, ať spočítá číslo šelmy, neboť je to číslo člověka. To číslo je 666. “, upozorňuje kněz a analytik  John Zuhldorf  ve svém článku.

ZDROJ

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč

Celkem za měsíc: 13 377,- Kč
Vybráno 38.22%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 559 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,12 out of 5)
Loading...