svedskomigr
12.1.2022
Kategorie: Multikulturní soužití

Švédsko nabírá rychlost na cestě k chalífátu

Sdílejte článek:

SLOVANKA

V letošním roce se mají ve Švédsku konat parlamentní volby, které už zřejmě definitivně rozhodnou o osudu země. V poslední době se ve Švédsku dělalo maximum pro to, aby byly volby opět doménou nadšených vítačů, jejichž zásluhou se stala z kdysi nejbezpečnější evropské země ta zdaleka nejnebezpečnější. A jak se zdá, voliči s tím souhlasí.

Poslední průzkumy preferencí ukazují, že právě ta sociální demokracie, která dominuje švédskému Parlamentu již více než 50 let, je opět na „svých“ číslech. Tedy po jistém propadu za bývalého premiéra Löfvena se za nové premiérky Anderssonové dostala na první příčku, velmi daleko – 11% – od druhých Švédských demokratů, kteří jsou ve Švédsku jedinou protimigrační silou. Ti však nemají žádný koaliční potenciál.

Ovšem na to, aby socialisté získali opět prvenství i přes jasné problémy, které země má, nestačila jen obměna vedení.

Zcela jistě k upevnění prvenství a dokonce odsunutí sociálních demokratů daleko dopředu před ostatní, pomohlo i to, že v posledních letech se ve Švédsku rozdávalo občanství ve velkém. Jen vloni rozdali občanství asi 85 tisícům cizinců ze zemí mimo EU. A nešlo o cizince ledasjaké, jednalo se téměř výhradně o muslimy – zejména o Araby, Afghánce a Somálce. Podobně rozdavační – co se občanství týká –  byli Švédové i v letech předchozích, tedy v případě švédských socanů se skutečně jedná o dovoz voličů.

A voliči ví, že když je budou volit, dovezou další jejich soukmenovce. Švédové nepotřebují islámskou stranu, ta – dle mého názoru – vlastně ani nemá šanci. Muslimové nebudou riskovat vyhozené hlasy. Švédští socani, kteří jsou nepsanými zakladateli multikulturalismu v Evropě, jsou pro ně jistotou.

Ovšem hlasy muslimů by nestačily. Většina hlasů je zatím samozřejmě od Švédů. Především pak od těch, kterým se podařilo multikulti propagandou dostatečně vymýt mozky, ale jistou voličskou základnou jsou také ti, kdo jsou jakkoli na migrační byznys napojeni. A těch není zrovna málo.

Nyní už je také poněkud jasnější odlišná covidová strategie Švédska, které nezavádělo lockdowny, nezavíralo školy ani restaurace a nikdy nenařídilo povinné roušky. Přesto má čísla lepší než mnohé země, které zaváděly ty nejtvrdší restrikce. Od začátku totiž „režiséři“ stávajícího dění věděli, že tomu tak bude. A věděli, že to vládě zvedne preference podobně, jako některé jiné vlády naopak restrikce u voleb smetly. Část Švédů tak podle všeho vládní stranu za tuto odlišnou strategii hodlá odměnit.

Každopádně mělo letos Švédsko poslední šanci islamizaci zpomalit. Opravdu jen zpomalit, zastavit ji již nelze. Ovšem většina lidí – zdá se – dá u voleb přednost pokračující rychlé islamizaci. A další volby už budou v rukou muslimů. Nejde jen o to, že stávající se dál budou množit, ale mnoho dalších se přistěhuje. Ovšem tak, jak do země proudí muslimové, ze země odchází potomci Vikingů – a to ve stále větším počtu. Výměna obyvatel je ostatně cílem globalistů nejen v případě Švédska.

Švédsko je jen modelovou zemí, jakýmsi mustrem, podle něhož se pak koná i jinde. Ve Švédsku začali se zelenou energií a klimaalarmismem (Gréta), jako první začali už před 25 lety s genderovou výchovou a před 50 lety bylo Švédsko vyhlášeno první multikulturní zemí Evropy. Příští rok má být první evropskou zemí bez hotovosti a před pár lety bylo první zemí, kde se lidem zaváděly čipy pod kůži.

A Švédsko bude s největší pravděpodobností i prvním EUchalífátem. Budou jej i v tomto následovat ostatní evropské země??

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč

Celkem za měsíc: 16 133,00 Kč
Vybráno 46.10%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 407 times, 14 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (41 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
30 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)