swenogo
21.8.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Švédsko: Loupeže zaměřené na děti dosáhly nového rekordu

Sdílejte článek:

MIKE/P.J. WATSON

Loupeže zaměřené na děti ve Švédsku dosáhly nového rekordu, přičemž mladí muži s migrantským původem jsou příčinou těchto událostí.

Podle údajů zveřejněných švédskou agenturou pro prevenci kriminality BRÅ bylo ve druhém čtvrtletí letošního roku hlášeno 637 loupeží proti mladým lidem do 18 let, což je vůbec nejvyšší počet.

Ve stejném období v roce 2017 to bylo 358, v roce 2018 to bylo 505.

Během prvních šesti měsíců letošního roku bylo hlášeno 1 277 loupeží proti nezletilým, což je více než za celý rok 2015.

V roce 2015 bylo hlášeno 1 084 loupeží zaměřených na děti, zatímco v loňském roce to bylo 1 896. V roce 2019 se očekává extrapolovaná hodnota, že na rok 2019 bude přibližně 2 500 loupeží zaměřených na děti.

Podle zprávy z Växjö loupeže zaměřené na děti v posledních letech „výrazně vzrostly a mladí lidé z imigrantského prostředí jsou mezi pachateli nadprůměrně zastoupeni“.

Mezi ukradené předměty patří mobilní telefony, mopedy a šperky.

Jak zdůrazňuji v níže uvedeném videu, navzdory přetrvávajícím problémům Švédska s trestnou činností související s migrací, 10 letá holka dostala myšlenku přejmenovat zemi na „Blandland“ tak, aby lépe odrážela novou švédskou multikulturní společnost. Její nápad byl silně medializován a podporován.

Zdroj: Paul Joseph Watson

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč

Celkem za měsíc: 3 955,00 Kč
Vybráno 11.30%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 354 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
13 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.