Sweden-3-300x209
5.9.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Švédsko je ve válce a zodpovědní jsou politici

Sdílejte článek:

PATRIK JUDA

patrik-juda72492443_0Premiér chce slavit jak se Švédové starají jeden o druhého, ale zároveň i vychází manuál pro občany, jak přežít pracovní den. Švédsko dnes. Kalašnikovy, bombové útoky a počet střelby stoupl o 100%. Soudy a společnost si neví rady.

“Švédsko je ve válce a zodpovědní jsou za to politici.”….švédský spisovatel Bjorn Ranelid pro Expressen

O za mě hrůzné, smutné situaci a budoucnosti Švédska jsem psal již nejednou, ale ve Švédsku mi asi nikdy nepřestanou překvapovat a udivovat. Konečně jsou zveřejněné statistiky, které jsou dle mě ale stále spíše tabu, protože když zveřejnili toto, tak jaká bude skutečnost? Nicméně i tyto oficiální statistiky ukazují, že Švédové již doma ve své zemi nejsou.

V roce 2018 padl ve Švédsku rekord střelby (306), který letos bude asi překonán. Čtyřicetpět zavražděných a 135 zraněných. Většinou v Jižním Švédsku, kde se nachází i Malmo. Od roku 2012 stoupl počet střelby v ulicích o 100%! Nejčastěji používanou zbraní je kalašnikov! Je to Švédsko, nebo Blízký východ? V 1. pololetí roku 2018 byl každý druhý útok střelnou zbraní v tzv. “citlivých oblastech”, protože říkat tomu No Go zóny je pro ně asi moc, ale ve skutečnosti není. Jediná rada je nechodit tam, protože tam už švédské právo neplatí. Už mají těchto obohacených zón 61! Hmm, roste to a je to pro mě velmi netolerantní počet území, kde to pro původní obyvatele už není bezpečné a mají se řídit manuály, jak přežít běžný den.

Těch 61 nových zón čítá dle statistik 5000 zločinců z dvou set zločineckých sítí a většinu v těchto “citlivých oblastech” tvoří imigranti s neevropskými kořeny a jejich potomci. V těchto “švédských” oblastech se vyskytují i navrátilci z bojiště, neboli z ISIS, Al Kaidy a jiní salafisté. Švédsko je přeci hodné. Až tak moc hodné, že v Malmo, kde žije 300 tisíc obyvatel, je již třetina z nich narozena v zahraničí.

Jeden den v Malmo (10.6.19)…. Muž zastřelen před úřadem. Na nádraží policie postřelila muže, který vyřvával, že má v tašce bombu a večer byli zastřeleni další dva muži. To není vše, protože v noci otřásli městem ještě dva výbuchy! Gratuluji Švédsko.

Magistrát města vydal nové pokyny pro občany a zaslal jim je! Název zprávy zní “Osobní bezpečnost”. Pokyny pro Švédy zní jasně……Naplánuj si cestu do práce, poznej danou oblast, čas mezi zaparkováním a vstupem do objektu určení sniž na minimum! Před odchodem si obhlédněte okolí, aby jste se nedostali do nežádoucí situace! Držte se dál od lidí, kteří jsou považováni za potenciální ohrožení! Vzdalte se od nich!

Měl jsem dojem, že čtu scifi, ale já četl Švédsko dneška a vše to zdaleka není. Reakce občana….”Médiím magistrát tvrdí, že je vše v pořádku, i když to tak není a pak pošlou svým zaměstancům něco takového?” V Linkopingu v červnu také vybuchla budova a zraněno bylo 20 lidí. Dva zastřelení o pár týdnů později. 30.6. tři přestřelky gangů, dva mrtví a to zastřelený raper Shamal byl v minulosti odsouzen za napadení, loupeže a drogy. Ve Stockholmu mají již 11 zavražděných, což je jako za celý minulý rok.

“Takový vývoj je nepřijatelný.”….Mats Lofving, šéf policie Národního operačního oddělení (NOA)…”Situace je mimořádně vážná.”….šéf policie Arnest Thornberg, který, ale dodal, že Švédové si budou muset na střílení zvyknout. Dokonce si myslí, že by si to na to střílení a násilí měli zvyknout na příštích 5 až 10 let! Bravo Švédsko.

“Jelikož není země ve válečném stavu, tak je situace v zemi extrémní.”...Ulf Kristersen (vůdce Umírněných). Od roku 1955 do roku 1985 nebylo v Malmo, Goteborgu, Stockholmu, Lundu zapáleno žádné auto! a dnes se to děje na stovkách míst. Dle univerzitní švédské psycholožky jsou jen frustrovaní, rozlobení a zoufalí, protože společnost je nepřijala a špatně je vnímá.

A přitom dle spisovatele Ranelida a mě také mají nový obyvatelé Švédska co jíst, co pít, kde bydlet a mohou se bezplatně vzdělávat! “Říká se tomu výchova a je to přesně to, co dnes ve Švédsku chybí tisícům dívek a chlapcům.” “Nejde o peníze, nebo o to, ve které části světa jste se narodili.” “Nemá to nic společného s politikou, nebo ideologií.” “Je to o etice, morálce a soužití mezi lidmi.” Takto reagoval spisovatel na slova univerzitní psycholožky.

V Lundu, univerzitním městě se počátkem roku nezletilý migrant z Afghanistánu pokusil zavraždit několik lidí tím, že do nich najel kradeným autem. Tvrdí, že konvertoval ke křesťanství, ale dle dokumentů u něj doma nalezených chtěl vést džihád a býti mučedníkem. Takže tento migrant chtěl zabíjet, přiznal se k tomu, ale protože podle soudu nejel příliš rychle, tak to nebyl terorismus a dokonce ani pokus o vraždu a to kroutím hlavou nad našimi soudy, ale tohle? A soudní bonus na závěr je to, že jednání prý nemělo náboženské pohnutky! Odsouzen byl jen za to, že omezil ostatní! Absurdní blázinec ve Švédsku.

A aby toho liberálního blázince nebylo málo, tak švédský premiér Lofven na oslavě národního svátku prohlásil za mě slova jak od pana Chocholouška…...”Ale, když si představíte staré časy jako idylu s červenými domky a zelenými loukami, velmi málo věcí bylo ve Švédsku lepších.” “Při oslavě Národního dne si myslím, že bychom měli oslavovat právě to, kolik jsme toho v zemi dosáhli!! Vybudovali jsme silnou zemi, ve které se staráme jeden o druhého.” “Zemí, ve které společnost přebírá odpovědnost a nikdo není ponechán svému osudu.”

Já nechápu tu sílu v tom, že jedni se starají o druhé a ti druzí se starají často jen o sebe a ještě si té pomoci neváží a někteří ji i za slabost považují, protože jsou to lidé kulturně rozdílní, ale pan premiér Švédska si to pochvaluje, že nikdo není ponechán svému osudu. A co původní Švédové? Těm já jejich osud nezávidím po těch statistikách, které jsem četl, že tam v roce 2050 budě žít 30.6% muslimů, když již dnes jich tam je 8.15%. Mimochodem u nás je v současnosti 0.2 muslimské populace a je nám předvídáno 1.25% v roce 2050. Jsem rád za tuto predikci.

Další, co mi přijde absurdní je, že švédská vláda od roku 2017 přispěla již 20 miliony dolarů palestinským školkám a dále přispívají a oni tam přitom sedmileté děti se švédským odznáčkem na hlavě slaví konec školky v uniformách bojovníků džihádu, kteří loví židy a jejich rodiče jsou hrdí a spokojení, když to sledují. Jste i vy ve Švédsku spokojeni? Mají zbraně, kamery na hlavě, užívají drony, loví židy a uloví je. Paráda na závěr školního roku a děkujeme Švédsku za báječné vzdělání.

Již loni švédská Tv prolomila tabu, když uvedla, že většina pachatelů odsouzených za sexuální násilí ve Švédsku v posledních pěti letech měla imigrantské kořeny a 58% z nich se narodilo v zahraničí. V případě, že oběť neznala pachatele je to 80%!

Premiér Švédska Lofven sice po teroristickém útoku v roce 2017, kdy odmítnutý afghánský azylant najel ukradeným kamionem záměrně do lidí a čtyři zabil, plus15 zranil, byl sympatizantem ISIS a tajné služby o něm věděli prohlásil, že se k vstřícné migrační politice jeho země nikdy nevrátí, ale to bylo před volbami a on je premiér i dnes. To, že švédský premiér mluví hrdě o tom, kolik toho ve Švédsku dosáhli a jak silnou zemi vybudovali, kde si všichni pomáhají mi přijde jako hanebnost.

Na závěr se vrátím domů. Jsem rád za včera představený program Trikolóry a jeho částí svůj blog i ukončím…

Podporujeme zdravý patriotismus a národní sebevědomí. Chceme motivovat žáky, aby přemýšleli o naší historii i současnosti a cítili hrdost na ty, kteří obětovali svůj život nebo svobodu v boji za hodnoty Československa a České republiky.

Nikdy bych si nepřál, aby se naší zemi stalo to, co Švédsku.

Autor: Patrik Juda

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Jiří Dostál 200,- Kč, Anonym 673,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Suchý 500,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Karel Jeřábek 163,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 15 997,00 Kč
Vybráno 45.70%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 3 768 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
27 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)