sweden-muslim-660x350
4.12.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Švédsko je plné, mnoho migrantů musí jít domů – říká vůdce švédských demokratů

Loading...
Sdílejte článek:

MIKE/VOE

“Abychom mohli napravit všechny již vzniklé škody, je nutné, aby se imigrace v oblasti azylu a reuinifikace rodin snížila na absolutní minimum,” uvedl Jimmie Åkesson, vůdce populistických pravicových švédských demokratů na konferenci.

„Jednoduše řečeno: Víc přistěhovalců se musí vrátit do svých rodných zemí, než je počet nově přicházejících do Švédska. Musíme vyslat signál, že Švédsko je plné a bude tomu tak i v dohledné budoucnosti. Je to základní předpoklad. Pokud tak neučiníme, problémy se budou dále zvyšovat a důsledky budou ještě horší. A zároveň se musíme odvážit znovu požadovat od migrantů soběstačnost. …… Ale pokud žijete ve Švédsku, musíte se přizpůsobit. Musíte se přizpůsobit hodnotám naší země, respektovat naše standardy, učit se jazyk, učit se, jak funguje naše společnost. Musíte pochopit, že jste přišli do nové země … … a proto nemůžete očekávat, že budete žít stejným způsobem jako u vás doma.”

Åkesson také napsal článek v novinách Aftonbladet, kde řekl, že „hromadné přistěhovalectví vážně poškodilo Švédsko“.

Švédští demokraté získali popularitu rychlostí, která v této zemi není vidět. Z 5,7 procent ve volbách v roce 2010 na více než 20 procent v posledním hlasování. Nyní jsou největší stranou ve Švédsku v několika průzkumech veřejného mínění. Mezitím se ocitli sociální demokraté na rekordně nízké úrovni.

Stefan Löfvén, předseda vlády, nedávno schytal velkou kritiku poté, co v televizním rozhovoru řekl, že „masová migrace nezvyšovala zločinnost“Dokonce i komentátorka sociální demokracie Lena Mellin v Aftonbladetu napsala, že Löfvén byl v rozhovoru katastrofální.

Mezitím vůdce pravicové strany Umírnění řekl, že Löfvén mohl vidět negativní vývoj následovaný po masové migraci. Řekl také, že jeho vlastní strana – Umírnění – byla částečně vinná při vytváření těchto problémů.

Švédští demokraté plánují být spolu s umírněnými a křesťanskými demokraty v příští švédské vládě. Ale i když se umírněná strana omluvila za svou imigrační politiku, kterou měli, když vládli zemi v letech 2006 až 2014, mnoho lidí jim stále nevěří. Věci, které švédští demokraté poprvé prosazovali – například zákaz hidžábů ve školách – nyní zkopírovali některé další strany.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2019: *****

Jiří Kubát 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,11 Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Eva Pilařová 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, ing. Jiří Nevrkla 300,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 7 511,11 Kč
Vybráno 21.46%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 770 times, 6 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
23 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.