SVEDSIROTY
4.10.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Švédsko: Imigrantští “sirotci” několik hodin bili a pálili dva švédské teenagery

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

FILIP VÁVRA

Včera proběhl v Malmö soud s šestnáctiletým migrantem, který měl spáchal loupež a při ní unést a týrat dva mladé Švédy. Jeho komplic, tehdy čtrnáctiletý, se stíhání vyhnul, a jak známe švédskou justici, u toho šestnáctiletého také nějaký přísný trest čekat nemůžeme.

V červenci tohoto roku přišli dva patnáctiletí Švédi do obchodního domu Emporia. Sotva vešli dovnitř, chytili je dva jejich vrstevníci cizího původu. Oba chlapci ve výpovědích poznamenali, že se na ně dvojice dívala divně. Pak je sledovali a jeden z nich, jak ukazuje fotografie z kamery, je chytil za ramena a řekl jim: “Nebojte se, jen se projdeme.”

A pak je dvojice migrantů vzala do garáží, kde začaly první výhrůžky a facky. Jeden z migrantů také ukázal, že má u sebe nůž.

K migrantům se v té chvíli připojila dívka jejich věku, která ale nebyla obviněna, protože se podle výpovědí snažila přicházejícímu útoku zabránit.

V garážích kluci museli odevzdat své platební karty a telefony a svým únoscům políbit boty. Když to udělali, byli několikrát nakopnuti do obličeje. Prý to bylo jako “ten nejprudší kop ve fotbale”. Ale údery nepřestávaly.

SVEDSIROTY

Po výprasku je vzali k bankomatu, kde museli vybrat hotovost. Ale to jim nestačilo a byli odvedeni na osamělé místo, kde bestiální útok pokračoval.

Kromě kopů a úderů přišlo na řadu i bití tyčí, pálení cigaretou a zapálení vlasů.

Než je konečně nechali být, mladým Švédům řekli, že poblíž jsou jejich kamarádi s pistolemi, a jestli nepočkají nejméně patnáct minut, přijdou si pro ně. Také si vyfotili jejich občanky.

Dva migranti si celou scénu natáčeli a videa byla na jejich telefonech nalezena, což bylo použito jako důkaz. Kromě videa s těmito chlapci se našlo jiné, starší, na kterém je vidět jiná oběť.

Dívka, která tomu byla přítomna, vypověděla, že v posledních pěti měsících došlo k sedmi takovým útokům, při kterých dvojice bila a oloupila mladé Švédy.

Teď už jen zbývá odhalit, jestli dvojice do Švédska přišla jako tzv. nedoprovázené děti – kterým se u nás říká “sirotci”.

Autor: Filip Vávra

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Karel Pelichovský 400,- Kč, Josef Loupanec 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Ondřej Vodehnal 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, František Kašpárek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 4 850,00 Kč
Vybráno 13.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 11 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
16 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.