beze-jmena
22.9.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Švédská vláda platí zhoubnou propagandu proti vlastním lidem

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,92 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

PATRIK JUDA

Ač ve Švédsku často hoří auta, ženy jsou znásilňovány a lidé napadáni, tak švédská vláda spustila projekt Nová Země, který říká občanům, že přicházející nová kultura, jazyky a zvyky mají pozitivní vliv. Švédský novinář promluvil…

 

Švédská vláda s pomocí nevládní a neziskové organizace (Individuell Manniskohjalp) radí svým občanům, že oni jsou těmi, kdo se musí integrovat s novými jazyky a kulturami. V novém propagandistickém videu pojmenovaném Nová Země zazní slova, že již není cesty zpět a Švédsko již nikdy nebude takové jako dřív, a že Švédsko není přeci pouze Švédů. Tak to již skutečně není a jako dříve nikdy nebude.

V novém vládním videu, které zaplatili švédští plátci daní zazní, že Evropa se mění a Švédsko musí být bezpečným útočištěm pro uprchlíky. “Musíme hledět dopředu a najít cestu jak žít společně vedle sebe. Je na čase pochopit, že nový Švédové budou vyžadovat svůj prostor k životu. A přinesou svou kulturu, jazyk a zvyky a je na čase to vidět jako pozitivní vliv. Býti Švédem musí být více než jen o barvě kůže a místě narození, ale musíš to být ty a já a všichni společně” … říká procítěně hlas mladé dívky

Na falešném, realitu popírajícím, propagandistickém a neomarxistickém videu zazní dále, že to nejsou pouze noví Švédové, kdo se potřebuje integrovat, ale i každý Švéd se musí integrovat ve své vlastní zemi, aby prý našli pochopení. “Postavme zemi, kde odložíme nenávist a strach stranou. My všichni máme novou zemi uvnitř nás samotných, v našem pohledu na svět, v myšlenkách a činech. Je na čase vytvořit zemi společnou a hrdou navždy. Něco nového, novou zemi” … na videu je v tento moment smutně koukající muslimka v tradičním obleku.

Přijde mi to jako neuvěřitelná drzost a sebedestrukce národa, když minimálně statistiky o kriminalitě imigrantů jsou ve Švédsku takové jaké jsou a nenávist a strach přichází s imigranty. Integrujte sebe a najděte pochopení je výsměch, protože muslimští imigranti pro tu švédskou a tradiční kulturu pochopení nemají a nikdy mít nebudou, stejně jako se neintegrují. Pro žádnou jinou kulturu pochopení nemají, ale pouze pro tu vlastní a své vlastní islámské hodnoty. Ale bohužel nejen oni ubližují Švédsku, ale i vlastizrádné neziskovky a za mě i vlastizrádná švédská vláda, když produkuje video jako je toto.

Pro PL promluvil švédský novinář Bjorn Herstad o realitě Švédska současnosti a je to velmi smutná současnost, která se věřím nedá navždy utajit a překroutit propagandou, ač je tato propaganda cílena již na nejmenší děti.

Švédský novinář říká, že v zemi, která bývala snem každého emigranta hoří auta v ulicích, ženy jsou znásilňovány a lidé napadáni. Ve Stockholmu bylo za prvních letošních šest měsíců zapáleno již 700 aut a více než 500 případů zničení, nebo poničení majetku denně bylo nahlášeno policii v roce 2015. V celém Švédsku bylo za první půlrok zapáleno již více jak 2000 aut! Celých 16% populace se nenarodilo ve Švédsku (1.600.000 švédských obyvatel). Migrantský původ má 3.000.000 obyvatel Švédska.

Imigranti mají na svědomí 55% všech trestných činů, u loupeží je to 69% a u znásilnění je jejich účast 77% ! Již před dvěma lety policie charakterizovala 55 míst jako no-go zóny, kontrolované kriminálními imigrantskými gangy, kam nevstoupí ani hasiči, bez policejního doprovodu. Ve Švédsku je podle pana novináře hlášeno policii až 50 případů sexuálního obtěžování denně a třetina jsou znásilnění. Každou hodinu a půl je ve Švédsku znásilněna nějaká žena. “Policie ve Švédsku je zmrzačena politickou korektností a multikulturalismem a dívkám distribuovala náramky s nápisem Neznásilňuj Mě”. Neuvěřitelné a neskutečné až směšné, kdyby to nebylo tak závažné.

Ten fanaticky a stále propagovaný multikulturalismus je ve Švédsku součástí školského zákona a pro učitele je prý povinnost vyučovat o multikulturalismu jako o pozitivní hodnotě. “Toto jsou ty hodnoty, které musí švédské školy vyučovat”. Každý, kdo se staví proti vládnoucí neomarxistické ideologii může přijít o práci, říká novinář. “Kritik migrace je považován za nenávistníka. Podle neomarxistického pohledu, který ovládl školství, zde učitelé nejsou od toho, aby učili, ale aby provázeli.”

“Prý nejsou žádné rozdíli mezi pohlavími, neexistují také žádné kulturní rozdíly, všechno je normální, ať už je vaše sexuální orientace jakákoliv.” Chtějí chránit homosexuály a přitom chtějí býti Švédy společně s muslimskými imigranty, kteří homosexuály nenávidí, ale to jim je vlastně jedno, protože jim jde o byznys a peníze, které z té své lživé korektnosti mají. Vlastně jim jsou nějací homosexuálové, ženy i děti ukradení a na Švédsku jim nemůže záležet. Hodnoty, které vyučují, jsou v protikladu s koránem, ale protože žádné kulturní rozdíly nejsou, tak asi není ani korán. Ale on je a obyčejní Švédové a především Švédky to denně pociťují.

Ve Švédsku existuje povinná sexuální výchova. Domácí vyučování svých vlastních dětí je ve Švédsku zakázáno. Ve školách jsou dětem ukazovány kresby, zobrazující mladou švédskou dívku, která má sex s imigrantem a učitelé mohou přinášet sexuální hračky, pomůcky a provádět volné asociace, popsal také pan novinář Herstad. Učitelé ve Švédsku prý povzbuzují děti v “odlišných” praktikách, protože prý přeci musí objevovat svou sexualitu a velké pochody gayů jsou podporovány všemi politickými stranami a segmenty společnosti.

Během poslední Stockholm Pride gayů uspořádala skupina jiných aktivistů protest a drželi tak “skandální” transparent, že se na ně vrhl dav účastníků pochodu gayů i policie. Byli prý dle médií a úřadů extrémně provokativní, a to stál na transparentu nápis: “Chraňte rodinu!” Jaký to hrozný extremismus v dnešním Švédsku. Ta normální rodina je ten extremismus pro tyto zaslepené fanatiky, kteří likvidují a zaprodali vlastní zemi, národ i budoucnost.

Podle švédského novináře je v praxi prý obtížné uplatňovat ve Švédsku právo na svobodu slova. “Můžete ztratit práci, když veřejně kritizujete neomarxistickou agendu, nebo můžete být napaden levicovými aktivisty.”

Švédský novinář Bjorn Herstad zakončil svůj rozhovor slovy, že pozice, kterou zastává ohledně uprchlíků prezident Miloš Zeman je jediná rozumná, když přeci vidíme, co se děje ve Švédsku, Německu, Anglii, Francii, Belgii, Holandsku atd. Studujte to a poučte se, protože fakta uvidíte všude kolem sebe, dodává.

ZDROJ: Patrik Juda

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 400,00 Kč
Vybráno 6.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
16 komentářů
    • Redakce

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.