woodoo-lebka

Švédská policie varuje před brutální nigerijskou mafií. V Itálii dívku snědli. Woodoo

Sdílejte článek:

PATRIK JUDA

patrik-juda72492443_0Potulují se kolem mešit a lákají další. V Itálii našli dívku ve dvou kufrech bez srdce. Zatímco v Evropském parlamentu se aplauduje pašerácké kapitánce, tak ve Švédsku se nebude již učit historie a Gréta je prý nástupce Ježíše!

V něčem je Švédsko jedinečné. Vždy, když o něm čtu, tak spíše jen nevěřícně zírám a říkám si, je li to vůbec možné, a protože bohužel je, tak si říkám, že Švédsko je již ztraceno a není mu již pomoci.

Švédská policie byla nucena zveřejnit a varovat švédskou veřejnost před velmi brutálním nigerijským gangem obchodníků s drogami a lidmi, když patnáct členů tohoto gangu zatkli o víkendu v Gothenburgu, ač nejvíce jich žije ve Stockholmu. Říkají si Black Ax (Černá sekera), jsou částí zločinecké mezinárodní sítě a operují i v jiných zemích. Policie u nich zadržela asi 115 milionů Švédských korun, což je cca 276 milionů našich korun a také asi 150 kg drog (300lbs), včetně 55 kg heroinu. Kdybych to zlehčil, tak oni Švédsko opravdu obohatili, ale drogami a sami také nezůstali škodní. Ve skutečnosti je to ale mnohem horší.

Žalobkyně Anna Svedin potvrdila, že skupina byla založena v Holandsku a ne všichni prý patří k Black Ax. To muselo Švédy asi uklidnit, ale Lennart Karlson, který koordinuje činnost v části Stockholmu ji doplnil. “Policie potvrdila význačně zvýšený nárůst zločinnosti ze strany nigerijské mafie již v minulém roce.” “Už to pozorujeme déle než pět let.” “Nigerijská mafie je jedním z nejhorších kriminálních syndikátů.”

Tito lidé se prý potulují kolem mešit a lákají další nové k členství v této skupině nových Švédů. Obchodují s drogami a ženami a užívají woodoo, aby ženy donutili k prostituci. Možná to zní směšně, ale je to dost krvavý rituál a v Itálii vědí své, co Švédy také čeká. Ale ve Švédsku řeší jiné problémy a vrátím se k němu, protože zmiňovaná wodoo mafie působí prozatím nejvíce v jihoevropských zemích a v Itálii už vytlačili i místní mafii.

Již na počátku roku v Itálii zadrželi členy této mafie v Catalanii na Sicílii, když je jedna dívka oznámila policii, která jich pět zadržela. Spolupracovali s gangy v rodné vlasti a v Libyi, odkud dívky obchodovali do Itálie. Z 12ti tisíc mladých nigerijských dívek, které dorazily do Itálie v letech 2014-2016 jich jako prostitutky skončilo 9.400 a celkově je toto číslo 80% a metodou gangu je kromě hrozeb i wodoo a zaznamenali to i v Británii a ve Španělsku. Nemají na výběr, nebo je sežerou a vtip to není.

Podle hlavního italského kriminologa, psychiatra a chirurga Alesandra Meluzziho se naprosto bezcitná nigerijská mafie v Itálii v posledních letech tak rozrostla, že to komentoval takto. “Kolonizovali Itálii a ukradli byznys tradiční italské mafii.” “Je to nejnebezpečnější mafie světa.” Když tento kriminolog komentoval v televizi vraždu mladé Italky, Pamely Mastropietro (18), jejíž tělo bylo nalezeno ve dvou kufrech bez srdce, krku, genitálií, bez kostí a bylo rozčtvrceno, tak zatčeni byli tři Italové z Nigérie, a on promluvil o italské realitě.

“Je to jejich rutina, rozporcovat tělo oběti na kusy a někdy sníst některé části jejich těla.” ” U nigerijské mafie není rituální kanibalismus nic výjimečného, ale je to pravidlo.” “Je to pro ně normální, ale tady o tom nikdo nemluví ze strachu, že bude nazván rasistou.” “To je pouze kousek ledovce u nás, který je však předurčen vyrůst.” No, se současnou italskou vládou nepochybně až do obludných a krvavých rozměrů a to s tím rasistou asi již nepřekvapí vůbec nikoho.

Zatímco nigerjský imigrant ve Švédsku a prý hudebník, zpívá ve svém textu o svých asi snech a důvodech imigrace do Švédska, když zpívá zabíjejte všechny bílé, tak to asi rasismus není, ale pravdivý popis pachatele zločinu policistou je rasismus toho největšího kalibru, asi. Hrozná to doba.

“My černí se staneme jedničkou a podmaníme si bílé!” “Zmocněme se jejich žen a peněz!” “Když tě nějakej bílej týpek, nebo holka se.e, zab je!” Tento nový Švéd si říká raper Conabel a pro mnoho z mladých migrantů jsou právě tito rapeři novodobý hrdinové a nejen ve Švédsku. Který hrdina zachrání původní Švédy nevím, ale církev to nebude určitě a nemocná Greta také ne. Naopak..

Švédská církev prohlásila Gretu za nástupkyni Krista a v dějepisu se již nebude vyučovat historie, pouze ta od holokaustu, ale budou se vyučovat imigrace, genderové role, demokratické hodnoty a životní prostředí. Kostel Kyrka Church: “Prohlášení!” “Ježíš z Nazaretu jmeval jednoho ze svých nástupců, Gretu Thunbergovou.” Co k tomu dodat? Rouhání? Šílenství? Klimatické šílenství.

Ale, co mě dnes nejvíce opravdu naštvalo je, že celý Evropský parlament bouřlivě aplaudoval včera té německé pašeračce lidí, Carol Racketeové, protože to mi už přijde jako skandál a jednoznačná další motivace všem pašeráků lidí od této soudružské a totalitní instituce. Stydím se za Evropský parlament a stydím se i za celou Evropskou unii.

“Hrozí, že demokracie ještě dále ustoupí do pozadí, a že nebudou rozhodovat volení politikové, ale klimatické Grety a bezbarví úředníci.” “Hrůzou je evropské zelenání.” “Změnu ve fungování EU bohužel nečekám:” “Evropská unie podle mého názoru žádnou budoucnost mít nemůže.” Ta je slepou uličkou, která nikam nevede.” “Tato ulička musí být opuštěna.”……Václav Klaus

Zdroje: Breitbart: Swedish police warn brutal nigerian mafia gaining foothold in Stockholm…Italy: Nigerian mafia bust reveals sexual slavery, wodoo ritual….Italia crimologist says ruthless nigerian mafia is colonizing Italy…Svobodné noviny: Švédská církev označila Grethe thunbergovou za nástupkyni Ježíše….Nejvíc info: Bouřlivé ovace v evropském parlamentu sklidila…dt24: Imigrantský raper….iprima: Děti ve Švédsku se nebudou učit starší dějiny.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč

Celkem za měsíc: 15 750,00 Kč
Vybráno 45.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 9 196 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...
15 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)